Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Posto imamo generalno malo igraca u Abi,

a jos manje da neko ima neku ulogu,Borac i FMP imaju ogroman broj stranaca

ako bude problema u kvalifikacijama zbog evroligasa...

 

treba pozvati Brajkovica 1999,

na Davidson koledzu(gde je bio Stef Kari)

imao je u poslednjoj godinu 14p

iduce godine vrv Evrokup,mozda cak neka Alba,Baskonija

 

mozda cak nekog iz NCAA.

Npr.

 

Zanimljiv je Milan Momcilovic 2004 ili 2005 nisam siguran

13.6poena

 

Bekovi bivsi juniori Partizana

Stefanovic 2002 ima full minutazu na cuvenom UCLA

Neskovic 2000 igra dobro 17p

Todorovic 2002,ima samo 5p

          kao i Borovicanin 2004 sa Arizone,je na 5 poena.....

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, djole said:

 

Ajde ove golje što su upale u loše društvo i dugove pa se vade na trkeljisanje preko stranke, još i da razumeš (ne opravdaš, nego samo, ajde, kao razumeš) ali on, on koji ima fuck you money, da se slizava sa ovim šljamom i ološem... jebiga Jokara, šupičkumaterinu. :classic_dry:

 

Disclaimer - AKO je tačno to što N1info prenosi.

 

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ali kakav talog sa dna kace. Jedino sam se iznenadio za Milorada Milinkovića, delovao mi je kao da je iz potpuno suprotne priče. 😞

Onaj režiser? Pa zar nije išla priča da im je on radio one kretenske spotove za neki od prethodnih izbora. Ima tu još detalja po kojima mi je on odavno izgledao njihov.

 

Btw, Jokiću, jedi g.

Link to comment
Share on other sites

 

 

47 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ali kakav talog sa dna kace. Jedino sam se iznenadio za Milorada Milinkovića, delovao mi je kao da je iz potpuno suprotne priče. 😞

 

Pa nema para sa RTSa za dzabe, mora malo da i da se sagne, kako na koji nacin.

 

Inace ja i dalje mislim da Jokic nije nesto los momak/covek/osoba, nego da ga jednostavno boli uvo za sve sto nije neki uzi krug njegove porodice i to je to (i konje racunam  u uzu porodicu).

 

Kapiram da su ga bukvalno pozvala braca ili otac i rekli: aj podpisi, treba nam da zavrsimo neko zemljiste, neku uslugu sta god i to je to. To sto je postao svetski poznat, ozbiljno bogat i to u delatnosti koju mnogi mladi vole njega uopste ne opterecuje da bude neki primer, uzor, jednostavno ga bas briga sta ce ko da misli o njemu dok je njemu lepo. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 40Wins said:

 

 

 

Pa nema para sa RTSa za dzabe, mora malo da i da se sagne, kako na koji nacin.

 

Inace ja i dalje mislim da Jokic nije nesto los momak/covek/osoba, nego da ga jednostavno boli uvo za sve sto nije neki uzi krug njegove porodice i to je to (i konje racunam  u uzu porodicu).

 

Kapiram da su ga bukvalno pozvala braca ili otac i rekli: aj podpisi, treba nam da zavrsimo neko zemljiste, neku uslugu sta god i to je to. To sto je postao svetski poznat, ozbiljno bogat i to u delatnosti koju mnogi mladi vole njega uopste ne opterecuje da bude neki primer, uzor, jednostavno ga bas briga sta ce ko da misli o njemu dok je njemu lepo. 

Pa ako gledamo na ovaj nacin onda zanemarljiv broj ljudi mozemo da svrstamo pod ovu kategoriju. Retko ko radi "lose" stvari iz cistog poriva da na neki nacin usere nekog drugog. Obicno je to apsolutni nedostatak interesovanja za bilo koga osim sebe / najuzi krug ljudi. 

 

Za mene ovo nije nikakvo opravdanje. Necu nuzno da ga okarakterisem kao loseg coveka, ali recimo mogu da kazem da je govnar. Narocito jer je jedan od retkih ljudi na planeti koji su vec obezbedili i sebe i uzu i siru porodicu, pa samim tim i ima slobodu da bilo koga napusi i ne oseti posledice toga. On je ipak odabrao ovo.

  • Like 21
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, fancy said:

 

Ajde ove golje što su upale u loše društvo i dugove pa se vade na trkeljisanje preko stranke, još i da razumeš (ne opravdaš, nego samo, ajde, kao razumeš) ali on, on koji ima fuck you money, da se slizava sa ovim šljamom i ološem... jebiga Jokara, šupičkumaterinu. :classic_dry:

 

Disclaimer - AKO je tačno to što N1info prenosi.

