Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Znaci @uini i @Wingwalker ste banovali jer tu neke posalice, ironije, pod maskom stalkinga i tatisanja?

Nisu sledil tradicionalni izražaj foruma gde imamo na svakoj strani pregršt postova kojih se ni jedna trenerska klinika ne bi postidela?

Gde imamo tako stručne tekstove da se uzimaju za odbranu doktorskih disertacija o kosarci a takodje i o sportu .

Neka ste ih banovali, tako i treba, treba jos duži ban, da ne pomisli neko da ste ih banovali nako. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, John Terry said:

 

 

Ova dva upisa sam prijavio juce. Podvuci cu da NE ŽELIM nikakve banove za ovog forumaša, jer mislim da nije za kaznu, ali mi je bezveze i da se uopšte ne obriše niti upozori.

 

Moje je pitanje da li je ovo tatisanje? Vidim da nije brisano, pa bih voleo interpretaciju ovih upisa od jednog od moderatora.

 

Dobio je warn, a vidim da je @Don Dusko u međuvremenu sklonio post.
Imali smo preko 20 report-ova za vikenda, a radimo smanjenim kapacitetom. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 40Wins said:

Zahtevam da mi se post vrati, jer ne vredja nikoga sa KKCZ strane. 

eidt: OK warn, ali post nije uvredljive ili neprimerene sadrzine da bi bio izbrisan, a bice koristan potencijalno za samoquote sledece godine. 

 

Approved. :) Ako ne bude bilo sranja, dodjes pivo svima u moderaciji. 

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Kronostime said:

Ajde, bre, kad bi se kukalo za svaki obrisan post - ja bi imao svoju temu za zalbe.

Cuti i trpi.

:classic_biggrin:

gazda, ja msm da samo Devilko ima jaci nalog kad bi se brojale samo sakrivene poruke 😄 Zbog teme o Ukrajini ja msm da on ima vise izbrisanih no ja napisanih postova

Edited by 40Wins
jači
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, СтелаРоса said:

Au koliko drukara je medju nama

1. Nije drukara, vec pomaze radu foruma. 300x smo to do sada objasnili. 

2. I moderatori reportuju jer je to mehanizam da se otvori jedan diskusioni prostor gde se dogovara oko konkretnog posta i sankcije. Gotovo da nema warn/ban-a a da nije bilo reporta. Jedino kada neko recimo postavi uvredljiv avatar/nick ili stalkuje nekog reakcijama, ili kada se vidi da je neko odmah za ban i da odmah treba reagovati (na primer neko se registruje samo da bi postavio nesto uvredljivo, ili neku reklamu, itd.)

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja taman prethodnih dana hteo da predlozim nesto poput "Godine jubileja" iz Knjige Levitske, kada ce biti pomilovani svi banovani, odredjenim danom/mesecom u godini jer su se moderatori bas razmahali u poslednje vreme...

kad ono medjutim...

poslednja 24h laka ruka Mandusica Vuka u nasem mod timu, i podigli strogocu na jos visi nivo.

Evo nznm, bas, USSR-ovski...

 

38 minutes ago, 40Wins said:

gazda, ja msm da samo Devilko ima naci nalog kad bi se brojale samo sakrivene poruke 😄 Zbog teme o Ukrajini ja msm da on ima vise izbrisanih no ja napisanih postova

 

Spoiler

 

AUHUEAHUEAHUHEUAEHUEAHUHE, sta im rade Ukrajinci, prepolovljena ruska tela po celom gradu!!!!!11111111

 

 

JUJUJUUJUJJU! kako Barjaktar przi Ruse, kao pozar sto plamti. Harkov je ruska klanica!111111111111111
Rusi gube minimum 20 000 ljudi dnevno, i jos 30 Suhoja!!!11

 

Edited by RatzenStadt
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, RatzenStadt said:

Ja taman prethodnih dana hteo da predlozim nesto poput "Godine jubileja" iz Knjige Levitske, kada ce biti pomilovani svi banovani, odredjenim danom/mesecom u godini jer su se moderatori bas razmahali u poslednje vreme...

kad ono medjutim...

poslelaka ruka Mandusica Vuka u nasem mod timu, i podigli strogocu na jos visi nivo.

Evo nznm, bas, USSR-ovski...

 

 

  Hide contents

 

AUHUEAHUEAHUHEUAEHUEAHUHE, sta im rade Ukrajinci, prepolovljena ruska tela po celom gradu!!!!!11111111

 

 

JUJUJUUJUJJU! kako Barjaktar przi Ruse, kao pozar sto plamti. Harkov je ruska klanica!111111111111111
Rusi gube minimum 20 000 ljudi dnevno, i jos 30 Suhoja!!!11

 

iRqK7mV.gif

 

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, MetalHead said:

1. Nije drukara, vec pomaze radu foruma. 300x smo to do sada objasnili. 

2. I moderatori reportuju jer je to mehanizam da se otvori jedan diskusioni prostor gde se dogovara oko konkretnog posta i sankcije. Gotovo da nema warn/ban-a a da nije bilo reporta. Jedino kada neko recimo postavi uvredljiv avatar/nick ili stalkuje nekog reakcijama, ili kada se vidi da je neko odmah za ban i da odmah treba reagovati (na primer neko se registruje samo da bi postavio nesto uvredljivo, ili neku reklamu, itd.)

Zezam se brate

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mislila sam ako ćete rebnuti uinija to će biti za malo oštriji rečnik u raspravi o Delijama/dilejama. Moram priznati da mi ovaj ban nije najjasniji... Iz obrazloženja bi se reklo da je u pitanju neko ponašanje koje duže traje, ili se bar ponavlja, pa je kao sad "kap prelila čašu". Ali da li ste probali da mu pišete na PP i zamolite da to koriguje, umesto da mu sad date ovih 10 dana? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...