Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Pa i ovde je nazvao uini-ja "ultra tetkicom" (šta god to značilo: tetkicu koja pije Ultru, ženu srednjih godina koja obožava Želimira), tako da je jasno da ima pik na njega.

 

Ali ovo je baš jadno i bezobrazno ponašanje, teško da može niže.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@DameTime, ako mi veruješ, ja 5 para ne dajem na upise tipa puši qrac, dlakava ti bulja, evo ti maslinovog ulja..

izuzev pretnji, koje ću uredno prijaviti policiji ako se nastave (ili me npr udari tramvaj) ja imam problem sa tim modus operandijem teorija zavere, koji se pojavljuju na forumu (a koje ovaj dečko predano kreira), nebitno da li je tema korona ili košarka ili neka treća stvar na k;

 

mislim da takvom razmišljanju ovde ne bi trebalo da bude mesta a ako se već dopušta kao mišljenje, onda ne bi trebalo da se ljutiš kada neko (npr ja) kaže da je to teorija zavere.

 

nebitno, žao mi je samo što sam svojevremeno jako zapeo da odbranim istog tog tita od moderacije (ima tome cca 5 godina)

al' verovatno je i njemu žao, tako da smo kvit što se mene tiče.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, uini said:

@DameTime, ako mi veruješ, ja 5 para ne dajem na upise tipa puši qrac, dlakava ti bulja, evo ti maslinovog ulja..

izuzev pretnji, koje ću uredno prijaviti policiji ako se nastave (ili me npr udari tramvaj) ja imam problem sa tim modus operandijem teorija zavere, koji se pojavljuju na forumu (a koje ovaj dečko predano kreira), nebitno da li je tema korona ili košarka ili neka treća stvar na k;

 

Ma naravno, verujem da to ne utiče nešto posebno na tebe i nema zbog čega, ali jednostavno je reč o bezobraznom i nekorektnom ponašanju prema tebi kao osobi i to se mora sankcionisati. Razumem i zašto si imao rasprave s njim (gvirnem ja malo na topike hehe) no on je to očigledno shvatio kao signal da je ok da te izvređa na ličnom nivou. 

 

40 minutes ago, uini said:

 

mislim da takvom razmišljanju ovde ne bi trebalo da bude mesta a ako se već dopušta kao mišljenje, onda ne bi trebalo da se ljutiš kada neko (npr ja) kaže da je to teorija zavere.

 

Eh, kad se ne bi ljutili na to, ne bi ni bili teoretičari zavere. 

 

40 minutes ago, uini said:

 

nebitno, žao mi je samo što sam svojevremeno jako zapeo da odbranim istog tog tita od moderacije (ima tome cca 5 godina)

al' verovatno je i njemu žao, tako da smo kvit što se mene tiče.

 

Mislim da ne treba da ti bude žao, uradio si ono što si u tom trenutku smatrao da je ispravno. A sad mu spasa nije bilo i sam je sebe doveo do toga.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Kooineeperk said:

Eh kad bi Tito bio jedini za trajni... Ali od neceg mora da se pocne! 🙂

Ima li negde ranglista po broju, frekvenciji i duzini banova - da vidim kako se kotiram? 😄 


Sve dok ne pošalješ dickpic chaosu ili Uiniju, bezbedan si, ne možeš dobiti trajni. Radi sve što rade BB i možeš samo da avanzuješ, možda postaneš i mod. 🙂

  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

On 7/14/2022 at 2:57 PM, Sharp said:

Jeste razmišljali o tome da uvedete opciju da se onemogući slanje PM-ova dok se ne skupi određeni broj postova i/ili prođe određeno vrijeme od registracije? Znam da je to slučaj na dosta drugih foruma.

 

Jel moze opcija ogranicavanja gifova za odredjene clanove? Cuj mene Kronosa, mislim za odredjene clanove. Jos samo na Kuvanje i Kuhinja temi nisam video Obrdaovic gif kad nesto smiruje. 

  • Like 4
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Marvin said:

Nesto mi je puno 5 dana za Sanja / Vanja, previse je glupo

(osim ako ja nisam shvatio da tu postoji neka podlost?)