 

 

Jedino sto mi ima smisla zasto se nasao tu jeste ono sve sto ima u Srbiji. Bez obzira koliko on dobija novca, potrebno je da ono sto ima u Srbiji i ono sto na kraju krajeva jedva ceka da radi kada zavrsi sa sezonom opstane. Nisam u tome, i ne znam kako funkcionise sve to, ali me ne bi cudilo da je to jedan od glavnih razloga.
I kao sto kazes, ne opravdavam, gnusam se, ali pokusavam da skapiram logiku ako je uopste ima. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beonegro said:

Ima li šanse da su ovo napravili bez njegovog znanja? Ako sam dobro ispratio, jednom su to već uradili.

 

Čisto da ne ispaljujem ovaj post za trajni ban koji sam spremio ako se nekako ispostavi da iak nije istina.

Pretpostavljam da je porodica dala zeleno svetlo da se svi Jokići stave na listu - u tom slučaju i da ga nisu pitali, vrv neće biti demantovanja.

Ukoliko su na listu stavljena 2 bizona protiv njihove volje - oni bi mogli da se oglase i demantuju.

Al pošto su braća klasični SNS sekret - nema ništa od toga i sada ja imam problem.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ali kakav talog sa dna kace. Jedino sam se iznenadio za Milorada Milinkovića, delovao mi je kao da je iz potpuno suprotne priče. 😞

 

Greška, njihov 100%, u stvari, za onoga ko drži novčanik je...

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

pa valjda mu proguralo bilo da mu film bude srpski kandidat za oskara iako niko nije ni cuo da je snimio film 😄 

 

a dobro ni prvi ni poslednji od tih kao gotivnih likova zajebanata za koje ustvari kasnije shvatis da iako imaju tu neki harizmu i kulocu, da su ipak lelemudi koji bi se najradije zajebavali i ziveli na tudji racun, pa pre ili kasnije to mora doci na naplatu

 

integritet 0

Edited by djole
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Beonegro said:

Ima li šanse da su ovo napravili bez njegovog znanja? Ako sam dobro ispratio, jednom su to već uradili.

 

Čisto da ne ispaljujem ovaj post za trajni ban koji sam spremio ako se nekako ispostavi da iak nije istina.

Dok se opklada sa @zorexom  ne namiri - nema tebi trajnog bana.

:default_coffee:

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On 12/4/2023 at 1:42 PM, Problem sa licnim greskama said:

Danas iz dosade odgledah highlightse finala SP, tek sada kapiram koliko je otvorena bila Gudurina trojka za izjednacenje u zadnjem minutu, imam utisak da je iz iste pozicije ove sezone pogodio 15 puta za Fener do sada i pod pritiskom.

Ja sam to gledao na plazi bez naocara i tako ce ostati zauvek...

Link to comment
Share on other sites

On 12/5/2023 at 12:46 AM, vlaDixXx said:

Posto imamo generalno malo igraca u Abi,

a jos manje da neko ima neku ulogu,Borac i FMP imaju ogroman broj stranaca

ako bude problema u kvalifikacijama zbog evroligasa...

 

treba pozvati Brajkovica 1999,

na Davidson koledzu(gde je bio Stef Kari)

imao je u poslednjoj godinu 14p

iduce godine vrv Evrokup,mozda cak neka Alba,Baskonija

 

mozda cak nekog iz NCAA.

Npr.

 

Zanimljiv je Milan Momcilovic 2004 ili 2005 nisam siguran

13.6poena

 

Bekovi bivsi juniori Partizana

Stefanovic 2002 ima full minutazu na cuvenom UCLA

Neskovic 2000 igra dobro 17p

Todorovic 2002,ima samo 5p

          kao i Borovicanin 2004 sa Arizone,je na 5 poena.....

 

 

 

Brajković je već debitovao za seniorsku reprezentaciju 🇦🇹.

 

Što se tiće Momčilovića (2004), veliko je pitanje da li uopšte ima naše državljanstvo. Rođen je 🇺🇸, bio je na širem spisku njihove U19 reprezentacije. Jedino kao naturalizovan igrač i to za par godina. 

Link to comment
Share on other sites

Ukić je baš nahvalio Topica i njegov talenat kad je kao komentator asistirao na hrvatskoj Areni tokom utakmice sa Splitom. Najupecatljivije mu je Topicev netipični prvi korak i ubrzanje koje dobija kao bijelac. Od svih nasih velikih plejmejkera niko nije imao takvo "crnačko" ubrzanje.

 

https://twitter.com/UYilmazz_/status/1737137466115490291

 

 

Edited by Bojdo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...