Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Vracate se u EL posle 10godina i odmah ste favoriti na gostovanju i to osetni.Ne secam se da sam to ikada video,obicno EK ekipe prve sezone budu ikebana,videti pod Valensija barem 3 puta,i to nakon osvajanja EK a ne ispadanja u osmini finala.Cak i kad su takve ekipe bile pristojne tokom sezone u EL definitivno nisu ulazile u sezonu sa ovakvim prognozama poput vasih.Svaka cast ostoji kakav je tim napravio,zaista.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Vracate se u EL posle 10godina i odmah ste favoriti na gostovanju i to osetni.Ne secam se da sam to ikada video,obicno EK ekipe prve sezone budu ikebana,videti pod Valensija barem 3 puta,i to nakon osvajanja EK a ne ispadanja u osmini finala.Cak i kad su takve ekipe bile pristojne tokom sezone u EL definitivno nisu ulazile u sezonu sa ovakvim prognozama poput vasih.Svaka cast ostoji kakav je tim napravio,zaista.

 

no way, hose...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, goofy said:

 

no way, hose...

Ne odredjujemo to ni ti ni ja,nego profesionalci koji se time bave.Prosecna kvota najvecih kladionica na Albu je 2.17 a na vas 1.69,to je osetno kada je gost favorit.

Ja licno mislim da ce oni ili vas odraditi bas na sistem koji imaju jer ni ove sezone ne igrate odbranu,pa im dolazite kao idealan protivnik ili je ipak realnost da oni nemaju sanse jer ste 3 puta kvalitetniji.Utakmica je 40min,kad tad znatna razlika u kvalitetu ispliva.Nesto slicno kao protiv Cibone,dzabe njima bolja igra na startu kad Panter veze 5p iz izolacije,pa Janis trojku preko ruke pa Naneli otvorenu trojku,gotova utakmica.

Nezahvalne su prognoze jer je prva utakmica ali bas zato se sanse gledaju najvise prema kvalitetu igraca,ostalo je relativno nepoznanica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jesu nezahvalne prognoze, ali kod nas za sada duva promaja u odbrani na sve strane,

fali nam par igrača, a oni su posložena ekipa koja je lagano rešavala i CZ prošle godine.

Mislim da smo daleko od favorita... možda dobijemo, samo uz neko šutersko ludilo 

i smanjeni broj grešaka i izgubljenih lopti, a mislim da se to neće desiti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, goofy said:

Jesu nezahvalne prognoze, ali kod nas za sada duva promaja u odbrani na sve strane,

fali nam par igrača, a oni su posložena ekipa koja je lagano rešavala i CZ prošle godine.

Mislim da smo daleko od favorita... možda dobijemo, samo uz neko šutersko ludilo 

i smanjeni broj grešaka i izgubljenih lopti, a mislim da se to neće desiti.

Dobijali ste vi prosle sezone dosta utakmica gde je svaki drugi sut protivnika otvoren ali oni ne pogadjaju,nemaju kvalitet,dobijali ste par i kada pogadjaju pa pogodite vise.Znaci vi i sa losom odbranom imate ok sanse,sve je to uracunato.

I opet,sanse su jedno ishod je drugo,moze i ishod sa manjim sansama da se desi,videcemo.

Link to comment
Share on other sites

Staviti bilo koju ekipu koja ima ovoliko novih i povređenih igraca u prvom  kolu da je favorit na gostovanju u Berlinu protiv ekipe koja je promenila jednog jedinog igrača u odnosu na prošlu sezonu, i koja pobeđuje zahvaljujući višegodišnjem uigranom sistemu igre, a ne individualnom kvalitetu, je u najmanju ruku neozbiljno. Naravno, nije isključeno da ćemo ih pobediti, ali da smo favoriti...budalaština.

 

Ja se više pribojavam naše organizacije napada (ko je zaboravio neka ponovo pogleda prvo poluvreme iz Pionira prošle sezone i CZ - Alba, kada CZ bukvalno nije prešla centar 5 minuta) nego promaje u odbrani. 

 

Realnost na stranu, zgazićemo ih :s_d:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mi smo sa Albom u skorije vreme igrali dvaput, u EC 2017. i 2019. Oba puta su nas oprali 20+ razlike u Berlinu, a jednom i u BG nešto 15+ razlike, samo jednom smo ih pobedili u četiri utakmice i to u BG. Mi smo od tada promenili jedno tri kompletne postave od 12 igrača, oni danas imaju 80% istog tima. Voleo bih ja da smo favoriti u petak, ali mi je nekako strepnja dublja od nade. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...