 

Prvi put kad je Liska manjina bio banovan za isto bila je diskusija ovde na žalbama, pa najlakše da pročitaš tu par postova i vidiš zbog čega je tad odlučeno tako, a na osnovu čega se sad vodimo u takvim slučajevima.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Banovali ste coveka trajno zato sto je nekom nesto poslao na privatnu postu? Ako sam dobro razumeo, izmedju ostalog uz one stare upise.

 

Ne podrzavam licne uvrede svakako i na vama je sta je za trajni ban, ali kakve veze ima privatna posta sa javnim delom?

 

Ono sto vam je covek rekao ranije je i da obratite paznju na treci Njutnov zakon akcije i reakcije. Nisam siguran da li ste obratili paznju na akciju u ovom slucaju ili u nekim od ranije.

 

U mom slucaju na primer prosli ban sam dobio ban za provokaciju zato sto sam pisao ko su clanovi uprave Partizana? I ne razumem sta je tu provokacija ili floudovanje sto sam jednom odgovorio Sarcu da nisu svi Partizanovci u pravi odnosno da imaju bivseg clana iz Zvezde u upravi kao i ko su privatnu sponzori KK Partizan (koji su objavljeni javno na sajtu imenom i prezimenom). Nisam ni dobio objasnjenje sta je provokacija tacno vec sam stavljen u istu grupu zajedno sa bracom K&K iako sve banove objasnjavate i citirate upise sem tih nasih tada. Kada dodjem na temu KK Partizan da pisem o istim stvarima tamo mi se brisu upisi, kada pisem na KK Zvezda a ne vidim problem da komentarisem upravu Partizana sa ostalim navijacima Zvezde na ovoj temi ionako ste napisali da je svastara, onda mi se i tu brisu upisi ili dobijem ban za provokaciju?? A ne brisite upise o filmovima gde se ispisa 2 stranice i po jos necemu sto nema veze sa kosarkom-Zvezdom-Partizanom. Osim o pojacanjima ne vidim problem da se u ovom delu sezone pise i o budzetima, upravama itd. ionako su te price svaki dan na meniju sto se kaze narocito tokom leta. Ja bi prvi voleo da zabranite te price pa da se pise samo o pojacanjima i rosteru, tada neki ne bi ni imali sta da napisu sudeci po upisima na temi do sada. Tata tema koliko sam skapirao je za navijacka peckanja i ko ce da bude duhovitiji da isproziva rivale, tako da ne vidim svrhu da pisem tamo ozbiljne stvari.

 

Od mene necete nikada videti taj tip reakcije ma kakva akcija bila, odnosno licne uvrede, ma sta mi ko napisao, eventualno na neki stav ili misljenje mogu u kontra smeru malo agresivnije da odgovorim (bez licnih uvreda) i to je sve, nista narocito u odnosu na jos more upisa ovde koji nisu brisani. Kao sto na primer da kazem da je ok ovaj zadnji ban i eto izvinjavam se za rec sektasenje iako stojim pri tome i dalje samo sam trebao naci blazu rec recimo grupno napadanje neistomisljenika. Ne vidim nista uvredljivo u reci patologija i ja sam napisao da su neki stavovi patoloski ne i da ta i ta osoba je to, pa pretpostavljam da je zbog sektasenja ban sto nisam ni obracao paznju dok sam pisao niti sam mislio nekoga da uvredim i iz ove perspektive je opravdano.

 

 

 

P.s. @uini me ladno prijavio kod sva 3 admina. 😄

 

spacer.png

 

Ovde kod Uvrnuto i Don Radonje se vidi 1945 a jos pretpostavljam i kod Chaos is me jer me je on i banovao, mada moze biti da gresim za 3/3 svakako bar dvojici.

 

Jos mu smeta i @Luke Kornet navijac Zvezde iz Bostona, au. 😓

 

Plus ogovoranje i neutemeljena osnova da neko ima jos 3 naloga pored svog jednog.

 

Nije lepo biti odrastao covek i tuzakati se kao deca, sve moze da se resi ovde. Odnosno nije lepo iz mog ugla, da budem precizan.

