Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

17 minutes ago, Bojdo said:

 Znao sam ovo za Kuzmića (mislim da je ista situacija bila i sa Dejanom Todorovićem), ali kod nas 90% ljudi pojma nema šta znači naturalizacija. Misle da neko ko je Srbin po etničkoj pripadnosti, ne može biti naturalizovan igrač. Cvrc! Napokon članak koji je lepo objasnio situaciju, barem u onom delu koji se odnosi na pravnu regulativu. A sam naslov je klasičan clickbait, tako karakterističan za srpsku tabloidnu močvaru.

Edited by drgnk
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DameTime said:

 

Misliš da mu moć važi i u ovom slučaju? 😄

Pre njegovog posta je postojala neka nada. Jak je Jokić, ali jači od Mekove kletve ... :classic_biggrin:

 

2 hours ago, Stiletto said:

Neko ovde napisa da pripreme počinju 24. jula, dakle u ponedeljak. Izgleda da će pre Karija spisak objaviti novinari kad popišu ko je sve došao 😁

Ma ovo je taktički izbor Pešića. Što više odugovlači spisak, manje vremena za protivnike da se pripreme. Jednostavno.

Edited by Darko
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ukoliko Micić neće da igra, treba probati Gudurića na 1.

 

Potajno bih i voleo da ne gledam više tog čoveka u reprezentaciji iskreno. Možda i ne toliko potajno.

Edited by medobrundo
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Panter i da se zove Srboljub Zivkovic bi mi bio upitan jer je preleteo iz jednog blizanca u drugi, pocinje tuce, pokazuje srednji prst navijacima rivalskog kluba... a ne gori nam na toj poziciji.

 

Pored Bogdana, Gudure, Nedovica... veliko je pitanje da li bi nam Srboljub Zivkovic, Srbin pravoslavac i belac iz Mrcajevaca trebao i da li bi bilo pametno ga zvati.

 

A fali nam plej, krilo, krilni centar pouzdan i centar ako Jokic ne igra. Da sam za stranca, a nisam, ne bih uzeo Pantera. Mozda da Bogdan ne igra.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...