Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 minute ago, uini said:

@NMX

team mac ne znači ništa pozitivno fyi 

 

Pfff, ja sam u 9/10 situacija van team Mac, posebno na teniskom pdfu (tamo ni on sam nije team Mac, vise nam tera kontru i nervira) :kece:

 

ovde Mek juri neku poentu i slažem se u delu da se Sale za sada solidno obrukao sa ovim. I na ovaj način. Ali hajde da damo priliku i čujemo priču. Sama činjenica da je ovakva odluka donešena bez ikakvog obrazloženja je baš ružna (opet, ako je vest na Mondu tačna). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nedović je drag momak kao i svaki drugi nam reprezentativac i u fazonu sam bilo bi lepo, al eto šta da se radi... Kalina je baš WTF momenat.

 

Voleo bi da Edin ispreskače u nekom intrevjuu (ili neko tako ko zna košarke baš), nekog od ove dvojice, ako u narednih par dana ne dobijemo neko suvislo objašnjenje ove WTF situacije.

 

Off topic

 

Ajde da probamo mi ovde da se dostojanstveno ponašamo, bez nekih preuranjenih kvalifikacija, olako iznetih tvrdnji i uvreda, budimo oaza pristojne diskusije i kvalitetne rasprave, ne budimo prosečan srpski portal/forum.

 

Hvala unapred

 

Stondisha

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, McLeod said:

 

Nista brt, give a benefit of a doubt i za Vuciceve botove.

 

totalno neuporedivo, znas ti to i sam.

 

19 minutes ago, Sprivel said:

 

Saletova konfa:

 

1. Kalinic precrtan jer drka i snima - Sale ti si debil.

2. Kalinic precrtan zbog politike - Sale sagni mi se.

3. Kalinic precrtan zbog vizije ekipe - Sale teraj se u Italiju i pusti nekog drugog da vodi repku.

 

sve tacno. samo to sto neko zadrzava pljuvačku sat vremena, ne znaci da je bilo ciji bot. ja cu ipak da sacekam da cujem kalinu i saleta. ne volim rekacije jako i na prvu, kad bukvalno nista ne znam

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Poodle Care said:

Ali kakva drama...

Ne ide jedan igrac.

Ispali smo.

 

Ide se iz krajnosti u krajnost. Isto kako je, dok se verovalo da ce ici svi za koje se mislilo da hoce, srebro vec slavljeno, a mnogi smatrali da i zlato vrlo lako moze da se dogodi, tako sad zbog jednog igraca se vec stvara atmosfera kao da cemo da ispadnemo u grupi. 

Link to comment
Share on other sites

Naravno da je uporedivo.

 

A hocete da znate zasto? Zato sto vecina vas koji sada cekate da cujete objasnjenje skacete na mnogo benignije dogadjaje u vezi stvari oko kojih ste odavno izgradili svoj stav.

 

Sto znaci da ste i u ovom slucaju vec izgradili svoj stav, ma koliko pricate "sacekajmo", iz cega opet sledi da ga gradite na iracionalnim, emotivnim osnovama, jer jbg, to je Sale Nacionale, uspesan trener, jos bolji igrac i nadasve gotivac, mora on da ima neki svoj razlog i smejete se svakome koji ukazuje na iracionalnosti u ponasanju ko zna od kada, jer je on predmet vaseg obozavanja.

 

Mislim, nije da ja to nisam znao vec godinama, ali uvek je zanimljivo kada se to bas ovoliko plasticno pokaze.

  • Like 5
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se vise prizeljkuje da se Sale objasni, to sam ubedjeniji da nece nista konkretno reci, ako uopste bude bio rad da prica na tu temu.

Nikad do sad nije bio konkretan kad je odstranjivanje nekog igraca iz reprezentacije, te ne vidim zasto bi to sad uradio. Nije Kalinic nista jednakiji od nekog drugog igraca( bar nije u njegovim ocima, navijaci su drugo), pa da sad pravi izuzetak i presedan te javnosti detaljno predoci i objasni svoj postupak.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

И Хрвати су одстранили свог Калинића па су отишли до финала.

