Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

10 minutes ago, drgnk said:

 

Ni u najgorem slučaju, ne vidim mogućnost da MJK ode pre Smailagića koji može da pokrije 4/5. Takođe, meni je Luka Mitrović bolji igrač od Ristića, ali to je već stvar ukusa. Izgleda da Pešić iz nekog razloga preferira Ristića.


Pa neka ide Smailagic, sustinski ne menja nesto preterano. Sto se mene tice je to je i sigurno bolja opcija.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Jaramaz / Jovic / Avramovic
Bogdanovic / Nedovic / Guduric
Marinkovic / Jovic
Petrusev / MJK
Milutinov / Ristic

 

Ako ne igraju Jokic, Micic, Kalinic i Pokusevski treba ocekivati ovako nesto. 
Tanko, bice zajebano uci u cetvrtfinale. Na drugoj strani ekipa koja moze dobiti Italiju i B selekcije Grcke i Litvanije koje su osakacene kao i mi.

 

Jedino ako misliš da se poraz od Italije podrazumeva i da će biti izazov dobiti Kinu i kasnije Portoriko/Dominikanu. U suprotnom smo sigurno u četvrtfinalu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Да ће играти сва четворица од Јокић, Мицић, Калинић и Покушевски шансе су мале, али мислим да су још мање шансе да не игра баш ни један од њих. Од ове прве тројице не зна се ко нам је потребнији. Са Јокићем смо међу главним фаворитима, Мицић нам треба као леба баш не бих волео да гледам Јарамаза на сп, за Калинића је Пешић више пута поновио да му је најбитнији. Док не изађе списак надам се свој тројици + Покушевском.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Manu said:

 

Jedino ako misliš da se poraz od Italije podrazumeva i da će biti izazov dobiti Kinu i kasnije Portoriko/Dominikanu. U suprotnom smo sigurno u četvrtfinalu.

 

Dominikanska Republika ima odlicnu ekipu na ovom prvenstvu, bas dobru pojacana verovatno Townsom. Bice klanje. Poraz od Italijana ne podrazumevam ali je moguc. Dva poraza i ispadas. Kazem od ispadanja u drugom krugu do polufinala je sve moguce. Tako ste mi se inace smejali i zadnje godine kada sam vam pricao da je Italija ekipa koja moze da nas pobedi bez ikakvih problema. 😄 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, medobrundo said:

 

Duguje i te kako tom legacy-u i infrastrukturi (ne fizičkoj) koju je taj legacy stvorio na ovim prostorima. Mogu tebi da udu bezveze koliko hoćeš priče, ali da - da se rodio 50km severno, vrlo izvesno je da Mađarska ne bi dala najboljeg evropskog igrača svih vremena.

 

Takođe, što se tiče prve dve rečenice, i sam si svestan koliko su te pretpostavke bezveze, to se radi u drugoj srednje iz logike, tako da nema potrebe da zaista odgovaram.

 

Ali zato obrazloženja u fazonu "šta bi bilo kad bi bilo" gube smisao još u osnovnoj. Čovek je vanserijski unikat i to ne može da se ni u kom slučaju da se dominantno podvede pod neki kolektivistički bulšit. Meni će biti jako krivo ako ne bude igrao, ja bih na njegovom mestu igrao, al ja sam ja a on je on.

Link to comment
Share on other sites

Biće fora kada se svi odazovu, a odugovlačenje je bilo zbog ugovaranja bombe stranca, tipa Gordona iz Denvera da igra za nas 😁 Jokić ne samo što se odazvao nego još i dovukao AG-a, a ovde pljuvanje palo.

Link to comment
Share on other sites

Šta napravi Pesic od repke, mesec dana pre prvenstva, nema ni šireg spiska. Jokić se sprda, putuje po nekim selendrama, skače u vodu. Još ako na kraju bude ispalio, kao što se očekuje, biće ovo verovatno najmanji hajp ikad oko repke. Možda da bude ono da ih nisu ni fotografi ispratili, pa se vratili sa medaljom. Mada teško sa ovim čovekom.

  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Odgledah utakmicu protiv Argentine posle 4 godine (nekako sam smogao snage)

Kampaco nam je decu pravio.

Uteha za sutrašnji spisak:
 

Spoiler

Raduljica nije igrao i Jokić je bio na 5 celu tekmu. U 4/4 gde smo i izgubili utakmicu bio je u igri sve vreme. Skola ga je uništio, bukvalno.

Bogdanović solidan.

 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Fecaxi said:

Biće fora kada se svi odazovu, a odugovlačenje je bilo zbog ugovaranja bombe stranca, tipa Gordona iz Denvera da igra za nas 😁 Jokić ne samo što se odazvao nego još i dovukao AG-a, a ovde pljuvanje palo.

 

Kanda si prespavao skorašnju raspravu oko stranca u reprezentaciji. Mada ne sumnjam da bi Jokićevci "progutali" i Gordona u nacionalnom timu, samo da njihov ljubimac ispadne glavni baja.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...