Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

17 minutes ago, uvrnuto said:

Proverio sam opet, "otključao" sam i rasprodate sektore, pa sad sve imam.
Ukupno 4032 prodate karte, a 1868 reserved. Plus hospitality što ne mogu da vidim na ticketline.

 

Lep broj, ako se uzme da još nisu u slobodnoj prodaji za one koji nisu imali prošlogodišnje. Tek od utorka puštaju.  Prebacićemo 8k sezonskih bez problema

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Instinkt said:

 

Lep broj, ako se uzme da još nisu u slobodnoj prodaji za one koji nisu imali prošlogodišnje. Tek od utorka puštaju.  Prebacićemo 8k sezonskih bez problema


Da, pogotovo ako su zajebali sa blokadom mesta kao što mislim da jesu, pa se od utorka oslobode ta super mesta. 

Relativno sve je ravnomerno popunjeno, sem nivoa 400, bočno.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, uvrnuto said:


Da, pogotovo ako su zajebali sa blokadom mesta kao što mislim da jesu, pa se od utorka oslobode ta super mesta. 

Relativno sve je ravnomerno popunjeno, sem nivoa 400, bočno.

 

Ako jesu blokirali pa ih puste od utorka, planuće ta mesta kroz 2 dana. Elem, jedno zvučno pojačanje gura broj sezonskih na 10k 😄

Link to comment
Share on other sites

Ljudi ima i nesezonaca medju tih 4000, ne zaboravite da je svaki sezonac mogao da uzme jos tri karte po popustu... naravno prodace se jos koja hiljada kad puste u slobodnu prodaju plus ne znam kakav je tacan dogovor za "jugom" ali ne treba preterivati sa ciframa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto ali mislim da bi Milutinov stvarno mogao kod nas. Malo logike u CSKA, malo Evroliga, malo Obraeffect, malo Partizan, a malo ćemo i da platimo jbg. 🙄

 

U mojoj glavi se sve složilo, još samo da javite tamo kome treba da se ne zajebavaju, velkam houm Mile, moja kuća, frst imprešns, Grobari delirijum (tremens), ful pekidž leptenejebo! 
 

Davaj, davaj!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Malo je bzvze što nisu ostavili sezoncima da uzmu ista mesta koja su imali prošle sezone (ukoliko žele) ali nevermind - moja sezonska je tu, samo se nadam da me život neće sjebati i da ću moći svaku da ispratim.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, realno *w said:

Pogledao sam ovo, Nanli kao da se malo uvredio kada mu je ovaj rekao "oldest guy". Mogao je to i malo drugačije da formuliše, al ajde, previše očekujem očigledno.

Vise je bilo u fazonu toliko je mlada ekipa da si ti najstariji...

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, realno *w said:

Pogledao sam ovo, Nanli kao da se malo uvredio kada mu je ovaj rekao "oldest guy". Mogao je to i malo drugačije da formuliše, al ajde, previše očekujem očigledno.

 

Frst imprešn, sinak ili neko treci?

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Alex_Serbia said:

Ne pratim pomno francusku rep'stsciju, ko im igra na kojoj poziciji...pa sam iznenadjen sto je Lesor na pripremama Partizana, a ne tamo.

 

Kapiram ja, Gober ovo ono, ali sam ocekivao Matiju kao rezervnog centra tamo, ne znam zasto.

 

Teško pored Poiriera. 

 

Jaiteh im je treći centar. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...