Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

4 hours ago, Kooineeperk said:

Malo je meleon za Milutinova...

Milutinov je 4. najplaceniji igrac Evrolige sa 2.5 miliona platom. Od njega su placeniji samo Mirotic, Larkin i Micic.

 

Lesor, Smajlagic i Koprivica vrede zajedno otprilike polovinu koliko vredi Milutinov.

 

Mislim da je ta zelja bas nerealna, mozda u sali jedino, al vidim da je dosta ljudi svuda po internetu ozbiljno prizivalo Milutinova pretpostavljam razmisljajuci vratio se Partizan u El tu je Zeljko pa ce on doci sam od sebe, mislim da to ne ide tako u realnosti. Cak i da je bio slobodan igrac mislim da je to prevelik zalogaj i za ovaj Partizan. Njega mogu priustiti samo par najbogatijih klubova ili bi mozda mogao i Partizan da nije doveo Nanelija i Papapetrua a ostao na Zagorcu i Dangubicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 1945 said:

Milutinov je 4. najplaceniji igrac Evrolige sa 2.5 miliona platom. Od njega su placeniji samo Mirotic, Larkin i Micic.

 

Lesor, Smajlagic i Koprivica vrede zajedno otprilike polovinu koliko vredi Milutinov.

 

Mislim da je ta zelja bas nerealna, mozda u sali jedino, al vidim da je dosta ljudi svuda po internetu ozbiljno prizivalo Milutinova pretpostavljam razmisljajuci vratio se Partizan u El tu je Zeljko pa ce on doci sam od sebe, mislim da to ne ide tako u realnosti. Cak i da je bio slobodan igrac mislim da je to prevelik zalogaj i za ovaj Partizan. Njega mogu priustiti samo par najbogatijih klubova ili bi mozda mogao i Partizan da nije doveo Nanelija i Papapetrua a ostao na Zagorcu i Dangubicu.

 

Realnost nije briga na koju se obaziremo.

 

Bar smo ovu recenicu furali za rezultate. A nije lose kad i za budzet vazi isto. 😋

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

7 hours ago, 1945 said:

Mislim da je ta zelja bas nerealna, mozda u sali jedino, al vidim da je dosta ljudi svuda po internetu ozbiljno prizivalo Milutinova pretpostavljam razmisljajuci vratio se Partizan u El tu je Zeljko pa ce on doci sam od sebe, mislim da to ne ide tako u realnosti. Cak i da je bio slobodan igrac mislim da je to prevelik zalogaj i za ovaj Partizan. Njega mogu priustiti samo par najbogatijih klubova ili bi mozda mogao i Partizan da nije doveo Nanelija i Papapetrua a ostao na Zagorcu i Dangubicu.

 

Ja prvi ne mislim da će Milutinov doći, ali i ovi koji su se nadali sigurno nisu mislili da će doći zbog Žoca, niti da Partizan može da mu plati toliko, već su nadali nekoj kombinaciji sa CSKA u kojoj bi ga oni zadržali za sledeću sezonu, a opet rasteretili budžet, pošto su već oslobodili svih jakih ugovora. A sasvim je očigldno da nemaju nameru da troše ne znam kakve pare samo na VTB ligu.

 

I jeste sve to nerealno, ali opet jedna sasvim drugačija priča od ove iz tvog posta.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, realno *w said:

 

već su nadali nekoj kombinaciji sa CSKA u kojoj bi ga oni zadržali za sledeću sezonu, a opet rasteretili budžet, pošto su već oslobodili svih jakih ugovora.

 

 

šta bi to praktično značilo? partizan da plati cca pola ugovora za jednu sezonu a da milutinov igra za partizan pa da one tamo sezone ode natrag u cska?

kontam da ili mogu da ga plate, pošto su uvek bili prvi ili među prvima po budžetu kojim raspolažu ili raskinu ugovor u dogovoru sa njim, jer, nemaju.

 

ovako samo rizikuju da se povredi igrajući za partizan, dok čine uslugu partizanu za smanjenje troškova u jednoj sezoni (a kapiram da kod njih to neko milionče uštede bude samo zrnce u moru sezonskih troškova)

 

ili nisam ništa razumeo?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

šta bi to praktično značilo? partizan da plati cca pola ugovora za jednu sezonu a da milutinov igra za partizan pa da one tamo sezone ode natrag u cska?

kontam da ili mogu da ga plate, pošto su uvek bili prvi ili među prvima po budžetu kojim raspolažu ili raskinu ugovor u dogovoru sa njim, jer, nemaju.

 

ovako samo rizikuju da se povredi igrajući za partizan, dok čine uslugu partizanu za smanjenje troškova u jednoj sezoni (a kapiram da kod njih to neko milionče uštede bude samo zrnce u moru sezonskih troškova)

 

ili nisam ništa razumeo?

 

Da, nisam znao da mu je izlazna godina. Mada to može da bude samo i plus u toj priči, ukoliko on ne želi da prihvati raskid.

 

Milionče uštede ne verujem da im je svejedno, što pokazuje njihovo poslovanje ovog leta.

 

Ali opet, od starta mislim da od toga nema ništa, jedino sam hteo da skrenem pažnju na to koja je konstrukcija te priče bila i da se zasnivala na onome što je CSKA zaista radio ovog leta, a ne obraeffect i ostalo.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, 1945 said:

Mislim da je ta zelja bas nerealna, mozda u sali jedino

 

Pa u sali bi i igrao, ne bismo ga tjerali da igra napolju :classic_cool:

 

P.S. Milutinov treba da iskoristi ovo da ode u NBA, Brooklyn je dobra ekipa za njega, na njegovoj poziciji je pratično samo starac Fočo Aldridge (od koga bi taman mogao taman da nauči neke stvari), imaće potencijal za PO čak i ako trejduju Duranta, tu je Kokoškin u stručnom štabu, a cijenim da nije loše ni živjeti u NY neku godinu života, pogotovo kad se ima čime.

Mislim da je svakako zakasnio i da je trebao da ode i ranije (mada su Spursi u tom periodu kad je trebao da ode kod njih bili kanta od ekipe, tako da njegov izbor ovako a posteriori ne izgleda toliko loš), ali ajde, tek treba da napuni 28 godina, još može da prođe kao neko ko pred sobom ima 6 - 7 dobrih sezona (što sa finansijskog aspekta znači da, ako nešto odigra u prve 2 - 3 godine, može da zabode jedan ugovor koji je finansijski daleko unosniji nego išta što bi u Evropi mogao da dobije).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...