Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 minute ago, KfJ said:

Divna utakmica.

Zasto Itudis onako prica Srpski ? Albin Kurti level.

Kao da se probudio iz neke kome i sad prica svahili, taj rad.

 

Bio je Želimirov pomoćnik u Panati, pa je možda i to doprinelo?

 

P.S. Čovek priča srpski bolje od nepismenog "novinara" koji je pokušao da mu postavi pitanje.

Edited by DameTime
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Del Piero said:

, cak je i Kuridza bio toliko samouveren da je krenuo u neki fadeaway sa niskog posta i onda bacio airball.

 

Sve se slažemo, samo u vezi ovoga - nije toliko do samopouzdanja, bacili su mu loptu i svi su stali. On skontao 5-6 sekundi do kraja napada i pokušao da napravi sebi tu šut, što naravno nije uspelo.

Simpa je prila oko njega, ali on koš može da da samo slučajno, kada se igra na ovom nivou. Ako bude potrebno, ubaciti ga da igra odbranu, a u napadu blokovi i ćoškarenje.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, BojanaCZV said:

Bas mi je bilo drago sto je sinoc hala skandirala MVP, MVP, da se skine taj mit kako ga ne vole navijaci, kako on nece da igra za reprezentaciju.

Pa ti sto ga napusavaju, ti i ne dolaze na utakmice, to su internet voriosrsi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, BojanaCZV said:

Lucic prava lutka.

 

Toliko volim tog decka da gledam u reprezentaciji ❤️

 

ja ga obozavam. stav na terenu, samopouzdanje, mirnoca, kvalitet, uvek borben.

 

jedan od komsija koje obozavam. on, novica, jan, milenko i naravno pera bozic! :)

plus slusa haus. momak cista 10!

njega i kalinu bi svaki trener pozeleo. zeljko bolje da je dao 2 miliona njemu nego lideju i egzumu recimo. 

 

16 hours ago, Dracarys said:

Paklen igrač je Janis 40 poena bez problema.

 

monstrum. 

kao jan veseli na steroidima, sa jos duzim rukama. 

kako je samo prikucao na kraju pored jokica koji je kao nesto pokusao  odbranu, ovaj ga je u letu obisao i prikucao.

opet treba ga do besvesti pustati da sutira spolja i seci mu bilo kakav pokusaj tranzicije kad god je moguce.

 

4 hours ago, Урош19 said:

чиста 3

 

sto bi se reklo jebo mamu svoju kakva majstorija.

a on ovo izvodi u nba i par puta za redom po tekmi, tako da...

sve je ovo normalno!

 

4 hours ago, BojanaCZV said:

Bas mi je bilo drago sto je sinoc hala skandirala MVP, MVP, da se skine taj mit kako ga ne vole navijaci, kako on nece da igra za reprezentaciju.

 

ma ko ga ne voli, osim sto je mvp i unikat zbog stila igre kao osoba je skroz na mestu i treba da bude uzor mladima!

 

3 hours ago, Issey said:

Nisam pratio Grke na pripremama, ali na osnovu viđenog sinoć - jaki su kao zemlja. Sa ovakvim Janisom, napaljenom braćom, Dorsijem, Slukasom... u pravu je Pešić kad kaže da su možda i najjača reprezentacija na EP... kad se još više uigraju i kad im se vrati Papajanis... biće svima teško da ih dobiju...

 

naravno da su jaki. mi, slovenci i oni smo prva tri favorita za tutulu.

imaju janisa i itudisa, to je dovoljno da znas da su jaki i zajebani.

 

vidlo su juce koliko su zeleli pobedu i koliko su kukali na konferenciji.

tekma je bila kao da je u pitanju eliminaciona faza ep/sp. 

(doduse nama i jeste bila :) )

Link to comment
Share on other sites

Grci su želeli pobedu ali su utakmicu ozbiljno shvatili između ostalog i zato što znaju da ćemo se vrlo verovatno sresti i na EP. Tako da je ovo bila ozbiljna pripremna utakmica i generalna proba. Meni se takođe jako svidela atmosfera i koliko su svi igrači na terenu želeli pobedu za svoj tim.

 

 

Bogi 💜

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Fun fact 1: Sinoć je pored mene sedeo klinac (pretpostavljam srednjoškolac) koji je očigledno Grobar, pošto je svako malo vikao: vadi bre Davidovca, Kalinića i Dobrića, nisam došao da gledam Zvezdu. Na vrh jezika mi beše da mu odgovorim: nisam ni ja došla da gledam Partizan. 

 

Fun fact 2: Drugarica je snimala kad Jokić pogađa Sombor Shuffle preko Janisa i u pozadini se čujem ja koja se derem: NE MOŽEŠ DA GA REŠIŠ TAKO JEBOTE i kad je pogodio ŠTA JA GLEDAM AAA :classic_love:

Sto ga ne upita da li je neko odavde - sa foruma? :s_d:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kaže mi ortak koji je sinoć bio do terena, čuo je sudije najmanje 3-4 puta kako u prekidima prilaze igračima sa:

,,izi gajs, izi...kamaun?'' bili su isprepadani levelom hasla.

na zagrejavanju su svi zevali u Janisa...brutalno izgleda i samo dok stoji...oni tricepsi kao da nisu njegovi.

 

trebalo bi da nam mnogo lakše bude protiv turaka iako im idemo na noge jer nismo bili ni blizu da zaustavimo tranziciju grka kada bratija Tokumbo preveslaju polovinu terena u par koraka, ebo ih zec ludi.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...