Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Što se tiče prenosa, i dalje postoji ova fora:

 

On 11/3/2021 at 1:33 PM, uvrnuto said:

Inače, ko ne zna, imate besplatno 7 dana na nettvplus. Registrujete se, pošalju vam na telefon verifikacioni kod i to je to. Sa tim nalogom se logujete na eon aplikaciju (ili eon sajt ako ćete preko računara). Tamo odaberete da je provajder Nettvplus i unesete kredencijale.

Može i u inostranstvu da se gleda. Provereno za Luksemburg i Nemačku. (Beonegro proverio za Francusku)

 

U suštini, svaki put kad istekne 7 dana biste mogli da se registrujete opet sa novim mejlom (možda i broj mora novi).

Pa dok traje akcija...

 

Takođe ima opcija od 30 dana besplatno ako hoćete da ostavite karticu. Nakon toga se plaća.

 

Sportklubovi imaju, arene ne.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Znam da je prelazni rok prošao, valjda, ali i dalje ne mogu da prežalim što makar nismo pokušali da pojurimo Darijusa Tompsona. 

Gledao sam deo poluvremena Baskonije, 8 asistencija bez izgubljene lopte, dobra odbrana, pravi pass first plej za poželeti.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, u zabludi smo već drugu sezonu.

Mi zapravo ne igramo odbranu zato sto sledimo moderne trendove u kosarci.

 

Molim vas da ne dovodimo u pitanje igru naše ekipe, koja samo igra modernu košarku.

 

https://sportklub.rs/kosarka-euroleague-22-23/vesti-euroleague-22-23/hezonja-nadam-se-da-je-takva-kosarka-deo-proslosti/?fbclid=IwAR1zpfmx0gQZMETjXMWXUznKmwPkx7jdUUt9mnBaAWTh-aGXWJRAjmKToXw

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...