Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

5 minutes ago, realno *w said:

 

Interesantno je da se često može pročitati kako je Danilo dobro igrao u Monaku, a slabo u Partizanu.

 

A u Monaku imao 7,5 ppg uz 45% šuta, a u KKPu  8,5 ppg uz 55% šuta.

 

Jeste trenutno u kanalu, ali i prošle godine je to bilo jedna dobra, bar 3-4 slabe i tako u krug.

Nema sta, iznenadila me ova statistika. U secanju mi je da je bolje odigrao sezonu. Mozda je do toga sto je imao odlican start sezone, pa kasnije igrao slabije. A mozda i do toga sto je ovde na oku i svaka partija se analizira, dok tamo ne primetis da je imao dve utakmice bez poena, ali zapadne za oko kad ubaci 15ak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igrom slučaja znam za koliko igra Vanja u Baskoniji i mislim da bi se iznenadili koliko su to neveliki novci. Za dvije godine tamo dobija dosta manje nego što najskuplji stranci imaju godišnje u Partizanu. Aleksa prima više od njega u svojoj drugoj godini ugovora. Ok, pretpostavljam da će ta cifra ići gore kad bude potpisivao novi ugovor, ali opet je to daleko od para koje u Zvezdi imaju ili su imali Nedović ili Kalinić ako ćemo uzimati u obzir samo domaće igrače na ovim prostorima. 
Bitno je da ti znas koliko ima Aleksa i nasi "najskuplji" stranci. Pretpostavljam da je i to igrom slucaja?

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nista, my dawgz, neka nam je svima srecna Nova! 

 

Pozeleo bih od Djedmraza da se sve moje prognoze i procene glede KKP i Sunsa pokazu kratkovidim i neosnovanim, a ja na kraju sezone ispadnem obican pretenciozni kreten.

 

Svim clanovima foruma, bez obzira na boju, zelim zdravlje i ljubav (mnogo ljubavi, toga nikad dosta) i da ubijemo tu mrznju u sebi - nemamo niti vremena niti luksuza u ovim nasim odvec kratkim zemaljskim storijama da je zalivamo. 

 

Uz zelje da i ovaj, a i svi drugi topici ostanu inkluzivna mesta i poligoni za kvalitetnu i otvorenu diskusiju, uz zelju za forumom bez ograda i torova, dizem casu za sve nas! Ziveli!

  • Like 20
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

Braćo sa druge strane brda. Neka vam je srećna Nova Godina, želim vam da uživate u igrama vašeg kluba i da zajedno prođemo u top 8, a da mi barem budemo jednu poziciju ispred pa da se nađemo na

tom F4 zajedno i da Srbiju učinimo ponosnom. 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Instinkt said:

Partizanovci, nek nam je srećna! Sve što bih poželeo sebi, želim i vama i vašim porodicama. 

Partizanu želim uspešnu godinu, igračima dobrog zdravlja, Želimiru tonu živaca i evro-titulu! 

 

 

 

Procitao sam novaca umesto zivaca. 😁

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...