Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

35 minutes ago, djole said:

Drkate Meka zbog kao neke reputacije a niko da ponudi kontra argumente.

 

Nikad niko nije ni imao kontra-argumente.

 

I onda ih nije sramota da kad se prica o nekim drugim stvarima kreiraju teorije u rangu Ludovana (Andjus <3)

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Evo par svinjaca koje nas očekuju na topiku jer zašto bi Kurir komentari ostali samo na njihovom sajtu:

 

-Gubimo neku tekmu, odmah polivanje Saleta jer mu Kalinić nije bio potreban. 

-Uzimamo medalju: "vidite, bez svakoga se može"  

-Sledeće takmičenje, Sale zove Kalinu, Kalina odbija, Kalina=izdajnik

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

 
Nikad niko nije ni imao kontra-argumente.
 
I onda ih nije sramota da kad se prica o nekim drugim stvarima kreiraju teorije u rangu Ludovana (Andjus
Kao da su ovde potrebni argumenti da bi se žestoko branio neki nebulozni stav.
Ljudi ovde uveravaju sebe da ovog trenutka napolju pada sneg.
Link to comment
Share on other sites

Šta god se ispostavilo kao razlog, pa da je i najopravdaniji moguć, prilično sam razočaran ovim izbegavanjem objašnjenja. Te stvari se kažu odmah, u kompletu sa odlukom. To je korektno i prema svim igračima i prema javnosti, a i izbegava se bar deo svinjca. Na kraju, tako se i efekti šoka spoje pa se jednom prolazi kroz to.

 

Slagao se ili ne sa ranijim Saletovim odlukama i nastupom, bar je uglavnom bio direktan i javno govorio šta mu smeta i šta bira, pa vi prihvatite ili ne. Ovo baš, baš nije dobro. 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Naravno da je uporedivo.

 

A hocete da znate zasto? Zato sto vecina vas koji sada cekate da cujete objasnjenje skacete na mnogo benignije dogadjaje u vezi stvari oko kojih ste odavno izgradili svoj stav.

 

Sto znaci da ste i u ovom slucaju vec izgradili svoj stav, ma koliko pricate "sacekajmo", iz cega opet sledi da ga gradite na iracionalnim, emotivnim osnovama, jer jbg, to je Sale Nacionale, uspesan trener, jos bolji igrac i nadasve gotivac, mora on da ima neki svoj razlog i smejete se svakome koji ukazuje na iracionalnosti u ponasanju ko zna od kada, jer je on predmet vaseg obozavanja.

 

Mislim, nije da ja to nisam znao vec godinama, ali uvek je zanimljivo kada se to bas ovoliko plasticno pokaze.

 

pa ne znam kako da udjem u ozbiljniju diskusiju sa tobom. ti pises red sprdanja, da ne kazem trolovanja, pa mi onda ucitas neke stavove i reakcije koje nikad nisam imao.

da bi diskutovao sa mnom, morao bi da odgovoras meni, ne zamišljenom protivniku.

ovako ne ide 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, stefan81888 said:

 

Kreće spin. Neću ni da klikćem na link, sigurno je neko otvaranje očiju narodu. 

Ja sam bio na veselijih cetrdeset dana nego sto  je level lumpovanja na ovom Kurirovom linku.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, LayupFromTheMidget said:


Sto se tice polivanja kofom govana to se radi posle prvenstva pa ako se ne udje u 1/2. 
A ne pre ali dobro, cekala se i najmanja sitnica.
Sale bira 12, Sale odgovara za uspeh tih 12.

Isto ovo bi napisao i da nije pozvao Bogdana i npr Teodosica? Sacekao bi kraj SP pa onda dao svoj sud (govana) ? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dekkard said:
5 minutes ago, LayupFromTheMidget said:
Jel smo ispali sa SP? Dobili nas FIlipini?
ps: Nije Kalinic nivo ove dvojice ali solidan pokusaj

A koji je to tačno Kalina nivo? 19-og igrača u reprezentaciji?

Nivo Role playera kao i Nedovic, Milutinov, Boban, Guduric itd itd
Ali u poslednjih 20 minuta je postao bolji i od Bogdana i  Jokica
 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...