Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

16 hours ago, pendulum said:

 

 

 

Generalno nisam u fazonu da ispravljam ljude ali ovo gore baš bode oči na forumu, pogotovo što tu pojavu često primećujem kod ljudi koji nisu nepismeni.

 

Ni ja ne volim da ispravljam ljude. Nisam ni taj kapacitet, ima ovde daleko inteligentniji ljudi od mene, obrazovaniji. Eve ga ovaj Smrtokapa, pre ćeš belu vranu da ugledaš nego njegovu grešku, ni slovo bre nema da proguta. Jebo sliku svoju. Na ovu temu jedino mogu da dam svoj doprinos u vezi ''i ako'' i ''iako'', to ljudi ne znaju kad da ture. Što se mene tiče, nekad ispravim svoje greške, nekad ne, nekad ostane zbog neznanja. Često mi izleti i neko stočarsko sprdanje, izvinjavam se zbog toga. Inače, nemam neke škole, samouk, sam radio na svom obrazovanju i uz pomoć dede. Deda me je mnogo toga naučio dok smo terali stoku, krčili zemlju, na livadi, njivi, u hladu dok je iz korpe vadio domaći sir, pogaču, povrće (nema više takvog povrća, nismo ga bre ni prali kad ga uberemo) uz miris pokošenog sena davao mi je životne savete. Eh, bila su to lepa vremena. :smiley53:

 

Spoiler

 

:smiley53: :smiley53: :smiley53:

 

Edited by Volter
  • Like 2
  • Love 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uvrnuto said:

Ja ne mogu kad mi neko napiše DJ, umesto Đ, a još svuda stavljaju slova sa kvačicama. @DameTime 😉

 

Da, znam, i mene to nervira, ali mi tastatura na telefonu iz nekog razloga nema pravo DJ (hah), pa pišem ovako. Kad sam na kompu pišem regularno.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Brat od Korneta said:

 

 

 

image.png.dfcd570f033d1d82d203971dfeea83ed.png

 

Posle molbe forumas je sa 1400 reci smanjio na 1300... Zamolicu ga jos jednom da mu svaki drugi post bude ovakvog tipa. Razumem ja da nekada treba dugi post napisati ali da ti 9/10 postova bude tako a pritom jos na istoj strani... Valjda se moze isto reci i za duplo manje...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 @Brat od Korneta, ja se iskreno nadam da ti nisi ono sto se zove "information worker" odnosno da ti recimo mail nije jedan od glavnih alata za komunikaciju na poslu. Ne bih zeleo biti u kozi tvojih kolega...

 

Daj probaj ChatGPT ili nesto slicno i tamo kucaj odgovore, i onda kazi da smanji barem za 50% 😄 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Dusko said:

image.png.dfcd570f033d1d82d203971dfeea83ed.png

 

Posle molbe forumas je sa 1400 reci smanjio na 1300... Zamolicu ga jos jednom da mu svaki drugi post bude ovakvog tipa. Razumem ja da nekada treba dugi post napisati ali da ti 9/10 postova bude tako a pritom jos na istoj strani... Valjda se moze isto reci i za duplo manje...

 

Pokusacu ubuduce. Napisah u prethodnom upisu da sam zamoljen da smanjim upise i da sam morao na jos ovaj da odgovorim onako jer sam kvoutovan u 10 recenica bukvalno.

 

Link to comment
Share on other sites

On 3/22/2024 at 6:01 PM, Smrtokapa said:

Ako hoćete da primorate ljude na ovom podforumu da se drže gramatičkih i pravopisnih pravila, morate propisati sankcije za njihovo kršenje. I to bogami nešto dovoljno strogo da se ljudi zapitaju pre nego što stisnu submit reply. Tipa ko ne poštuje pravila, za kaznu ima da moderiše prvu narednu diskusiju između Brata od Korneta i Goldberga.

Ne pisem toliko cesto al ako ce ovo da se uvodi, banujte me odmah da se ne patimo 😄 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 3/19/2024 at 11:29 AM, Drug Crni said:

Na kojem drugom delu foruma Sektor uopšte i piše,sem ovde i PDF FIlm&Serije? :smiley33::classic_biggrin:

 

KKCZ ne gledam još od Žalgirisa - topla preporuka za ovaj vid odmora. 

 

A i filmove i serije slabije, od kako sam deseti put reprizirao LOTR trilogiju. :classic_dry:

 

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

На страну извор информација и контекст али заиста чудно и занимљиво:


https://www.novosti.rs/sport/kosarka/1351037/srbi-crnoj-gori-ogorceni-sramno-zeljko-obradovic-drustvu-poslanika-dps

 

 

Колико се сјећам форум је етимолошки јавно мјесто па вам је стварно глупа опција ако хоћеш да наставиш са дискусијом мораш да признаш разлог за бан. Ово горе што сам написао је разлог бана али и даље стојим иза тога. Нормалан пост и заиста јесте чудно и занимљиво јер је учесник скупа Жоц. За Човића нпр. не би било ни чудно ни занимљиво домунђавање са политичарима па макар био ДПС, некадашњи ЦГ "гигант". Е сад, не знам ко је тачно одлучио да ме банује због овога? Било да је Дон Душко који никада није имао ширину (као и његов полуимењак Жуан) или његов шеф Уврнуто који ваљда не дозвољава да се кандидују чудне и занимљиве теме ако је идол субјект? Ко год да јесте што се мене тиче гријеши! Отјераћете ме сами као што сте на овај или онај начин отјерали нпр. Харпера и Лакија а које сам врло радо читао. Као и велика већина у то нема сумње, слагали се или не.

