Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Sta mislite koliko Milutinov moze da igra ulogu Plamija tj da neko vreme provode zajedno na terenu on i Jokic?

Znam da je Plami eksplozivniji, ali u napadu imaju slican range. Problem bi mozda bio u odbrani, ali kontam da vredi probati 10-ak min?

 

A uvek moze i ultra ludilo sa Raduljom i Jokicem na terenu da se sastavi 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Marvin said:

Sta mislite koliko Milutinov moze da igra ulogu Plamija tj da neko vreme provode zajedno na terenu on i Jokic?

Znam da je Plami eksplozivniji, ali u napadu imaju slican range. Problem bi mozda bio u odbrani, ali kontam da vredi probati 10-ak min?

 

A uvek moze i ultra ludilo sa Raduljom i Jokicem na terenu da se sastavi 😄



Ja sam već u glavi dao Jokiću  5-10 (od 25) minuta na pozicij 4 i par mu na centru, ne baš defanzivni skakac Miroslav i brate show fuckin' TIME!!!!

edit:

jbte koliko mi kreacije imamo, što spolja što unutra to je strašno, baš će nas biti FUN 4 ALL AGES gledati, kao onomad na olimpijadi...

Edited by Stondisha
Link to comment
Share on other sites

A ako vec hocemo da se kurcimo, imamo postavu od 205 u proseku koja daje 120 poena:
Bogdan  - Goodra - Bjelkan (znam, izaci cu sam) - Jokic - Radoole

 

 

Salu na stranu, i dalje me muci da pozicija 4 pa razmisljam koliko ima smisla da idemo sa 4 centra.

Edited by Marvin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Beonegro said:

Veca od vodjenja Bircevica na prvenstvo?

 

šah-mat.

 

mislim da jokić ne treba da se prilagođava našim problemima i nedostatcima.

drugim rečima, 5 min mi je relativno okej, 15 havarija

 

kao što rekoh, ne očekujem da jokić igra više od 20-25min na većini tekmi koje nisu na ispadanje tj tamo gde to protivnik ne zahteva

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Marvin said:

Sta mislite koliko Milutinov moze da igra ulogu Plamija tj da neko vreme provode zajedno na terenu on i Jokic?

Znam da je Plami eksplozivniji, ali u napadu imaju slican range. Problem bi mozda bio u odbrani, ali kontam da vredi probati 10-ak min?

 

 

Ja odavno pričam o toj kombinaciji, Nikolica je jako sličan, pre svega zbog tog ekspresnog završavanja na obruču, dobre kretnje bez lopte. Mislim da bi oni bili jako dobar par.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Citajuci ovu temu nekoliko stranica unazad, stekao sam utisak da je najslabija karika tima, upravo ona koja i jeste. Sale Djordjevic. 

Covek je bukvalno zaljubljen u par igraca, i oni mogu da rade sve na jednoj utakmici bez obzira na razultat. Kao jedan od dokaza je i igra Bogdanovica u tom epskom finalu protiv Slovenije. Umesto da ga je izvadio na klupu i udario dva samara zbog "divljanja".

 

@34Barkley otisli smo sa najjacom ekipom u tom trenutku, kako i sam kaze selektor Djordjevic, tako da to vadjenje za poraz sa zamenama, zamena ne pije vodu. Falio je jedino jokic od bitnijih.

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...