Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

14 minutes ago, uvrnuto said:


Pa narednih par postova. 

Zezam se ja za uinija, generalno sam mislio na tu pobunu. 😄

 

Pa banuj i Vinija. Znas kako je prosao advokat Draze Mihajlovica. 

Ima u onom klipu Nocne straze kada drug Ostoja objasnjava mladuncu kako su nekada on i Krstan zavodili reda sa petokolonasima.... 

- Krstan ga dohvati bije ga tamo on kuka kaze hocu advokata, Krstan uzme prebije i advokata, kaze taj i ja hocu advokata

- Sta kao i advokat sad hoce advokata

- Maaaa da, nego Krstan to sve redom sredio, ma nema vas advokata koliko vas Krstan moze satrtri

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fillam said:

 

Verujem ti na reč, i ne bih mislio da si rasista sve i da si znao tačno značenje reči, jer mi je jasno da motiv nije mržnja na osnovu rase. 

To mi nije bila ni poenta, niti bi mi predstavljalo ikakvo zadovoljstvo da budeš kažnjavan, naročito po tom osnovu.

 

Meni je lično zasmetalo to što čitam upis na temi 'Euroleague' sa kojim se slažem, a onda u istom upisu nailazim na 'krompire u vitrini', 'gigantski uspeh sa XY budžetom' i 'balubina Lesor', i generalno isijavanje 'tata' diskursa i klubaške netrpeljivosti ničim izazvano. Na to se onda nadoveže kolega da dodatno pojasni kako je Lesor odvratan igrač i čovek po još nekom kriterijumu, i eto 'Tate' niotkuda... 

 

'Tata' je zaključana da tu vrstu komunikacije ne bismo negovali, a ako će već da preliva po ostalim temama foruma, jer na svako mišljenje mora da se lupi Enter, onda bolje da bude dostupna.

 

Pošteno i hvala na razumnom upisu. Hteo sam da poentiram time da uprkos uspehu (a plasman u top 8 je svakako upravo to), KKP i dalje nema nijedan trofej (bar ne još uvek) od Željkovog povratka i da džabe ova silna medijska i navijačka pompa ako ga na kraju ne bude, tako da će KKP sigurno biti naoštren da uzme ABA ligu (osim ako ne uzme EL što ipak nije mnogo verovatno). Jeste, začinio sam to tatizmom s obzirom da nije napravljeno nikakvo čudo neviđeno i da je KKP i pre takmičenja bio legit kandidat za visok plasman shodno kvalitetu rostera + dodatnim tatizmom vezano za Lessorta koga, da budem potpuno iskren, ne mogu da smislim od onih incidenata u njegovoj režiji. Nije mesto na evroligaškoj temi, al me smara da svaki put pišem u rukavicama, kombinezonu i gumenim čizmama. Za sve si u pravu, osim za rasizam koji je baš brutalno teška optužba a prvo si se toga uhvatio, moj post je bio glup i neobavešten sam iskoristio neprikladan izraz ne znajući za njegovo značenje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

kaose, sve se slažem ali treba razumeti i čoveka koji ne podrazumeva da ti ne znaš za izraz (kao što ni ja ne znam ali ga ne koristim).

nisam morao da te upoznam uživo da bih razumeo kako nisi rasista, svako ko piše ovde 10+ godina ili 10+ dana to zna. 

ipak, ono što se napiše je relativno važno. 

 

što bi rek'o ajskjub, kada je proveravao značenje određenih izraza na guglu

"Word is bond, yeah"

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, medobrundo said:

Dikembe Mutombo je (ba)luba, al stvarno


Dikembe Mutombo M’polondo Mukamba Dikens Jean-Jacques Wa Wamutombo.


Kad dođe rodbina u babine svatko mu da po jedno ime, takav je tamo običaj. Zapamtio sam ovo od srednje, makar sam guglao onomad i na guglu nije baš ovakvo puno ime objavljeno, zapamtio sam ono koje sam pročitao u magazinu “Košarka”.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stiletto said:

Može li moderacija da svu razgovoranciju o porezu sa Partizanove teme splituje u posebnu temu, postaje nečitljivo. Hvala.

