Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

19 minutes ago, Magia said:

 

Tuzice stavljam jer mi je tuzno sto Wingwalker uopste krece o protivnickom igracu na nasoj temi kao grom iz vedra neba. A onda i ti i on tvrdite da je njega KKP mogao da dovede ali nije hteo. Posto to znate kao cinjenicu i sigurni ste da je to tako bilo, sto je samo po sebi suludo.

 

Ja bih voleo da drzimo nivo ove teme a ne da je pretvaramo u smece, stoga bi bilo lepo da se o Petrusevu i ostalim nagadjanjima pise na temama predvidjenim za to.

 

Hvala na odgovoru. Ne znam sta je tacno tu za smece, pokrenula se prica koji bi tip igraca odgovarao Partizanu pa je neko pomenuo Petruseva koji se dva leta dovodio u vezu sa Partizanom i ja se nadovezao na pricu njegove izjave.

 

Nadji mi gde tacno sam napisao da je KKP mogao da ga dovede a nije hteo? Samo sam naveo da su ga hteli i Zvezda i Partizan a da je on izabrao Zvezdu zbog uloge koja mu je obecana sto se naslutilo iz njegove izjave+manjak kvalitetnijih visokih u kkcz i sto se i potvrdilo na terenu i ta uloga koju je dobio od starta a kasnije razvio dokle je razvio. To je na konto njegove izjave, a sto se tice ovog da u Partizanu ne bi imao mesta tu sam se vodio logikom da Partizan ima i Lesora i Smajlagica i Koprivicu i Ledeja i Vukcevica plus Papapetrua kao kombo krilo koji moze i na 4 i da tu nema Kuzmica i Raduljice vec 2 ozbiljna igraca sa ozbiljnim platama(Ledej i Lesor a i Papapetru fine minute ima na 4) i jos trojica ozbiljnih talentovanih top prospekta (Smajlagic, Vukcevic, Koprivica) i da bi Partizan morao da otpise nekog od njih ukoliko bi zeleo da da Petrusevu sansu a oni su vec tu bili pod ugovorima, sta je tu nelogicno?

 

Misljenja sam da su Smajlagic i Koprivica bili zdravi da Partizan ne bi ni dovodio Brodzianskog.

Edited by Brat od Korneta
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Hvala na odgovoru. Ne znam sta je tacno tu za smece, pokrenula se prica koji bi tip igraca odgovarao Partizanu pa je neko pomenuo Petruseva koji se dva leta dovodio u vezu sa Partizanom i ja se nadovezao na pricu njegove izjave.

 

Nadji mi gde tacno sam napisao da je KKP mogao da ga dovede a nije hteo? Samo sam naveo da su ga hteli i Zvezda i Partizan

 

Kazem ti, Wingwalker ga je spomenuo pa ne samo to nego je napisao da Zeljko nije hteo da rizikuje ali da je zato veliki vizionar hteo. Znaci nidje veze prica od starta.

 

2 hours ago, Brat od Korneta said:

 

Partizan nije potpisao Petruseva jer mu nije garantovao minute kao sto je Zvezda (imali na unutrasnjim pozicijama Ledeja, Vukcevica na 4 plus Papapetrua kao 3/4, Lesora, Smajlagica, Koprivicu) ne zato jer su mu nudili jednogodisnji ugovor jer je i u Zvezdi potpisao jednogodisnji, Misko je ponudio jednogodisnji ili nista oba kluba. 

 

Tvoja prva recenica implicira da je KKP mogao da ga potpise ali mu nije garantovao minute. Niti to znamo, niti znamo da li ga je Misko nudio oba kluba itd. Znaci nagadjanja. Stoga ako zelis da nastavimo mozemo na pm ali ne bih vise pisao ovde o tome, nadam se da razumes razloge sada.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Magia said:

 

Tvoja prva recenica implicira da je KKP mogao da ga potpise ali mu nije garantovao minute. Niti to znamo, niti znamo da li ga je Misko nudio oba kluba itd. Znaci nagadjanja. Stoga ako zelis da nastavimo mozemo na pm ali ne bih vise pisao ovde o tome, nadam se da razumes razloge sada.

 

To implicira iz izjave Petruseva da nisu bitne njegove zelje, a njegova zelja je bila mozemo zakljuciti Partizan posto je momak Partizanovac.

 

Leto 2020.

 

https://www.google.com/amp/s/www.telegraf.rs/amp/sport/kosarka/3281502-ostoja-mijailovic-otkrio-zbog-cega-petrusev-nije-presao-medju-crno-bele-partizanovac-je-ali

 

Leto 2021.

