Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

@goldberg

 

Mislio sam da je jasno da ciljam na ovaj forum. I to sam čini mi se provukao više puta kroz ove moje sad već zamarajuće upise (baš ne volim da se ponavljam, a samo za jedno po podne sam napisao bar 5 istih postova na temu) 

To što se piše na partizan.net je praktično šovinizam u nekom klubaškom obliku. Tamo je poželjno propagirati ekstremizam i mržnju prema crvenoj boji. Tamo se verovatno mrze i romi, jer cigani, jer Zvezda blabla

 

Da ne odem sa teme, svaka ptica svome jatu leti, pa se svako i ugnezdi gde mu najviše odgovara. 

Mentalni sklop navijača Partizana i Zvezde je identičan, ista je to majka rodila, isti otac podizao i vaspitavao, isto društvo i ista škola oblikovala. I tu se slažemo, ništa mi nismo bolji od njih, ili oni od nas. 

Meni konkretno smeta što se ovde ustanovilo neko činjenično stanje da je KKCZ večito oštećena i sve više i više forumaša suprotnog tabora gura tu priču. 

 

Mislim se, dobro bre ljudi, može li vas neko dobiti a da je jednostavno zaslužio tu pobedu, bez ali blabla? Može li Partizan dobiti nekog bez Željkovog uticaja? 

 

Elem, dosta od mene, privatizovao sam temu, i to još matičnu

Link to comment
Share on other sites

Tog aprila, Kocku se (iz rumunskog inkubatora), izleglo 40 pilića rase Sussex,Lohmann White su sneli svoja prva jaja, Jelisaveta je oštenila osam štenadi, kajsije su preživele zimsku golgotu, Partizan je ušao u top8.

 

Dobro je. Sve.

  • Like 5
  • Love 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, DameTime said:

 

Pratim i podižem na (ipak) 3:2

 

31 minutes ago, John Terry said:

 

Nema potrebe da nam kolege grobari ovde redom dozivljavaju srcane zastoje, ionako ih ima malo. 3-1.

 

21 minutes ago, DameTime said:

 

Kad će preživeti ovo plaćanje poreza, mogu da prežive i 5 tekmi s Realom;)

 

AhrPT4V.gif

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...