Само да подсјетим да се још од б92 времена никада нисам никоме жалио на некога, никога нисам репортовао и сматрао сам увијек да људи пишу о свему слободно (наравно не може без икакве модерације) колико је то год могуће. Без обзира што сам писао искључиво на спортским темама јер ме политика без које могу добро да живим ме не интересује, а за струку имам специјализоване форуме и сајтове. Чињеница да на спортским темама пишу и Звездаши и Партизановци је одлична и то управо издваја овакав форум од оних навијачких гдје се некако увијек повећава маса која увијек мисли исто. Навијачки форум не можете постати али смањити ваш капацитет на овај начин беспотребног стварања недодирљивих тема, итекако можете. Само барем наговијестите да идете у смјеру недодирљивости одређених тема на спорту (баш као да је политика у питању) и остаје још само да кажем па па. Никакав проблем.

Edited by Константин
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ako te interesuje neko neutralno misljenje - mislim da ovakvim temama, tekstovima, nije mesto na sportskom delu foruma koje tezi da bude koliko toliko cisto od teorija zavere i gluposti koje se na sve strane plasiraju. 

 

Da li je za kaznu ili brisanje, neko upozoravanje ili sta vec - nije na meni da sudim, ali mi je jasno zasto je zabranjeno. 

 

I ranije je bilo banova za kacenje glupih tekstova sa upitnih portala koji jedino sto su mogli da kreiraju je neko tatisanje. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Kooineeperk said:

Ako te interesuje neko neutralno misljenje - mislim da ovakvim temama, tekstovima, nije mesto na sportskom delu foruma koje tezi da bude koliko toliko cisto od teorija zavere i gluposti koje se na sve strane plasiraju. 

 

Da li je za kaznu ili brisanje, neko upozoravanje ili sta vec - nije na meni da sudim, ali mi je jasno zasto je zabranjeno. 

 

I ranije je bilo banova za kacenje glupih tekstova sa upitnih portala koji jedino sto su mogli da kreiraju je neko tatisanje. 

 

Интересују ме и неутрална у субјективна мишљења ако имају тежину што твоје није.

Edited by Константин
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je poprilično jasno da je post obrisan jer je motiv kačenja linka vrlo upitan. 

 

Odnosno, da budem jasniji, sumnjam da bi taj link bio zanimljiv onima koji su ga šerovali da je u pitanju bio Ćavi Paskval a ne Željko Obradović.

 

U ovom slučaju, liči na čistu uvertiru za tatisanje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Marvin said:

Nisam moderacija ali mogu da pogledam 😄

 

imho mozes da biras je li patkometrija ili nacionalizam, tekst je problematican na vise nivoa

 

Коме је проблематичан? Мени рецимо није. У томе и јесте поента.

И мани се тих флоскула "паткометрија или национализам".

 

 

2 minutes ago, Horium said:

Mislim da je poprilično jasno da je post obrisan jer je motiv kačenja linka vrlo upitan. 

 

Odnosno, da budem jasniji, sumnjam da bi taj link bio zanimljiv onima koji su ga šerovali da je u pitanju bio Ćavi Paskval a ne Željko Obradović.

 

U ovom slučaju, liči na čistu uvertiru za tatisanje. 

 

Што је познатији субјект оно друштванце је занимљивије и чудније, баш онако како сам и рекао а био банован након тога.

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Константин said:

 

Интересују ме и неутрална у субјективна мишљења ако имају тежину што твоје није.

Preneti tekst je smece koje je u funkciji podilazenja najnizim porivima - koga boli uvo ko se s` kim sastao privatno i koliko se znaju?

Odgledam i ja sa nekim prijateljima Zvezdine EL utakmice (mam projektor i smrznemo se ka` ***** zimi u dvoristu :classic_biggrin:) pa nikog ne obavestavam preko novina i ostalih medija.

:default_coffee:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kronostime said:

Preneti tekst je smece koje je u funkciji podilazenja najnizim porivima - koga boli uvo ko se s` kim sastao privatno i koliko se znaju?

Odgledam i ja sa nekim prijateljima Zvezdine EL utakmice (mam projektor i smrznemo se ka` ***** zimi u dvoristu :classic_biggrin:) pa nikog ne obavestavam preko novina i ostalih medija.

:default_coffee:

 

Када будеш познат као Жоц а у тебе не сумњам, јави се са фотком са другарима да пренесем вијест.

Edited by Константин
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Tekst je deo agende i očigledno naručen u okviru nekakve kampanje protiv Željka. Čisto da mu se stavi do znanja da ne talasa previše. Stoga je i besmisleno komentarisati.

 

uXpHtCT.jpeg

  • Like 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Hajde posto se pravis blesav:

 

Quote

Obradović, kao proslavljeni srpski trener, umesto da se sastane sa političkim predstavnicima srpskog naroda ipak bira da sedne sa predsednikom DPS...kao i poslanicima te političke partije...

 

Ovo direktno implicira da Zeljko kao Srbin nema pravo na politicko misljenje drugacije od onog koje je autor teksta zamislio (a koje je ocigledno nacionalisticko).

 

+ ovo sto pendulum kaze

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Константин said:

 

Када будеш познат као Жоц а у тебе не сумњам, јави се са фотком са другарима да пренесем вијест.

Nikad nisam imao potrebe da se ravnam prema nekom primeru, a poznat sam medju onima gde treba.

BTW, secam se Zoca, Divca, Grbovica, Paspalja, Nakica.... kada su prvi put stupili na parket Hale Sportova na NBG i hvala im za te trenutke koje su mi ulepsali i presaltali me sa fudbala na kosarku svojim igrama.

Nije lako navijati za svoj klub sve ove godine (40+) ali je lepo navijati za isti klub - bez nalazenja opravdanja za fuzije/fisije, roster ili "legende kluba".

Nije lako, al` je lepo.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...