 

Kako kaze Zigara moras da se naucis da primis salu i da das salu. Ako pises nekom da je sveta krava moras muski da podneses slicne stvari ka sebi (iako od mene nisi dobio ista slicno a to si mi pisao i jos po nesto) ili ne moras i mozes da riportujes administratorima, ali to nije lepo jer ne vidim dobronamerno utemeljenje u svemu tome ako umes da pripisujes drugima etikete nemoj se ljutiti kada tebi neko nesto napise. Ja se na primer nisam nikada naljutio ni reportovao a pisano mi je svasta sto ima ozbiljnog utemeljenja u provokaciji, i to provokaciju na licnom nivou a ne na nivou o stavu ili misljenju.

 

Ja na primer ovo pisem ovde dobronamerno da se resi problem ovde javno, ako uopste postoji.

  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, 1945 said:

Banovali ste coveka trajno zato sto je nekom nesto poslao na privatnu postu? Ako sam dobro razumeo, izmedju ostalog uz one stare upise.

 

Ne podrzavam licne uvrede svakako i na vama je sta je za trajni ban, ali kakve veze ima privatna posta sa javnim delom?

 

 

Sto kazu mladi - ovde sam stao. Prejako. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

 

Sto kazu mladi - ovde sam stao. Prejako. 

 

Mislim da mi je barem 20 puta napisano na neki upis "ovde sam stao" i "prestao sam da citam kod...", ako je cilj duhovitost nisam siguran dal je ista fora smesna 20 puta.

 

Logika kaze da je covek zadrzao svoju privatnu postu za sebe, kao sto bi i ja ma sta mi ko napisao jer se i zove privatna, niko to ne bi ni video, pa ne bi covek bi bio banovan trajno, ustvari mozda i bi jer po ranijim upisima mozda i ima utemeljenja i u to ne ulazim.

 

Javno je javno a privatno je privatno ili nije? Ovo sam pitao dobronamerno da saznam da li postoji razlika, noviji sam na forumu i nisam znao.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Arsenije Pesic said:

Za pretnje preko PM ide trajni ban. Stoji u pravilima foruma, pravilo važi od početka trajanja ovog foruma, važilo i na starom.

 

Jasno, samo ja koliko vidim dobio je ban zbog "napusavanja" a pretio mu je sa drugog naloga tek kad je trajno banovan.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, 1945 said:

Jasno, samo ja koliko vidim dobio je ban zbog "napusavanja" a pretio mu je sa drugog naloga tek kad je trajno banovan.

 

Znači sad više nije pitanje da li je javno javno a privatno privatno, sad idemo dalje u odbranu druga tita. Ajde onda prvo još malo da čitamo pravilnik, pa da pročitamo da je vređanje kažnjivo, i "javno" kako ga zoveš, i "privatno". Pa onda pročitati obrazloženje bana, gde piše "kap koja je prelila čašu". Pozdrav do sledećeg pitanja.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, uini said:

@1945, gresis, nisam te prijavio niti zapoceo te prepiske 

Onda u redu, izvinjavam se. Ranije si mi rekao par puta da ces me prijaviti ne secam se ni ja za sta, pa sam pomislio.

 

U svakom slucaju, mozemo sve nedoumice ubuduce da resimo ovde najnormalnije.

 

Isto vazi i za administraciju.

 

Na primer @Chaos Is Me je napisao da sam nekoliko puta upozoren na PM, sto nije istina. Mogu i da dokumentujem ovde javno odnosno okacim skrin sot da nema vise od jednog takvog upozorenja na PM a on je napisao "i pored nekoliko upozorenja na PM".

 

Samo jednom sam opomenut na ovu temu i to od njega i to jos 24. Maja i plus nisam dobio odgovor na moj odgovor tada, imao sam dve prepiske sa adminom @uvrnuto oko nekih drugih stvari i nije sto se tice upozarovanja oko "krstaskog pohoda" sad odjednom bez upozorenja ili brisanja upisa-ban, al ok kao sto rekoh upotrebio sam neprimerenu rec i zasluzeno je.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, 1945 said:

Onda u redu, izvinjavam se. Ranije si mi rekao par puta da ces me prijaviti ne secam se ni ja za sta, pa sam pomislio.

 

U svakom slucaju, mozemo sve nedoumice ubuduce da resimo ovde najnormalnije.

 

Isto vazi i za administraciju.

znaci ovo do sad nije bilo najnormalnije?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...