Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Zna li neko od vas koji ste kupili sezonske karte prošle sezone i ove sad, koliko je ostalo mesta na nivou 400 centar? Razmišljao sam da uzmem nekoliko karata sa društvom, ali ako je otišlo prvih desetak redova, onda ću radije da lovim pojedinačne ulaznice na 200 nivou.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, ChrisJudd said:

Zna li neko od vas koji ste kupili sezonske karte prošle sezone i ove sad, koliko je ostalo mesta na nivou 400 centar? Razmišljao sam da uzmem nekoliko karata sa društvom, ali ako je otišlo prvih desetak redova, onda ću radije da lovim pojedinačne ulaznice na 200 nivou.


Nivo 400 centar - jug u sektorima 405 i 438 imaš karata u prvih 10 redova.

 

 

Spoiler

 

image.thumb.png.8d16b1aad2b1ba53d9bb3568f01f6dd3.png

 

image.thumb.png.431ce8ac8859da1aad89993d77a824f5.png


Svakako pogledaj sutra jer će se, ako je onako kako mislim da jeste, osloboditi prilično dobra mesta. Tj. posle ponoći, ako će tad već krenuti.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

I dalje je dosta mesta ostalo blocked, nije mi jasno šta se tu dešava i za koga se čuvaju.
@ChrisJudd jesi li pazario šta?

Već u odnosu na ona dva skrinšota što sam okačio sinoć se vidi razlika od 50-ak kupljenih sezonskih. Vidim da su i bočni delovi nivoa 400 krenuli, pa sada nema ni jedan sektor gde nije kupljena nijedna karta, a do sinoć je bilo dosta. 
Večeras ću da prebrojim taken.

Link to comment
Share on other sites

On 8/22/2022 at 1:48 PM, Dzep said:

Malo je bzvze što nisu ostavili sezoncima da uzmu ista mesta koja su imali prošle sezone (ukoliko žele) ali nevermind - moja sezonska je tu, samo se nadam da me život neće sjebati i da ću moći svaku da ispratim.

 

O ovome se baš malo priča a velika je sramota kluba. Postavio sam (i ne samo ja) pitanje klubu i ljudima oko kluba na par mesta - naravno bez odgovora.

 

Ja sam bio skroz opušten misleći da me kao i prethodnih par godina čekaju rezervisana ista mesta koja sam imao u Areni, kad ono ceo sektor gde smo sedeli otišao bez problema..na kraju sam morao da uzmem lošija mesta u istoj kategoriji na tribini s druge strane. Oni su bukvalno "otključali" sve i dali u fazonu first come first serve. Pritom, nisu tu samo "sezonci", nego je svaki "sezonac" u tih nedelju dana mogao da kupi za još tri osobe za koje nije bilo obavezno da su imali sezonsku od prošle godine.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

Udruženje kluba koristi prepoznatljiv rečnik....  😄

 

 

 

 😆

 

sramota je sto vas do sada nisu izbacili u tu neku nizu ligu, koja god da je. 

mogli ste da posaljete petlice, niste, sad ciao, sta se tu diskutuje uopste.

  • Like 4
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, pendulum said:

 

O ovome se baš malo priča a velika je sramota kluba. Postavio sam (i ne samo ja) pitanje klubu i ljudima oko kluba na par mesta - naravno bez odgovora.

 

Ja sam bio skroz opušten misleći da me kao i prethodnih par godina čekaju rezervisana ista mesta koja sam imao u Areni, kad ono ceo sektor gde smo sedeli otišao bez problema..na kraju sam morao da uzmem lošija mesta u istoj kategoriji na tribini s druge strane. Oni su bukvalno "otključali" sve i dali u fazonu first come first serve. Pritom, nisu tu samo "sezonci", nego je svaki "sezonac" u tih nedelju dana mogao da kupi za još tri osobe za koje nije bilo obavezno da su imali sezonsku od prošle godine.

 

Brate, šta da ti kažem, taman se čovek ponada da su napravili nekakav iskorak u ponašanju, manirima i poslovanju, a na kraju skapiraš da su sve to samo kozmetičke promene. Tužno je sve to, ja ne tražim nikakav poseban tretman, iako imam godišnju već poslednjih tipa 15 godina, samo tražim malo logike i poštovanja za sve koji izdvajaju lepe novce za sezonske karte svake godine.

 

Imam utisak kao da svake godine pričamo istu priču i da su pomaci u organizaciji minimalni, ali, sa druge strane, evidentno je da ih zabole, znaju da interesovanja ima i apsolutno ih zabole da l Džep kupuje sezonsku petnaestu godinu za redom ili će neki random Joe doći i kupiti je prvi put. Ali šta sad, više puta sam rekao da se osećam kao da bolujem od Štokholmskog sindroma, nema tu pomoći 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dzep said:

 

Brate, šta da ti kažem, taman se čovek ponada da su napravili nekakav iskorak u ponašanju, manirima i poslovanju, a na kraju skapiraš da su sve to samo kozmetičke promene. Tužno je sve to, ja ne tražim nikakav poseban tretman, iako imam godišnju već poslednjih tipa 15 godina, samo tražim malo logike i poštovanja za sve koji izdvajaju lepe novce za sezonske karte svake godine.

 

Imam utisak kao da svake godine pričamo istu priču i da su pomaci u organizaciji minimalni, ali, sa druge strane, evidentno je da ih zabole, znaju da interesovanja ima i apsolutno ih zabole da l Džep kupuje sezonsku petnaestu godinu za redom ili će neki random Joe doći i kupiti je prvi put. Ali šta sad, više puta sam rekao da se osećam kao da bolujem od Štokholmskog sindroma, nema tu pomoći 

 

Ne može se pričati o bilo kakvom iskoraku u organizaciji sve dok nam Tegeltija vodi klupsku televiziju i blamira nas onako iz dana u dan...

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Meni je tu najgore što je Tegi sad primio šalu, pa se sad kao sprda na svoj račun - vidi pod FIRST IMPREŠN (mangup je to), pa kod raje ispada kao duhovit. Umesto da se pokrije ušima od sramote.

Da ne pričam o nekim drugim tehničkim i netehničkim stvarima.

Edited by uvrnuto
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...