Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Nije moglo bolje. Posto je zavladala bespotrebna euforija u javnosti. Gledanje protivnika sa visine. Nista osim zlato. 

 

Pa i sami komentari na forumu u 1. I 2. poluvremenu su dokaz kako javnost ide iz ogromne euforije do prozivanja trenera i igraca. 😂 - Ko je veli taj Osmani 😂

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, drgnk said:

Od ovih koji igraju u inostranstvu, mogli bi prozore odraditi Milutinov i Davidovac (CSKA), Simanić (Saragosa), Todorović (Granada), Apić (Nižnji Novgorod), Radanov (Peristeri), Marko Luković (Breogan), Jovan Novak i Dušan Ristić (Fuenlabrada)... E sad ne znam, može li se iz pomenutih (uz ove iz naših klubova) iscediti neki kvalitet. 🤔

U 4. I 6. kolu bi valjda mogli da se priključe i EL i EC igrači, bar ovi iz večitih. (Turska i Britanija kući).

 

U 3. kolu igramo sa Britanijom u gostima sa ovim igračima koje si naveo, kao i u 5. protiv Grka gde ce biti ozbiljna olupina od rostera u oba tima. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, DameTime said:

 

A što tebe toliko interesuju moje preferencije? 😛 Bjelicu gotivim, nije stvar da ga ne gotivim nego mi je izjeo džigericu za sva vremena pre 3 godine... Nedović je druga priča ali nemam ništa protiv njega.

Nisam zadovoljan odgovorim🤣

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Nije moglo bolje. Posto je zavladala bespotrebna euforija u javnosti. Gledanje protivnika sa visine. Nista osim zlato. 

 

Pa i sami komentari na forumu u 1. I 2. poluvremenu su dokaz kako javnost ide iz ogromne euforije do prozivanja trenera i igraca. 😂 - Ko je veli taj Osmani 😂

 

 

 

U međuvremenu sa saznao ko je Osmani, tako što sam ukucao na google osmani turkey basketball

 

Ne vidim šta je tu za smijeh, ne stižemo svi da propratimo tursku ligu. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Nije moglo bolje. Posto je zavladala bespotrebna euforija u javnosti. Gledanje protivnika sa visine. Nista osim zlato. 

 

Pa i sami komentari na forumu u 1. I 2. poluvremenu su dokaz kako javnost ide iz ogromne euforije do prozivanja trenera i igraca. 😂 - Ko je veli taj Osmani 😂

 

 

Pa ko je taj? Ja ga prvi put sad video : D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, drgnk said:

Od ovih koji igraju u inostranstvu, mogli bi prozore odraditi Milutinov i Davidovac (CSKA), Simanić (Saragosa), Todorović (Granada), Apić (Nižnji Novgorod), Radanov (Peristeri), Marko Luković (Breogan), Jovan Novak i Dušan Ristić (Fuenlabrada)... E sad ne znam, može li se iz pomenutih (uz ove iz naših klubova) iscediti neki kvalitet. 🤔

Uh, bolje da nisi pisao. Znam da ce igrati C tim, ali kad se stave imena na ekran odmah mi se slosi.

 

Inace mi cemo oba meca u gostima igrati sa tim C timom i nazalost ja mislim da su to 2 poraza. Britanija je danas ozbiljno namucila kompletnu Letoniju.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Drug Crni said:

Nece to biti bas C tim..igrace svi koje Kari pozove iz Zvezde i Partizana.

Nadam se, ali tesko mi je da zamislim da Partizan i Zvezda zrtvuju svoje EL utakmice kada se one poklapaju sa FIBA utakmicom. Mada je to najmanje sto mogu da urade posle ovih parustina koje su dobili.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, PavNO1 said:

Ovo kad smo pregrmjeli, siguran sam u plasman na SP. 

 

Konačnih 12 za EP:

 

Micić, Jaramaz

Nedović, Gudurić, Marinković

Kalinić, Lučić, Davidovac

Bjelica, Kuridža

Jokić, Milutinov 

 

Out: Ristić, Petrušev i Simanić.

 

A Dobrić je nestao negde u Zoni sumraka. Pretvorio se u paru. 😀

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Partizan pusti Avramovića, Zvezda pusti Nedovića i repka će biti dosta jača.

 Partizan pusti Avramovića, Anđušića, Smailagića i Koprivicu, a Zvezda, Nedovića, Dobrića i Petruševa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...