Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

2 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Nisam strucnjak, mora li to da se menja nakon odredjenog vremena ili isti implant bleji sve vreme? Cisto ovako, opste kulture radi..

 

Most silicone and saline implants are FDA approved for 10-20 years, but this does not mean that you have to get them replaced every 10-20 years. You can safely go beyond these time frames, and most patients only have to have 1-2 replacements in their lifetime.

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Beonegro said:

 

Most silicone and saline implants are FDA approved for 10-20 years, but this does not mean that you have to get them replaced every 10-20 years. You can safely go beyond these time frames, and most patients only have to have 1-2 replacements in their lifetime.

 

 

Sa ovakvim predznanjem se ulazi u sisu.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Momci su zestoko zarazeni reprezentacijom! Pre koji dan Aleksa objasnjava da je Jovke jedini pravi plej u Evropi (uz Kampaca i ajde de Kalatesa). Danas N. Jovic na insta (koji je za klinca jako malo aktivan na drustvenim mrezama) kaci Milutinova kako ukucava Lesora. Aleksa sa 'brat' i 'vise od brata' komentarima. Dobra je atmosfera kad se pobedjuje, ali bas deluje da su se vezali. Divno!

  • Like 4
  • Love 9
Link to comment
Share on other sites

On 10/14/2023 at 5:21 PM, Del Piero said:

 

 

Bože, koliko najsimpatičnije i najdobroćudnije biće na planeti! :classic_love:

 

Inače, ne znam za vas, ali ja se s vremena na vreme vratim na ove klipove: 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ne mogu rečima da opišem stepen sreće koji sam osećala tih dana... Danas baš pričam s drugaricom o tome i ona mi reče svima nam je trebalo to. 

  • Like 1
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Irski_srbin said:

Iako je tek pocetak sezone i ne bi trebalo dolaziti prerano do nekih zakljucaka, ali ne mogu se oteti utisku da se Vasa Micic gadno zeznuo sto je otisao u NBA. Budes MVP i lider ekipe koja osvaja 2 evrolige a sada si igrac sa kraja klupe i igras u garbage time-u. 

 

Ma on je hteo posto-poto da se zapljune u NBA. Jbg, treba ga razumeti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Za 3 meseca krecu kvalifikacije za EP 2025, za nas ujedno i jedini prozor pred olimpijadu i kontam da ce zbog toga biti svim igracima bitno da se pojave. Zbog EL pauze i dogovora izmedju FIBA i EL ce biti svi evropski igraci na raspolaganju. 

Treba jedino reci da Spanci tradicionalno zabranjuju njihovim igracima ucesce, barem spanski evroligasi. 
Igramo sa Finskom u BG (lepa prilika da se mozda cak i napuni Arena) i u Gruziji. 

Bice zanimljivo koje igrace ce Kari inkorporirati u ekipu sa SP, pretpostavljam Topic, Kalinic, Smailagic, Mitrovic, ako nije otpao verovatno i Nedovic. Ostali tesko. Mozda ce pozvati Djurisica u 14 (12+2) igraca koje Kari uvek ima na raspolaganju u prozorima.

Da budem iskren, jedva cekam da gledam matorog i bandu opet na okupu.

  • Like 5
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/29/2023 at 2:20 PM, Irski_srbin said:

Iako je tek pocetak sezone i ne bi trebalo dolaziti prerano do nekih zakljucaka, ali ne mogu se oteti utisku da se Vasa Micic gadno zeznuo sto je otisao u NBA. Budes MVP i lider ekipe koja osvaja 2 evrolige a sada si igrac sa kraja klupe i igras u garbage time-u. 

Olovne noge i streaky šut, what could go wrong? 

 

On 10/30/2023 at 1:03 PM, Kooineeperk said:

Mada je Vasin slucaj zapravo najslicniji Teovom.

Micićev slučaj nema veze sa Teom, iako su obojica plejmejkeri i obojica otišli u NBA prekasno. Iako i njegov boravak u NBA sveukupno jeste bio fail, Teo je prvu sezonu igrao, bio starter i imao neki učinak, napamet ću reći nešto tipa 25 mpg, 10 ppg i 6 apg, Micić tu minutažu i taj učinak ima za mjesec dana.

 

On 11/18/2023 at 12:05 PM, Problem sa licnim greskama said:

Treba jedino reci da Spanci tradicionalno zabranjuju njihovim igracima ucesce, barem spanski evroligasi. 
Igramo sa Finskom u BG (lepa prilika da se mozda cak i napuni Arena) i u Gruziji. 

Bice zanimljivo koje igrace ce Kari inkorporirati u ekipu sa SP, pretpostavljam Topic, Kalinic, Smailagic, Mitrovic, ako nije otpao verovatno i Nedovic. Ostali tesko. Mozda ce pozvati Djurisica u 14 (12+2) igraca koje Kari uvek ima na raspolaganju u prozorima.

Zar nije postignut dogovor između EL i FIBA da od tog februarskog prozora EL ekipe moraju da puste igrače?

FIBA and Euroleague agreed to avoid calendar overlapping for the next season

 

Uzgred, što se tiče Kalinića, meni djeluje da je on baš u ozbiljnom padu fizički i igrački. Činjenica da od početka sezone šutira za 3 daleko najbolje u karijeri to donekle maskira, ali meni na oko on više nema onaj intenzitet koji ga je činio posebnim igračem. Sa druge strane, mi vjerovatno i dalje na trojci boljeg od njega nemamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...