Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

5 minutes ago, pantelia said:

 

Na starom forumu je izvesni gospodin cijeg imena sad ne mogu da se setim, ulozio protest zbog toga sto Vujosevica zovu Dulo, a to je poznat naziv za svinjsku besiku.

 

Bratanac legenda. Imao Elemer Fada kao avatar. Posle je mrtav ozbiljan pricao kako su se navijaci poskidali ne bi li napravili vecu vlaznost u hali da bi se igraci povredjivali. Vadio neke sulude papire, lupetao plate i imao vrlo lose insajd infoe. Nesto kao Kuper samo je bio duhovit ponekad. Uglavnom neko rece da sada dominira na jednom crno belom forumu sto mu nekako dodje logicno s obzirom sta je sve lupetao 😄 

  • Like 4
  • Love 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

E sad je stvarno gotovo... :) 

 

Jos jednom dobrodoslica @uvrnuto @Chaos Is Me @Ne sam Safete i @NMX!

 

Pomalo pompezno i neuobicajeno najavljeni, ali tako smo u mogucnosti. (samo da ne bude kao Skorcanitis u Zvezdi). 

 

Kao sto sam rekao, dugo smo se vukli bez dovoljnog broja moderatora na najaktivnijem delu foruma i ovo je moralo da se desi i ranije. Svasta je dopusteno do sada, a u razgovoru sa novim moderatorima vidim da imaju gotovo isti stav kao i trenutna moderacija - da neke stvari treba srediti. 

 

Apelovao bih na sve da im pomognemo da nemaju previse posla. Uveren sam da ce biti uspesni!

  • Like 21
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Cooper said:

Ali mod postade lik koji je 5 puta napisao "Robija" u toku 2 dana na KKP topiku.

 

Unaprediti patkomere sa 1 strane i odlicne i postene forumase sa druge je vise i nego jasna poruka...

 

Cekaj, jel ovo ono licemerje kao kada crnci skacu na to sto im neko kaze "nigger" a oni sami koriste taj izraz? Da li si zapazio mozda ko je od tvojih "kolega sa KKP topika" (kako ih ti zoves) koristio isti izraz? 

 

Stvarno bi ti bolje bilo da malo vise paznje posvetis svom ponasanju ovde, pogotovo u poslednje vreme. Stvarno nije ok. 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MetalHead said:

 

Cekaj, jel ovo ono licemerje kao kada crnci skacu na to sto im neko kaze "nigger" a oni sami koriste taj izraz? Da li si zapazio mozda ko je od tvojih "kolega sa KKP topika" (kako ih ti zoves) koristio isti izraz? 

 

Stvarno bi ti bolje bilo da malo vise paznje posvetis svom ponasanju ovde, pogotovo u poslednje vreme. Stvarno nije ok. 

 

 

Mene je najjači mod svih vremena Stondiša banovao 15 dana zato što  sam titu napisao da skautira nekog niggera iz filipinske lige kao zamenu za Fiću.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Cooper said:

Ali mod postade lik koji je 5 puta napisao "Robija" u toku 2 dana na KKP topiku.

 

Unaprediti patkomere sa 1 strane i odlicne i postene forumase sa druge je vise i nego jasna poruka...

Cekaj jel ti hoces da kazes da je Kaos patkomer?

 

Velika stvar dolazeci od tebe...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cooper said:

:krstipd4:

Cekaj, nadam se da se salis za ovo?

Ne salim se kada kazem da smatram da si veoma licemeran kada vidis nesto sto tebi smeta samo u pojedinim osobama, a u drugima isto to ne vidis, ili ti kao ne smeta. 

Toliko. 

 

Najlepse bih te zamolio da prekines dalju raspravu na ovu temu. Hvala. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nemas sta ti mene da molis.

Ovo je topik predvidjen za to.

Iznosim zalbu na odgovorajucem topiku.

 

Ovde se ne radi o meni.

Po toj logici i ti si veoma licemeran kada vidis nesto sto tebi smeta samo u pojedinim osobama, a u drugim isto to ne vidis, ili ti kao ne smeta.

Da te obucim, kao moda ili sta si vec, nije bitno ko je ukazao na problem, nego na sta je ukazano.

Isto tako, ako neko gresi to ne moze biti opravdanje za drugog, makar ne bi trebalo.

 

Moja je stvar sta ce mi zasmetati i ja mogu da budem neobjektivan, ali ti, i tvoje kolege ne.

 

I jos ubacis primese rasizma u svoju odbranu. :krstipd4:

 

Ja se necu vise baviti ovom temu, svoju zalbu sam izneo, post sam prijavio i toliko od mene.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt, je l' ostade neko da nije postao mod? Trebaće vam skupštinska sala za zasedanje.

 

:classic_biggrin:

 

Dobra ekipica, srećno vam bilo. Ako stvarno imate entuzijazma da dovodite u red ovaj pdf, srećno vam bilo još više. E da, svaka čast onome ko je uspeo da vas zajebe ubedi sve zajedno.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Neka je sa srecom novim ljudima.

 

Nikom nije pala na pamet ideja da ponekad treba da budu poluletece izmene, razumem ljude koji su moderatori i kojima je tesko da rade taj posao vise od 18 meseci i prosto zele da izadju iz rutine i hoce promenu. Sa te strane, mozda je trebalo nekim ljudima dati takvu vrstu odmora pa mozda se ponekad ponovo uzele da rade to. Da postoji veca solidarnost medju odredjenim clanovima i kako se neki ljudi ne bi prezasitili funkcije. Mozda se neki dogadjaji mogli izbeci sa takvim nacinom razmisljanja , ali ne i svi. Steta je neizbezna, ali se uvek moze umanjiti.

 

Edit: Otprilike se secam kako je izgledala ideja za politiku, samo je to trebalo da se prenese i na jos par pdf-ova koji zahtevaju vise posla.

 

Kad bolje razmislim, sigurno je nekom palo na pamet ali nije doslo do realizacije.

Edited by Ta'veren
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Ta'veren said:

Sa te strane, mozda je trebalo nekim ljudima dati takvu vrstu odmora pa mozda se ponekad ponovo uzele da rade to.

 

Naravno, tako i jeste. Imamo moderatore koji su se zasitili, jednostavno nisu vise ni aktivno pisali. Neki od njih su se i javili i rekli da vidimo da nadjemo pojacanje jer nece biti u mogucnosti da se posvete tome u naredno vreme i trazili da im se skine funkcija. Ostaju im vrata otvorena uvek. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...