Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Jedan od najglupljih sistema koje sam video. Grupa je potpuno nebitna, mozemo maltene da ne igramo prve dve utakmice i prodjemo kao treci bez problema.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Drug Crni said:

Hoće li igrati Jokić,zna li se šta? :smiley50:

 

Pa Druže Crni, mi u tebe gledamo 😂 

 

P.S. Sad se setih i one uinijeve (ćušpajzove) priče o vikendici, Jokiću i njegovim burazerima i Lebronu...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, McLeod said:

Jedan od najglupljih sistema koje sam video. Grupa je potpuno nebitna, mozemo maltene da ne igramo prve dve utakmice i prodjemo kao treci bez problema.


Nisam siguran. U ostalim grupama nema ekipe koja moze treceplasiranog da nakanta 50 razlike kao sto SAD moze u svakom trenutku sa nama ili Italijom, Litvanijom. Grupa je dosta zajebana iz te perspektive, pa se ti vadi pod pritiskom da dobijes Sudan stoku razlike. Stoji da i Amerima u tom slucaju treba pobeda za prvo mesto u zadnjoj tekmi ali ipak je i raspored po meni nezahvalan. Druga tekma odredjuje nasu sudbinu na turniru u velikoj meri. Trebace nam dve pobede po mojoj proceni.

I da, sistem je los, slazem se.

1 hour ago, ChrisJudd said:

Ako prođemo kao treći iz grupe u qf, možemo tu da se sretnemo sa Amerima?


U Tokiju, gde je sistem bio isti, nije bilo takvog slucaja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj Juzni Sudan da nakantamo stoka razlike, samo zbog Borise...

 

 

Da, znam, ok, nesretan slucaj, sticaj okolnosti i to. Ali ipak. Da mi to nakantamo. Ali pre toga da iznenadimo USA a voleo bih i Italiju da dobijemo, i njima dugujemo. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Kooineeperk said:

Ovaj Juzni Sudan da nakantamo stoka razlike, samo zbog Borise...

 

 

Da, znam, ok, nesretan slucaj, sticaj okolnosti i to. Ali ipak. Da mi to nakantamo. Ali pre toga da iznenadimo USA a voleo bih i Italiju da dobijemo, i njima dugujemo. 

Da izađemo bosi na parket ... :classic_smile: ili još bolje, goli i bosi :classic_laugh:

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Kankkunen said:

Da izađemo bosi na parket ... :classic_smile: ili još bolje, goli i bosi :classic_laugh:

 

Jok, bolji predlog... par dana da se igraci mazu samo ovim 

krema-u-teglici.jpg

 

Pa kad izadjemo tamnoputi ima da se ukake... 

 

 

:ovde-ide-ona-slika-tamnoputog-filipa-covica-u-bade-mantilu-koju-za-inat-ne-mogu-nigde-da-nadjem:

 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Sistem takmicenja je stvarno izuzetno glup. Meni je cela ta zamisao da ekipe prolaze dalje ili ispadaju na osnovu rezultata iz druge grupe, sa kojoj nemaju nikakvih dodirnih tacaka, jednostavno nema smisla. Na proslom turniru su izvisili Cesi kao najlosija treceplasirana reprezentacija, jer su bili u grupi sa SAD i izgubili 35 razlike.

Ako su vec hteli da menjaju nesto trebalo je da dodaju jos 4 mesta i naprave 4x4 grupe. Kosarka na OI je veoma popularna i prosirivanje bi imalo smisla.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Quote

Srpski košarkaš Filip Petrušev ranije je završio meč protiv Asvela zbog povrede kolena.

 

Stradalo je desno koleno zbog čega je srpski reprezentativac odmah iz hale otišao u bolnicu na magnetnu rezonancu.

 

Na tri minuta pre kraja druge četvrtine, Petrušev je zatražio izmenu, sa bolnom grimasom na licu.

 

😬

  • Tuzno 5
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Završio sam sa reprezentacijom prošlog leta tokom priprema za Svetsko prvenstvo. Moje telo više nije moglo da izdrži dodatni napor, jer mi je potrebno sve više vremena za regeneraciju. Godine se ne smanjuju već samo povećavaju, kao što su klupske sezone sve duže, jedva se čeka odmor. Ako ću deo tog perioda da posvetim nacionalnom timu, dođe trenutak kada više ne možete. A ja sam plus tada dobio ćerkicu Taliju. Postao sam praktično ‘raspolućen’, nisam više mogao. Dolaze mlađi", rekao je Nedović za "Sportklub".

https://www.b92.net/sport/kosarka/aba/8267/nedovic-zavrsio-sam-sa-reprezentacijom/vest

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Miljenovica obavezno pozvati za novembarske prozore pa i vec na siri spisak tokom leta. Space shuttle je naspram Jaramaza vec sada.

За прозор да свакако, а на лето ако би сви били здрави ту су Васа, Јовић, Аврамовић и Топић, тако да не бих дечку одузимао време 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

За прозор да свакако, а на лето ако би сви били здрави ту су Васа, Јовић, Аврамовић и Топић, тако да не бих дечку одузимао време 


Porodica mu je u Kanadi, tako da si verovatno u pravu ali dati momku mogucnost da trenira par puta sa Vasom, Bogdanom ce znaciti svakako.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...