Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

2001 je bila atomska kosarka.

Pun ritam tokom cele utakmice koji je ozbedjivala ravnopravno rasporedjena minutaza svih igraca, uz 2 nosioca koji su se uglavnom smenjivali na parketu: Bodiroga/Stojakovic.

Ne pamtim da smo nekada igrali slicno... mozda 2015e ali samo tokom grupne faze, gde smo u eliminacionoj poceli da posustajemo sto su kaznili Litvanci u polufinalu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, oubrevo. said:

jedan od jacih scenarija bi bio da sasa obradovic preuzme repku pro bono i nastavi da uzima svoju platu od zvezde. 

 

-sale, koga si trenirao? 

-zvezdu, srbiju, nikad jugoslaviju. 

Uvek smo stub srpstva, sto bi rekao Covic! Bar smo vec kvalifikovani za EP,trazio bi bonuse i za to 😛

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja samo imam zelju da pitam, da li jos uvek ima trenera iz fotelje koji smatraju da je ona ekipa Italije koja nas je dobila "boranija" i da je poraz "nevidjena sramota"?

Imam i jedno zapazanje u vezi Kokoskova i cele price oko njega, ali ostavicu to za drugu priliku. Ne mogu da bijem 2 bitke odjednom. 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Oštricom brijača said:

Ja samo imam zelju da pitam, da li jos uvek ima trenera iz fotelje koji smatraju da je ona ekipa Italije koja nas je dobila "boranija" i da je poraz "nevidjena sramota"?

Imam i jedno zapazanje u vezi Kokoskova i cele price oko njega, ali ostavicu to za drugu priliku. Ne mogu da bijem 2 bitke odjednom. 😄

 

 

Pa niko nije rekao da su boranija, već jednostavno ekipa koju moraš da dobiješ kući.

 

A način na koji smo izgubili jeste sramotan, pošto su nam jednu i po foru prodavali 40 mnuta bez prestanka i lagano nam dali 105 ili koliko već poena.

 

Na ovim OI su imali još i Gala, koji je odigrao sasvim dobro. Dobili 2 tekme, izgubili isto 2, to je to. Korektno, ali daleko od nekog spektakularnog učinka.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Prijatelj Mitar said:

https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1515702/Nikola-Jokic-se-tetura-po-ulici-u-nocnom-provodu-VIDEO.html

 

Ovake vesti i snimci vracaju veru u srpsku kosarku. Ipak je Srbenda!!!

 

Pa dobro, čovek uživa na odmoru, njegovo pravo. Naravno mediji će to sada eksploatisati do besvesti jer verovatno prvi put vidimo pijanog čoveka... 😄  Ali izgovor da mu je žena trudna pa zato neće da igra u reprezentaciji deluje baš #yadno... 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...