Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

7 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Idi bre, dva minuta pokušavam da provalim kakve veze imaju kokos i Kosovo sa lošim rezultatima.


I Kokos i Kokoskov i Kosovo su egzoticne pojave u Srpskoj kosarci. 😄 

 

Ali sve na stranu zaista smatram da ako Kalinic ne zeli da igra pod "staromodnim" metodama i ne treba. I to vazi za sve ostale jer koliko vidim nikada bolje atmosfera medju momcima nije vladala. A i rezultat je tu. Kraj price.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Problem sa licnim greskama Kokoškov je ok trener, ali smatram da nije za poziciju selektora te da je doveden da se publika "smiri" posle serije loših rezultata.

 

Inače se apsolutno slažem da ko neće da igra pod "staromodnim" selektorom koji, gle čuda, samo očekuje 100% zalaganje i timski effort, ne treba da igra. Nije to neki senilni deda pokupljen sa ulice da vodi reprezentaciju, već selektor sa dosta medalja i trofeja. Ako neki igrač nije u stanju da ostavi ego po strani i skapira da on ne predstavlja Karija Pešića, već svoju zemlju i sebe, onda mislim da možemo i bez njega. Selekcija iz Manile je uspela da se poveže sa Karijem upravo zbog toga što su igrači maksimalno isključili svoj ego i slušali ga. Hop, eto rezultata.

Edited by DameTime
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Činjenica je da je onaj kratki Igorov mandat bio neuspešan zbog nekvalifikovanja na OI, isto kao što je činjenica da mu nije ni data čestita prilika. 

Objektivno, baš se sve slomilo na njemu. Na okupljanje igrača prvog dana pojavila su se trojica!

 

Treba uzeti u obzir da ni iskusnom liscu Kariju novi mandat nije krenuo idealno. Bio je hod po trnju i po slabom kvalitetu igre i po neodazivanju mnogih kad su realno mogli. Pa loš rezultat na EB, uprkos dosta dobrom timu.. Svaka promena traži neko vreme, da se implementiraju ideje, da se uigra. Karijev lošiji početak smo istrpeli, Igorov nismo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kenozoik said:

Činjenica je da je onaj kratki Igorov mandat bio neuspešan zbog nekvalifikovanja na OI, isto kao što je činjenica da mu nije ni data čestita prilika. 

Objektivno, baš se sve slomilo na njemu. Na okupljanje igrača prvog dana pojavila su se trojica!

 

Treba uzeti u obzir da ni iskusnom liscu Kariju novi mandat nije krenuo idealno. Bio je hod po trnju i po slabom kvalitetu igre i po neodazivanju mnogih kad su realno mogli. Pa loš rezultat na EB, uprkos dosta dobrom timu.. Svaka promena traži neko vreme, da se implementiraju ideje, da se uigra. Karijev lošiji početak smo istrpeli, Igorov nismo.


Sve to stoji i u pravu si. Jednostavno kao sto se desava u zivotu ponekad nesto ne funkcionise. Tako je bilo i sa Kokoskovim kao selektorom Srbije.

Edited by Problem sa licnim greskama
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Само пуна подршка Карију и екипи која се одазове и оде на такмичење. А те приче које су тотално непроверене овом се не свиђа ово, оном се не свиђа оно баталите. Ето Васа други пут говори да ће играти. За Калину се надам да ће играти он је суво злато сваке екипе, поготово такве екипе која би имала Јокића, Богдана и Васу. Ако ипак постоји неки проблем или просто осећа да не може више лети да игра онда бих волео да објави крај репрезентативне каријере као што је то урадио Пефи.

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ma uvek postoje takve stvari. Pa sada znamo da su postojale i u zlatno doba, odnos Djordjevica i Danilovica, pa odnos prema Tomasevicu, milion stvari ima, 90% sam i zaboravio, pa nam to nije smetalo da uzmemo maltene sve sto smo mogli.

 

Zato je selektor i tu, da te stvari kontrolise i pegla.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pisali su ljudi ovde ranije da će ići u Pariz da gledaju reprezentaciju, pa me zanima, gde uzimate karte?

 

Vidim da se grupna faza igra u Lilu. 

 

I najvažnije, kako da znam da ću imati karte baš za našu reprezentaciju, pošto će se svi učesnici znati tek jula. 

 

Ja bih gledao prva 2 kola. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko znam, jedino @Nicklord je odavde uspeo da uzme karte za Pariz, kojih vise nema. 

 

Za Lil ima karata za jos neke meceve, a sto se tice toga kako da znas ko igra, pa ne znas. Ili sacekaj do kraja marta kada ce biti zreb, tada bi trebalo da se zna za sta se uzima.

 

https://tickets.paris2024.org/en/events/jeux-olympiques-225/basketball-2236/?affiliate=24R

 

Ovo je zvanican sajt, a mozes pogledati i na nekim preprodajnim.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Del Piero said:

Koliko znam, jedino @Nicklord je odavde uspeo da uzme karte za Pariz, kojih vise nema. 

 

Za Lil ima karata za jos neke meceve, a sto se tice toga kako da znas ko igra, pa ne znas. Ili sacekaj do kraja marta kada ce biti zreb, tada bi trebalo da se zna za sta se uzima.

 

https://tickets.paris2024.org/en/events/jeux-olympiques-225/basketball-2236/?affiliate=24R

 

Ovo je zvanican sajt, a mozes pogledati i na nekim preprodajnim.

 

Hvala. 

 

Uzeh neke karte za košarku, ko zna šta ću da gledam. 😄

 

 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/12/2024 at 12:05 AM, stefan81888 said:

 

Hvala. 

 

Uzeh neke karte za košarku, ko zna šta ću da gledam. 😄

 

 

 

 

Za timske sportove niko ne zna šta će da gleda 😄 uzmeš i nadaš se najboljem. Biće neka resale aplikacija pa će moći da se nađu karte lepo valjda

Edited by Nicklord
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nicklord said:

Za timske sportove niko ne zna šta će da gleda 😄 uzmeš i nadaš se najboljem. Biće neka resale aplikacija pa će moći da se nađu karte lepo valjda

 

Ja uzeo za Lil, drugo kolo. 

 

2 karte su sigurno muška košarka a ne zna se šta je. 

 

3 karte su za 4 meča koja mogu biti muška ili ženska. 

 

Idealno bih gledao celo jedno kolo muške košarke. 

 

Tako da kad bude resale, probao BiH da menjam i dobijem šta hoću. 🙂

 

Javljaj kad bude ako ti nije teško, pratim i ja. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...