Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

9 hours ago, Valensija said:

Milosu sigurno jeste, za ovog Surlu ne znam.😃

Upravo tako, što nam govori da je to sve subjektivan doživljaj.

Link to comment
Share on other sites

Ajde drzite neki nivo.

 

Postovi koje sam obrisao ce biti razgledani u toku dana najkasnije du sutra.

 

@alpaka Bereta Sida ne znam koga sam ja podrzavao ali sam pratio diskusiju i svakako malo kasnimo sa obavestenjem o ponasanju na NBA temi.

Pratim i citao sam svakako da bi smo reagovali da ste presli a bili ste tamo blizu.A sad ste presli i to svesno tako da znate.

 

Obavestenje ce stici u toku dana.

Link to comment
Share on other sites

Jasno je da sam presao i to apsolutno svjesno jer sigurno necu pustiti da me Bog licno vrijedja, a kamoli random forumas koji izmislja stvari. Imas post gdje mi lik poprilicno direktno pise da sam lud i imas tu moda koji je to podrzao. Prvi sigurno nisam uvrijedio jer nije uvreda reci nekome ko laze i izmislja da upravo to radi. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Jasno je da sam presao i to apsolutno svjesno jer sigurno necu pustiti da me Bog licno vrijedja, a kamoli random forumas koji izmislja stvari. Imas post gdje mi lik poprilicno direktno pise da sam lud i imas tu moda koji je to podrzao. Prvi sigurno nisam uvrijedio jer nije uvreda reci nekome ko laze i izmislja da upravo to radi. 

Uredu, razumemo te da se osecas uvredjeno i da jeste uvreda.

Samo da te pitam...Jesi podigao report pre nego sto si dosao ovde da se zalis(znam kako zvuci ali stvarno bi nam pomoglo da nam palite reporte zbog ovih stvari)

Btw mi cemo danas kad stignemo pogledati celu diskusiju koja se sinoc desila izmedju tebe i Barklija i sutra cemo doneti veridict.

 

Sve sto si trebao da uradis je da sinoc upalis nama report(btw ja sam spavao sinoc kad se to desilo) i jutros sam video postove.  

A sad vidim da je 40wins lajkovo.On jeste mod ali nije mod na kosarci tj nema nadleznost ovde.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Samo da priupitam otkad je to postalo dozovljeno vrijednje na licnoj osnovi na NBA temi i da to sve jedan od forumskih moderatora podrzava? Zalio se nisam nikad ali sigurno necu presutiti da me bilo ko vrijedja. 

Prije par dana si ti nečije pisanje nazvao umobolnim, šta ćemo s tim?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MrTripleDouble said:

Prosto mi zao sto nemam vremena da iscitam sve u real timeu i sto se takve dragocenosti brisu...

 

Zaista bezveze, sukobi sa nba teme imaju potencijal da završe jednog dana i u nekim enciklopedijama, svakako su zanimljiviji od ovakvih nebuloza:

 

Spoiler

c83CKTP.jpeg

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Neke stvari meni nikada nece biti jasnije. Lakse ti je, da pljusnes frustraciju, prema kolegi forumasu -  pritom se nadas da si zanimljiv, nego da istog stavis na IL... Mi'sim!

Link to comment
Share on other sites

Uz najbolju nameru,ja ne shvatam logiku po kojoj je Alpaka dobio jači ban od onog na kojeg je odgovorio...ne samo uz nameru,već i uz objašnjenje.. Da se ne shvati pogrešno - NE TRAŽIM veću kaznu za Barklija.

Link to comment
Share on other sites

Kad se već vrijeđa sagovornik, treba to uraditi sa stilom.

 

Po meni vrhunsko napušavanje od strane Barklija. Meni da je to rekao, ne bih se naljutio.

  • Like 3
  • Love 3
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...