Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

@uvrnuto

 

@Batalite ove debilne fore za Boljevce i Rome.. 

 

Drugo, iako je banalno, ali ajde da ne koristite fizički izgled pojedinca u uvredljivom kontekstu za kreiranje nadimaka istih. 

 

Generalno, iskulirajte malo sa tatisanjem. Jebeš kazne, ali ne znam da li ste svesni koliko iz vas izbija "lošost" i ozlojađenost. O pojedincima govorim, i sa jedne i sa druge strane. 

 

 

-Uopšte se nije radilo o Romima, niti sam ih spominjao u bilo kakvom kontekstu. Tebi je prva asocijacija na Boljevac - Romska populacija; pretpostavljam zbog pogrdne pesme, meni ne. Pritom postoji Boljevac, i postoje Boljevci. Elem, ja sam već 10 meseci na relaciji Beograd Boljevac, zbog rada na projektu Ramonda 2 na Rtnju (što se može proveriti, pretpostavljam, istorijom logovanja) a ako ne, dobićeš ss- u inbox (a evo me i sad na Rtnju) Vašar u Boljevcu i okolini (Za) je tamo nešto što se iščekuje, i nema veze sa Romima ili ciganima. Pritom, velika većina stanovništva su Srbi 90+% a ostatak su Vlasi, i nešto malo Bugari zbog blizine granice. 

Neću da dozvolim da mi se učita nešto što nema veze s mozgom, nisam ja sišao sa šipke zagrljen do juče sa Nevoljom. Imalo je brdo razloga da budem banovan a ovaj je apsurdan. Učitao si mi nešto što nisam niti mislio, niti napisao. 

 

I ne radi se o banu, možeš još 30 dana, ali ne za ovo. 

 

 

Edited by Instinkt
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Instinkt said:

@uvrnuto

 

@Batalite ove debilne fore za Boljevce i Rome.. 

 

Drugo, iako je banalno, ali ajde da ne koristite fizički izgled pojedinca u uvredljivom kontekstu za kreiranje nadimaka istih. 

 

Generalno, iskulirajte malo sa tatisanjem. Jebeš kazne, ali ne znam da li ste svesni koliko iz vas izbija "lošost" i ozlojađenost. O pojedincima govorim, i sa jedne i sa druge strane. 

 

 

-Uopšte se nije radilo o Romima, niti sam ih spominjao u bilo kakvom kontekstu. Tebi je prva asocijacija na Boljevac - Romska populacija; pretpostavljam zbog pogrdne pesme, meni ne. Pritom postoji Boljevac, i postoje Boljevci. Elem, ja sam već 10 meseci na relaciji Beograd Boljevac, zbog rada na projektu Ramonda 2 na Rtnju (što se može proveriti, pretpostavljam, istorijom logovanja) a ako ne, dobićeš ss- u inbox (a evo me i sad na Rtnju) Vašar u Boljevcu i okolini (Za) je tamo nešto što se iščekuje, i nema veze sa Romima ili ciganima. Pritom, velika većina stanovništva su Srbi 90+% a ostatak su Vlasi, i nešto malo Bugari zbog blizine granice. 

Neću da dozvolim da mi se učita nešto što nema veze s mozgom, nisam ja sišao sa šipke zagrljen do juče sa Nevoljom. Imalo je brdo razloga da budem banovan a ovaj je apsurdan. Učitao si mi nešto što nisam niti mislio, niti napisao. 

 

I ne radi se o banu, možeš još 30 dana, ali ne za ovo. 

 

 

 

Ok, izvinjavamo se, ali je sve navodilo ka tome. 

Izbrisaću ti kaznu iz loga i editovati post u kom je objavljena kazna. 

  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Hvala druže. Nije sporan ban, zaista, prihvatam i prihvataću konsekvence za moje gluposti i zajebancije po tati, i verovatno mi je progledano kroz prste milion puta za što šta. Ali, ovo mi je zasmetalo; nemam ništa protiv romskih manjina, nisam aludirao na njih. Fora, ili sprdnja koju sam pokušao da provučem bila je bukvalno usmerena na sam vašar. 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

A ja kad sam pokusao moderaciji da objasnim (bilo je to davno na fudbalu) da su meni obrisali odgovor a provokaciju ostavili, popio sam ban. 😄 Sklonili su tek kad mi je istekao ban i kad sam se zalio opet. Nista izvini, sklanjanje logova i slicno... 