 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/intervju-ostoja-mijailovic-partizan-i-crvena-zvezda-stvarno-zasluzuju-da-budu-stalni-clanovi-evrolige/395163

 

Sto se tice leta 2022. nema konkretnih dokaza da je bio u pregovorima sa Partizanom (mada Zurnal kaze da je bilo) ali sumnjam da se nisu bar raspitivali, prosto slobodan domaci mladi talentovani igrac, a Partizan je maltene sve slobodne najteltovanije mlade domace igrace doveo pretproslog leta, a iz izjave Petruseva se nazire da je bila i ponuda Partizana, mozda gresim, ali svakako imas od iznad Ostojine potvrde da su ga hteli ranije.

 

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/133581/kosarka/partizan-doveo-centra-iz-redova-evropskog-prvaka

 

https://direktno.rs/sport/kosarka/421447/petrusev-u-partizanu.html

 

https://www.sd.rs/sport/kosarka/zeljko-i-misko-oci-u-oci-nije-samo-petrusev-evo-o-cemu-su-pricali-obradovic-i-raznatovic-foto-2022-06-17

 

Slazem se da ne trebamo dalje o Petrusevu na ovoj temi.

Edited by Brat od Korneta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Placebo Lone star said:

Mislim da je Zeljko nervozniji nego inace jer mu se  moze i sto brani nesto sto mislim da mu je sveto.Ali nema nikoga da relaksira situaciju i sve je da se pobediti mora.Meni deluje kao da im je selektor a ne trener,kao da ih vidja samo u fibinim prozorima i svaki put se iznenadi jednako kao prvi put na njihove greske…Mislim da Punter i Ledej a narocito Papapetru ne bi trpeli ovo da nije njegove reputacije.Ali mislim da nema pozitivinam uticaj na ekipu toliko dranje na igrace.

Pogledaš/pročitaš intervju bilo kog našeg igrača i videćeš da imaju samo reči hvale za Željka, tako da ova priča ne pije vodu, no dobar pokušaj 

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Redstar0356 said:

A inace  se  novinama dok si igrac kluba prica da nisi zadovoljan sadasnjim trenerom?

Ne, ali isto tako ne moraju ništa da kažu, a opet pričaju

Imaju i snimci sa treninga gde se vidi kakav odnos je unutar ekipe i sa trenerom 

5 minutes ago, Wingwalker said:


 

 


Gde ćeš objektivnije od toga.
 

 

Pošto sarkazam vrišti iz tvog posta, šta sam ja to tačno neobjektivno napisao?

Link to comment
Share on other sites

Pošto sarkazam vrišti iz tvog posta, šta sam ja to tačno neobjektivno napisao?
Šta može aktuelni igrač tima da kaže u kameru o svom treneru? Iz tog ugla, o Vladi Jo su i nakon odlaska imali samo reči hvale. "Objektivnost" se nije odnosila na tebe već na poziciju igrača iz koje se i ne očekuje drugo do kuortazni kliše, sve i da je tačan 1/1 a na koju si se pozvao kao argument.
Naravno da nemam predstavu koliko iskusnim EL igračima smeta Žocov način komunikacije na tekmama. Bar Naneli ima tu empiriju.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, fillam said:

 

E baš bih sad voleo da se pojave svi sezonci protiv Mornara i Borca, čisto iz radoznalosti 😄

 

Opet razlog "zbog zauzetosti Arene", pa kakvi imbecili u upravi. A znali su da se razmeću u izjavama kako KKP ima prvenstvo, prioritet. U što neće doći svaki sezonac od tih 12 000, platio bih. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shikamaru said:

 

Da mi je znati šta se to održava u Areni kad dve utakmice 29. I i 12. II idu u Pionir. A Asvel 30. I se igra u Areni.

 

Na sajtu Arene piše "Music Awards Ceremony" 25. i 26. I pa Saša Matić 8. i 9. III. Nijedno ni blizu tim terminima.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fillam said:

E baš bih sad voleo da se pojave svi sezonci protiv Mornara i Borca, čisto iz radoznalosti 😄

Sto je najjace ja mislim da ce tako i biti, bas grobarski

 

Ps veca je sramota ova promena cene karata za asvel

Link to comment
Share on other sites

Da budemo fer, mislim da je pred sezonu najavljeno da cemo u Areni igrati sve osim 2 utakmice.

 

E sad, da li je obavestenje bilo pre ili posle prodaje sezonskih, to ne znam. Ali to je manje bitno. Zaista sumnjam da bi bilo ko od 12000 ljudi odustao/la zbog ova 2 meca.

1 hour ago, ranzo said:

Sto je najjace ja mislim da ce tako i biti, bas grobarski

 

Ps veca je sramota ova promena cene karata za asvel

 

Ček, jel bilo prvo 900 din za nivo 400 bočno !? E, takve stvari su razlog sto ce nas masakrirati u derbiju, a onda nas isti taj Asvel iznenaditi. Karma.

 

Govna jedna.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Shikamaru said:

Koliko sumanute cene karata. Ja sledeće nedelje idem na Virtus i Milano, karta za Milano na otprilike istom nivou gde je ova Superior 1 u Areni, 11e karta, jeftinija od najjeftinije. 

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...