Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

7 minutes ago, Del Piero said:

Nadam se, ali tesko mi je da zamislim da Partizan i Zvezda zrtvuju svoje EL utakmice kada se one poklapaju sa FIBA utakmicom. Mada je to najmanje sto mogu da urade posle ovih parustina koje su dobili.

Druga recenica govori sve. Nece se ni pitati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad ide, ide. Prvo poluvreme nije i nece biti standard. 

 

Bad things are here to stay, to je ocigledno. Imamo dosta problema u igri koji su i pre bilo kakve ofo utakmice bili laki za predvideti. Nisam siguran ni da umem objasniti zasto Pesic pocesto odrema pored aut linije. Pored toga, ne mogu reci da sam fan ni ovih krajnje cudnih rotacijskih odluka.

 

Decki, imamo krater na poziciji jedan, dok se ne dokaze suprotno i to je ozbiljan problem za ovakav sastav koji ne nudi prakticno niti jednog kreatora sa pozicija koje se ne zovu Jokic.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, drgnk said:

 Partizan pusti Avramovića, Anđušića, Smailagića i Koprivicu, a Zvezda, Nedovića, Dobrića i Petruševa.

Teško da će ići svi. Sumnjam da će ići Avramović i Nedović, pogotovo ovaj drugi koji je najplačeniji igrač Zvezde, a verovatno i najbolji. Zvezda bi imala automatske poraze u EL utakmicama, Partizan bi već mogao da pregrmi bez Avramovića.

 

Bilo bi dobro da budu pušteni svi koji nemaju veliku rolu ili je uopšte nemaju.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, drgnk said:

 Partizan pusti Avramovića, Anđušića, Smailagića i Koprivicu, a Zvezda, Nedovića, Dobrića i Petruševa.

Možda prosečni Srbin zažmuri na jedno oko pa istrpi i jednog Pantera, kad je već voda do ušiju

who knows

Edited by Gavran
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Gudurić je ipak za klasu najbolji bek pored Vase koga imamo ovde. Nije baš Bogdan jebiga ali mnogo ozbiljniji igrač od Vanje, Dobrića i Jaramaza svakako.

Konačno se smilovao da to i demonstrira u repki. 

Hallelujah! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SteveFrancis#3 said:

 

Nece ni prosecan forumas da zazmuri, a i ne treba. Igraci koji reprezentuju drzavu i njene gradjane se ne kupuju na pijaci. 

Jasno mi je, naravno. I sam sam tog stava.
Nego čisto naglas razmišljam, pale mi na pamet one Pešićeve izjave..

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Sad bi Kari ili Žoc rekli i više od dvojice, jer za dobar napad koji se završi košem nisu zaduženi samo asistent i egzekutor. 😉 

Hteo sam da napišem ''najmanje dvojica'', ali pošto je povela priča o statističkom podatku odustao sam. :classic_smile: Ko je gledao, jasno mu je otkud taj krompir.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Hteo sam da napišem ''najmanje dvojica'', ali pošto je povela priča o statističkom podatku odustao sam. :classic_smile: Ko je gledao, jasno mu je otkud taj krompir.

 

Ma znam, skapirala sam, ali znaš da volim da pametujem. 😛 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde da damo Vasi kredit ovu jednu utakmicu. Posle onog šoka u trenutku povrede kada sam prežalio i EP i SP, sad mi je drago samo što je tu. Ima vremena kroz grupu da dođe na svoj nivo. Nije tako davno bilo prvo poluvreme protiv Grčke, meni nije loše izgledao.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Decki, imamo krater na poziciji jedan, dok se ne dokaze suprotno i to je ozbiljan problem za ovakav sastav koji ne nudi prakticno niti jednog kreatora sa pozicija koje se ne zovu Jokic.

 

opet kazem, vasa nikada nije bio fljor djeneral, pa ne treba ocekivati cuda, vec samo ono sto ume a to nije malo u teoriji.

 

sto se tice ostalih pozicija, gudura danas 6 ast, kalinari pre neki dan 6 ili 7. moze tu ponesto da nabaci i bjelica a i nedovic, 2na2

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...