 

 

Уз све скандале око Калинића јуче се појави и ово....

 

https://www.kurir.rs/sport/kosarka/3277005/kurir-paparaco-srpski-kosarkas-u-nocnom-provodu-mitrovic-sa-direktorom-zvezde-lumpovao-po-beogradskim-klubovima-do-ranog-jutra-kurir-tv

 

Уопште није изненађење што је одстрањен. Зна Сале шта ради.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Srbija said:

И Хрвати су одстранили свог Калинића па су отишли до финала.

 

 

Уз све скандале око Калинића јуче се појави и ово....

 

https://www.kurir.rs/sport/kosarka/3277005/kurir-paparaco-srpski-kosarkas-u-nocnom-provodu-mitrovic-sa-direktorom-zvezde-lumpovao-po-beogradskim-klubovima-do-ranog-jutra-kurir-tv

 

Уопште није изненађење што је одстрањен. Зна Сале шта ради.

Hrvatski Kalinic i srpski nemaju veze jedan s drugim. Ni kao likovi, ni razlozi. Hrvatski je nabedjena zvezda koji nije zeleo da sedi na klupi, Kalina je bas suprotno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, NMX said:

 

Pfff, ja sam u 9/10 situacija van team Mac, posebno na teniskom pdfu (tamo ni on sam nije team Mac, vise nam tera kontru i nervira) :kece:

 

ovde Mek juri neku poentu i slažem se u delu da se Sale za sada solidno obrukao sa ovim. I na ovaj način. Ali hajde da damo priliku i čujemo priču. Sama činjenica da je ovakva odluka donešena bez ikakvog obrazloženja je baš ružna (opet, ako je vest na Mondu tačna). 

 

 

cuj mek "ti si prvi centar raduljice" juri poentu. juri svoj rep. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Srbija said:

И Хрвати су одстранили свог Калинића па су отишли до финала.

 

 

Уз све скандале око Калинића јуче се појави и ово....

 

https://www.kurir.rs/sport/kosarka/3277005/kurir-paparaco-srpski-kosarkas-u-nocnom-provodu-mitrovic-sa-direktorom-zvezde-lumpovao-po-beogradskim-klubovima-do-ranog-jutra-kurir-tv

 

Уопште није изненађење што је одстрањен. Зна Сале шта ради.

Uozbilji se. I to ti kazem ja kao zamenica predsednika Saletovog fen kluba na ovom forumu :classic_biggrin:

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, drgnk said:

Seču su preživeli Kuzmić, Todorović i Mačvan, igrači koji su propustili kompletne sezone, zbog prednjih ukrštenih ligamenata kolena. 🙄

Za Mačvana je već rečeno da će samo biti s ekipom i trenirati kao vid pripreme za sezonu a da ne ide u Kinu.

 

@McLeod bra'o, sve si provalio. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Srbija said:

И Хрвати су одстранили свог Калинића па су отишли до финала.

 

 

Уз све скандале око Калинића јуче се појави и ово....

 

https://www.kurir.rs/sport/kosarka/3277005/kurir-paparaco-srpski-kosarkas-u-nocnom-provodu-mitrovic-sa-direktorom-zvezde-lumpovao-po-beogradskim-klubovima-do-ranog-jutra-kurir-tv

 

Уопште није изненађење што је одстрањен. Зна Сале шта ради.

 

Kreće spin. Neću ni da klikćem na link, sigurno je neko otvaranje očiju narodu. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

izvoli prodji njegove postove od aktuelnih par sati pa mu daj argumente ako te nije sramota 🙂


Sto se tice polivanja kofom govana to se radi posle prvenstva pa ako se ne udje u 1/2. 
A ne pre ali dobro, cekala se i najmanja sitnica.
Sale bira 12, Sale odgovara za uspeh tih 12.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...