Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 minute ago, Problem sa licnim greskama said:

Izgleda da se sprema sjajna generalka pred OI protiv Grčke u Areni. Nadam se da će savez uspeti da to realizuje.

Moglo je ovo da se nasluti, kad je Kari rekao da se traži protivnik među ekipama koje su došle na OI kroz kvalifikacije to je suzilo izbor na Grčku i Španiju, a imam utisak da sa španskim savezom nismo u velikoj ljubavi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Izgleda da se sprema sjajna generalka pred OI protiv Grčke u Areni. Nadam se da će savez uspeti da to realizuje.

 

Zaslužuju momci, a vala i mi, jednu takvu utakmicu pre puta u Lil. Kad su nam poslednji put gostovali Grci bila je jedna od boljih utakmica i Arena je bila krcata, pa da to ponovimo :classic_smile:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kakvo je to bilo odučavanje od košarke, sećam se kao da je juče bilo.


Sale Djordjevic im zatvorio onaj backdoor cut preko Boguta kojim su postigli 20 poena po utakmici, Teo je napadao od samog starta i dao masu poena sa poludistance. U drugom poluvremenu smo ih ezgibicijom pravili budalama, brazilska publika reaguje sa "Ole" na svako dodavanje, ceo Beograd mrtav pijan u sred noci 😄 

Lepa secanja zaista, masterpiece od utakmice.

Edited by Problem sa licnim greskama
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Nisu tog dana Australijanci mogli vola da ubodu, ali to je zato što smo ih nagazili sjajnom odbranom od prvog minuta pa im je ušla voda u uši - a i da su bili precizniji opet bismo ih rasturili.

Link to comment
Share on other sites

Prvo poluvreme protiv Australije je najbolja predstava jednog srpskog tima u bilo kom sportu u zadnjih 20 godina. Ekipa koja ubacivala skoro po 90 poena u proseku, zgazila francuze 20-ak razlike, litvance skoro 30, i onda u polufinalu ne ubace ni 15 poena za poluvreme. Izgledali su smesno, ko kadeti protiv juniora ili kao ona decica koja prvi put igraju protiv zonskog presinga, pa ne mogu da prenesu loptu preko pola. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...