 

To su bila vremena 😄  

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

Postoje pravila foruma


A kakva tačno pravila postoje? Kao i u životu, primenjuju se selektivno i po potrebi. Petrušev je trebao da se pobije sa njim nakon utakmice i da završe večeras ovako će Lesor ostatak svog ugovora provesti pod policijskom pratnjom i na relaciji gajba - hala, ne mogu reci da mi je žao.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cooper said:

Vreme je da se trajno napusti forum dok se neke stvari koje se ponavljaju ne reše...

 

Dobro preterivanje je da treba neko da mu otvori glavu na ulici slazem se da je preterao (iako je Lesor na sportskoj priredbi mogao da razbije nos Petrusevu na primer ili arkadu sto mu dodje neki deo glave potencijalno razbijen umalo) ali da je "majmuncina" i mongoloid za to postoji nemali broj dokaza. To je de facto ili aj de jure osim ako nismo bukvalisti da zaista pomislimo da je hteo da kaze da je covek majmun, vec da ima majmunski oblik ponasanja i esktremno nesportski, dakle figurativno majmuncina i mongoloid, nista vise i nista manje.

 

Radije bih tolerisao nekom psovanje ili uvrede (sto svakako nije okej) nego lazi, a kad bi trebalo da se napusta foruma zbog tudjih upisa to bi trebalo biti zbog tvojih dnevnih lagarija ili ono tvoje saljivo lazuckanje kao to je sala kad se doda humor u laz i kad se ne pise istina cak ne bude ni pokusaj ironije sto je trademark ovde mnogih... Skoro sam usao i prebrojao od poslednjih 50 upisa si barem trecinu slagao. Mnogo je prijatelju.

 

Cak i sa tim nemam toliki problem ali ti koji lazes na dnevnom nivou znaci ne slucajno ili nekad ti se omane, ti da sudis nekom... Napisao bih ti srami se, al tebe to ne bi dotaklo, jer obraza i casti nemas, cak i u ovom virtulenom svetu gde se ne zna identitet i gde ne stojimo iza imena i prezimena, gde je rekao bih i neuporodivo lakse biti covek nego dobrim delima u stvarnom zivotu gde covek treba istinski da se potrudi, ali kod nekih ocigledno nije.

 

Nema neke nervoze kod mene ako mislis da pidem ovo zbog poraza i cestitke na pobedi ako nekom znaci, vidis i da sam osudio da je navijac mog kluba preterao, ali zaista si prevrsio svaku meru morala da ti sudis nekom.

Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:


A kakva tačno pravila postoje? Kao i u životu, primenjuju se selektivno i po potrebi. Petrušev je trebao da se pobije sa njim nakon utakmice i da završe večeras ovako će Lesor ostatak svog ugovora provesti pod policijskom pratnjom i na relaciji gajba - hala, ne mogu reci da mi je žao.

 

Postoje pravila koja odredjuju bitisanje na forumu inace dva suprotstavljena tabora. Ovo je jedino mesto na celom netu gde mogu sa "omrazenima" ljudski da popricam, i volim sto je tako.

 

Za Lesora me realno bas briga, covek je pokazao ko je veceras. Ne moze da se raduje odlicnoj partiji i pobedi nego reaguje ovako. Nije problem Lesor. Mi treba da vodimo racuna o nasem ponasanju. Kada je glava vruca ne treba nista pisati. I sam sam gresio i znam da je tako.

 

To sto ovaj koji poziva na banovanje odavno vec ne treba da je ovde je jedna stvar. Ali ne treba se voditi tim primerom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

 

Postoje pravila koja odredjuju bitisanje na forumu inace dva suprotstavljena tabora. Ovo je jedino mesto na celom netu gde mogu sa "omrazenima" ljudski da popricam, i volim sto je tako.

 

Za Lesora me realno bas briga, covek je pokazao ko je veceras. Ne moze da se raduje odlicnoj partiji i pobedi nego reaguje ovako. Nije problem Lesor. Mi treba da vodimo racuna o nasem ponasanju. Kada je glava vruca ne treba nista pisati. I sam sam gresio i znam da je tako.

 

To sto ovaj koji poziva na banovanje odavno vec ne treba da je ovde je jedna stvar. Ali ne treba se voditi tim primerom.


Razumem, moral high ground i te fore ali to ne prolazi u Srbiji, u 9 od 10 slučajeva ako očekuješ od nekog ili neke ustanove da te zaštiti, šta da ti kažem, samo ćeš dobijati batine. Mene jedino brine kako niko od igrača nije skočio da odbrani Petruševa, to mi je veći problem od toga da li ce Lesor naknadno dobiti utakmicu suspenzije, odmah da ti kažem da neće, jer Srbija.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...