Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Evo sada po prvi put iz "pozicije vlasti" da vas pozdravim (prećutaćemo taj detalj da sam od vlasnika foruma dobio na poklon ostrvo po izboru u Mikroneziji) i da poručim da sam bežao kao đavo od krsta do sada od forumskih funkcija, međutim rešio sam da pomognem koliko mogu, sviđa mi se ekipa koja će sa mnom moderisati košarku a i glupo mi bilo da po 100-ti put odbijem, ipak sam dugo ovde i na starom forumu, nadam se da zajedno možemo da popravimo stvari. Ako ikada primetim da ne mogu ništa da uradim da ovo bude bolje virtuelno mesto ili se kojim slučajem suviše vrednosno udaljim sa nekim od ostalih modova (što je teško zamislivo u ovom sastavu, već smo se načelno dogovorili oko kriterijuma), sam ću se povući. 

 

Do tada, moja prva želja je da neki stari dobri forumaši koji iz potaje povremeno lajkuju ovde (znači, čitaju) počnu ponovo da pišu ili da intenziviraju svoje pisanje, koliko im vreme i raspoloženje dozvole. Ne moram posebno da ih imenujem, prepisujemo se ovde 15+ godina, znaju koji su. Naravno, poštujem svačije mišljenje i izbor, posebno onih za koje znam da su kul i sa kojima uglavnom delim vrednosti. Bilo bi lepo i da se stara grobarska garda malo reaktivira sad kad kreću da se odvezuju udovi lagano (stigao vam Žoc, jbte!!). 

 

Toliko od mene. Budite dobri i ne preterujte sa patkometrijom ili makar update-ujte forice. 

  • Like 25
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MetalHead said:

 

Cekaj, jel ovo ono licemerje kao kada crnci skacu na to sto im neko kaze "nigger" a oni sami koriste taj izraz? 

 

 

 

nevezano za temu o kojoj pises, primer koji si posadio nije licemerje, vec nedostatak zelje da se razume kulturoloski i socijalni kontekst ( :

 

recnikom sporckog foruma, stativa.

Link to comment
Share on other sites

Nista nisam zadovoljan.

 

Chaos - preko 10 godina na forumu, ispusena mustikla

NMX - nabio milion poruka, divljak, privatnik

Safet - stranac, uzima mesto nasoj deci

uvrnuto - drzi marihuane na avataru, ladovina neka, taj ne krvavi kolena u odbrani garant

 

  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 22
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, threepwood said:

Nista nisam zadovoljan.

 

Chaos - preko 10 godina na forumu, ispusena mustikla

NMX - nabio milion poruka, divljak, privatnik

Safet - stranac, uzima mesto nasoj deci

uvrnuto - drzi marihuane na avataru, ladovina neka, taj ne krvavi kolena u odbrani garant

 

 

A ovamo se glumi porodicni koncept.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, oubrevo. said:

 

nevezano za temu o kojoj pises, primer koji si posadio nije licemerje, vec nedostatak zelje da se razume kulturoloski i socijalni kontekst ( :

 

recnikom sporckog foruma, stativa.

Slazem se da je i to, ali i licemerje je. Previse ekstreman primer sam dao.

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...