Ili da otvori Tata temu, i Let it burn💣

Evo, kad ja kao zakleti protivnik te teme to predlazem, znaj da je dogorelo do nokata🫣

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Stiletto said:

Može li moderacija da svu razgovoranciju o porezu sa Partizanove teme splituje u posebnu temu, postaje nečitljivo. Hvala.


Mislim da nema potrebe, jer ta sama tema u vezi sa porezom nije neka oko koje će se nastaviti razglabanje. Nadam se da su svi rekli šta su imali i da uskoro završavaju.
Ne znam kako samo ljudima nije dosadno da se vrte u krug i odakle im toliko vremena.

Na kraju krajeva, tema se tiče Partizana i aktuelna je.

 

1 minute ago, duško matić said:

Milion puta se pokazalo da se bez Tata teme ceo forum pretvori u Tatu 😄


Od kad sam ja moderator tata tema je postojala i sad je prvi put zaključana, a mi nikad manje posla nismo imali. Tako da mislim da ćemo moći da pričamo tek kad bude završnica ABA ili tako nešto. 😄

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uvrnuto said:


Mislim da nema potrebe, jer ta sama tema u vezi sa porezom nije neka oko koje će se nastaviti razglabanje. Nadam se da su svi rekli šta su imali i da uskoro završavaju.
Ne znam kako samo ljudima nije dosadno da se vrte u krug i odakle im toliko vremena.

Na kraju krajeva, tema se tiče Partizana i aktuelna je.

 


Od kad sam ja moderator tata tema je postojala i sad je prvi put zaključana, a mi nikad manje posla nismo imali. Tako da mislim da ćemo moći da pričamo tek kad bude završnica ABA ili tako nešto. 😄

Red je da otvorite za projektovano ABA finale, nije to to ako nema malo valjanja u balegi, banova i teskih reci 😄 Sto bi rekao @darkopfc, miris proleca 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, uvrnuto said:


Mislim da nema potrebe, jer ta sama tema u vezi sa porezom nije neka oko koje će se nastaviti razglabanje. Nadam se da su svi rekli šta su imali i da uskoro završavaju.
Ne znam kako samo ljudima nije dosadno da se vrte u krug i odakle im toliko vremena.

Na kraju krajeva, tema se tiče Partizana i aktuelna je.

 


Od kad sam ja moderator tata tema je postojala i sad je prvi put zaključana, a mi nikad manje posla nismo imali. Tako da mislim da ćemo moći da pričamo tek kad bude završnica ABA ili tako nešto. 😄

 

I nema potrebe, bitan je i način na koji ljudi komentarišu a on je sasvim okej. Trenutno je i aktuelna ta tema i očekivano je izazvala reakcije. A što se tiče Tata teme, ja sam na nju i zaboravio. Drago mi je zbog vas što imate manje posla, na ovom delu foruma posebno cenim moderatore. Na neke druge delove ne zalazim, video kako stoje stvari pa da ne gubim vreme a i moji stavovi se mnogima ne bi svideli. Tako da uživam na ovom delu foruma. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kosjan Willavić said:

Ne bude li ga bilo nekim cudom, jedan forumas ce se olesiti kao Djani Curcic posle anglomanijskog derbija @goldberg

 

Mislis, kao sto bi se isti pomenuti forumas "olesio" da je opozicija barem napravila vecinu u Beogradu? Pa mozda, ali ovde pricamo o dogadjajima koji su nemoguci jer se strane pobrinuo da ispadnu nemoguci, a onda sve predstavio kao da je ravnopravna utakmica u kojoj sve zavisi od necijeg "ucinka na terenu".

 

Uopste, mene recenica "ipak su ostali klubovi preslabi u odnosu na dva beogradska rivala, fali im ovo ili ono" neodoljivo podseca na recenicu koju je jedan politicar izgovorio, a u kojoj "zali sto se jedna velika stranka kao DS tako raspala pa je sad na svega 2%"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...