Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

6 minutes ago, 34Barkley said:

Malo sam gledao statistiku sa OI, u vezi mogućnosti da Jokić bude sa još jednim centrom na parketu. Tada su nam centarsku trojku činili Jokić, Raduljica i Štime. U proseku su 7 minuta i 15 sekundi dvojica od te trojice bila zajedno u igri. Nisam našao podatke za sve utakmice pojedinačno, a i ne može se lepo videti ko je koga zamenio, ali na osnovu onog što sam dvojica od trojice su bili zajedno na parketu:

Protiv SAD u grupi - 9 minuta,

Kina - 2 minuta i 34 sekunde,

Hrvatska - 5 minuta i 1 sekunda,

Australija - 8 minuta i 12 sekundi.

 

Dakle, ne bi bila novost u igri.

 

 

TO SVE NIJE VAŽNO (:

izuinite za caps lock. 

važno je da jokić i bogdanović urade svoje a da im mi to omogućimo 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Voli Sale Raduljicu, siguran sam da ce ga voditi  na SP. U PAO mu je bio glavni igrac, on i Pavlovic. Zato je i dobio otkaz, imao je tad 4 centra u timu, nije znao sta ce sa njima.Muceni Kuz je jedva igrao, ali na kraju je svakako pao otkaz.

 

Brine me to za Raduljicu, prosto cima coveka koji je vec bivsi kosarkas. Imas buducu zvezdu Milutinova koji opet nece videti reprezentaciju, a pored Jokica jedino je on i igrao i imao neku ulogu u ozbiljnom timu. Bila je toliko jednostavna situacija, verujem da ce biti jos zamrsenija nego sada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nece Milutinov izvisiti , to ce biti Marjanovic, a ako bira izmedju Milutinova i Bobija da bi poveo polu amtera Raduljicu i ja bi se opredelio  za Milutinova da sam selektor. .

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Ono zbog čega Bjelica, Bogdan i pogotovo Bobi ne mogu da budu faktori u NBA, odnosno zašto su tamo u najboljem slučaju prosečni igrači je ono što je Bogdan iskreno ipriznao u Šarenčevom, inače u najvećem delu potpuno mediokritetskom i nezanimljivom serijalu emisija: nedostatak brzine koji imaju svi naši igrači u odnosu na američke igrače na njihovoj poziciji. I to je tako bolno vidljivo i ne može se ignorisati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Guru said:

@mmajstor

 

A kreativnost i igranje van šablona su flouter i zakucavanje? 

 

Okaceni video nije okacen da bi opravdao tekst, vec da nas podseti ko nam se vraca u reprezentaciju. 

 

Nemojte razmisljati po sablonu. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, realno *w said:

 

Tendecije su sranje, jednostavno rečeno. To nije moda, to je samo posledica manjka intelegentnih i kvalitetnih visokih igrača. 

 

Velike ekipe se ne prilagođavaju protivniku, nego sami diktiraju uslove na terenu. Feneru je to naravno bilo iznuđeno rešenje, jer su se Veseli i Lovernj povredili, pa je ostao samo sa Melijem i Duveriogluom. A rezultate takve igre smo videli. 

 

Uostalom, nisam video da je Torontu smetao teškaš na petici da uzmu titulu, šta više, nakon njegovog dolaska su digli igru  na viši nivo. Portland gazio sa Nurkićem. U Evropi Real imao sasvim dobru sezonu sa Tavarešom i Ajonom, uzeli titulu u ACB. 

Fener pre dve godine osvojio EL sa Janom i Judom i taj njihov napad nije nimalo patio iako tu na papiru nema nekog velikog spacinga. Tu je cak i Kalinic cesto igrao ledjima, da se zapitas odakle mesta za sve to, ali kad postavis napad kako treba sve moze. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Kido from Junkovac said:

Koliko ja vidim Sale je danas izjavio

1. 'Dobro smo popunjeni na svim pozicijama' (Verovatno misli Beli na 3)

2. 'Treba nam 'size' unutra' (Verovatno misli Jokic na 4)

 

ispravite me ako gresim….

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Kido from Junkovac said:

Ako valja se, da se I ti malo razonodis,

da ne budes uvek tako namrsten

I ozbiljan na grudobranu.

 

😂

 

Ako si kapirao da sam namrsten, verovatno si bio izabrao pogresan izbor u Bandersnatchu. 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Posle danasnjeg okupljanja i djordjevicevih izjava moram priznati da mi je nepozivanje kalinica i nedovica jos nejasnije.

 

Nepozivanje kaline je sportska nepravda godine!

 

Nadam se da jokica necemo gledati na cetiri jer ne mogu da zamislim na sta bi licila nasa petorka sa njim i raduljicom na primer. Ne kazem da se to nece desavati, ali to ce biti na par minuta maksimalno

Link to comment
Share on other sites

Smailagić potvrdio da će igrati za Srbiju:

 

Bilo je poziva, ali sam imao obaveze u Americi i jednostavno nisam stigao. Sada čekam poziv selektora Đorđevića, kojem ću se rado odazvati. Nisam se čuo sa njim, ali sam pričao sa Bogdanom Bogdanovićem, koji mi je poželeo puno sreće i poručio: "Vidimo se na terenu!"

 

Diskutant "serbianhoops" nas je bezveze isparanoisao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije bas bezveze jer je bucan tako izjavio da mu se alen ne javlja cak da mu ni njegovi roditelji nisu odgovarali na pozive. Ali verovatno je tako i bilo najbolje s obzirom da je bio pred potpisom. Alen je inace super decko i ovih dana je bilo bas veselo u kotezu. Proslavio se njegov potpis. Ovo je stvarno sjajna prica moguca samo u americi.

 

https://youtu.be/rqDoihc5_cg

 

Edited by Nate
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, 34Barkley said:

Malo sam gledao statistiku sa OI, u vezi mogućnosti da Jokić bude sa još jednim centrom na parketu. Tada su nam centarsku trojku činili Jokić, Raduljica i Štime. U proseku su 7 minuta i 15 sekundi dvojica od te trojice bila zajedno u igri. Nisam našao podatke za sve utakmice pojedinačno, a i ne može se lepo videti ko je koga zamenio, ali na osnovu onog što sam našao dvojica od trojice su bili zajedno na parketu:

Protiv SAD u grupi - 9 minuta,

Kina - 2 minuta i 34 sekunde,

Hrvatska - 5 minuta i 1 sekunda,

Australija - 8 minuta i 12 sekundi.

 

Dakle, ne bi bila novost u igri.

 

A recimo da su Milutinov i Jokić neuporedivo kompitabilniji, nego Jokića i bilo ko od ove dvojice sa kojima se tada kombinovao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...