Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

2 hours ago, Bogoljub Gagic said:

Баш изненађење за то што је Митровић капитен, у овом саставу бих очекивао да је то Гудурић, али они унутра знају зашто су Митровића одабрали.

Ranije se u klubovima nudila traka kao prevaga za potpisivanje novog ugovora, naravno kada su u pitanju najbolji (domaci) igraci.

Ne bi me cudilo da je Kari hteo da ga privoli na taj nacin, ipak je Luka u zadnje vreme uglavnom odbijao ucesce.

Istini za volju, imao je i problema da uhvati ritam u klubovima, a ni povrede ga nisu zaobilazile.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Geronimo said:

Ja sam od jutra nervozan, a tekma sa jebenom Finskom je sutra...

Ovakav osecaj u stomaku moze da mi napravi samo kosarkaska reprezentacija Srbije.

(Ili nocas sam nesto gadno pojeo...)

 

 

Nema realnih razloga, Finska prolazi direktno iz naše grupe kao domaćin i još dve ekipe od preostale tri (Gruzija, Danska i mi). Zaista tu ne bi smelo da bude problema, pogotovo što ćemo u svakom prozoru imati EL igrače.

 

Ja na sutrašnju utakmicu gledam kao na šansu da pun Pionir pozdravi momke koji su nam doneli toliko radosti letos, bez ikakve nervoze.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

Izvinjavam se za off ali jedno pitanje, sto se prvorodjeni dohvatio Berica?

 

Otvoreno je govorio protiv Vučića, kačeno je na temi Bivši Partizanovci (kapiram što nisi video 😛 ) 

 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

FIBA je izbacila 12 nasih za danas:

SRB: Aleksa Avramovic, Dusan Beslac, Dejan Davidovac, Nikola Durisic, Marko Guduric, Ognjen Jaramaz, Balsa Koprivica, Vanja Marinkovic, Luka Mitrovic, Filip Petrusev, Aleksa Radanov, Dusan Ristic

Prilicno iznenadjujuce po meni. 

Finska:
FIN: Perttu Blomgren, Daniel Dolenc, Jacob Grandison, Mikael Jantunen, Alexander Madsen, Edon Maxhuni, Topias Palmi, Remu Raitanen, Sasu Salin, Ilari Seppala, Luukas Vaara, Elias Valonten

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

FIBA je izbacila 12 nasih za danas:

SRB: Aleksa Avramovic, Dusan Beslac, Dejan Davidovac, Nikola Durisic, Marko Guduric, Ognjen Jaramaz, Balsa Koprivica, Vanja Marinkovic, Luka Mitrovic, Filip Petrusev, Aleksa Radanov, Dusan Ristic

Prilicno iznenadjujuce po meni. 

Bez Dobrica, Trife i Uskokovica.

OK za poslednju dvojicu ali sto nema Dobrica? Mogao je umesto Beslaca, ne treba nam 6 visokih. 

Link to comment
Share on other sites

Momcima i kouču sva sreća i zdravlje. Danas po prvu pobedu. 💪🍀

Inače što se tiče Kalinića, on neće igrati za reprezentaciju dok je Pešić trener. Takva je situacija za sada. Možda se se nešto promeni u međuvremenu ali nisam optimističan. 

Edited by Čočo
  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kalinić je vrlo verovatno završio sa reprezentacijom, a da budem iskrena ne razumem toliku fascinaciju njim. Očigledno Kari nije prvi selektor sa kojim ima problem tako da ga ne bih zadržavala, kad već nije u stanju da stavi tim ispred svoje sujete. Imamo izrazito neproblematičnu ekipu momaka na okupu i neka tako ostane.

 

Ajmo momci do pobede večeras! U vas se uzdam za neku analizu, za nas koji nismo u mogućnosti da gledamo. :classic_smile:

 

 

 

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Čočo said:

Inače što se tiče Kalinića, on neće igrati za reprezentaciju dok je Pešić trener. Takva je situacija za sada. Možda se se nešto promeni u međuvremenu ali nisam optimističan. 

 

Istu stvar sam čuo i za Micića.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...