Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

3 hours ago, Alex_Serbia said:

Kakve logike ima suspenzija zeljka sa odlukom kluba da ne igra pilicarku?

Mora i Leon Deleon da donese potvrdu da je ziv - beznacajno privatno takmicenje van KSS.

Valjda ce KSS preuzeti nesto da se isto ugasi i napravi smisleno domace takmicenje.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kendrick said:

Da li se saznao na kraju razlog za suspenziju Zeljka?

 

3 hours ago, onlyunited2 said:

 

 

 

 

 

 

Zato što mogu po pravilniku.

Generalno , odrapili su maksimalnu moguću kaznu u skladu sa pravilnikom.

 

 

 

 

Е 2 Ако клуб у току такмичења одбије да игра или да настави да игра утакмица се региструје резултатом 20:0, а клуб који је одговоран за прекршај добија 0 бодова и кажњава се са 5000 бодова а тренер и службени представник клуба казниће се са по четири утакмице забране вршења дужности.

 

Е 2.1 У поновљеном случају клуб се искључује из такмичења и кажњава се новчаном казном од 10000, бодова а тренер и службени представник клуба казниће се са по осам утакмица забране вршења дужности.

 

Е 6 У ПЛЕЈ ОФУ екипа која изгуби утакмицу без борбе губи читаву серију ако се серија игра на две добијене утакмице.

 

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

https://www.maxbetsport.rs/mijailovic-svakom-ko-pravi-problem-bice-dozivotno-zabranjen-ulazak-na-meceve-partizana-besplatne-karte-za-navijace-su-proslost-368684/

 

Quote

...pa smo zato odlučili da ugradimo supersonične kamere u Areni, pomoću kojih ćemo da kontrolišemo svakog pojedinca...

 

...Ko napravi štetu podnosićemo krivičnu prijavu... Takvi više nikad neće moći da uđu na utakmice Partizana.

 

Ovome Željko Mitrović valj'o neku robu.

 

Šalu na stranu, baš da vidimo hoće biti nešto od ovoga.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Predsednik “parnog valjka”, Ostoja Mijailović, govorio je za Kurir TV o planovima kluba za narednu sezonu. Kako navodi, klub iz Humske spreman je da rigorozno kazni svakog pojedinca koji napravi incident na nekoj od utakmica crno-belih

-Ovo je jedna novina. Nećemo čekati da naše dvorane prazne Evroliga ili ABA! Mi ćemo sami da ih praznimo zbog nedoličnog ponašanja pojedinaca, (...)

 

Podržavam ovaj stav i mislim da svaki iskreni navijač Partizana treba da učini isto. Osamdesete su davno prošle, vreme huliganizma je gotovo, i ako želimo da imamo zdrav i uspešan košarkaški klub, vreme je da počnemo da navijamo kao iole normalan svet.

Niko nam ne brani da budemo najbučniji u Evropi, da pevamo k'o jedan, da se sudijska pištaljka ne čuje od zvižduka tokom protivničkog napada, itd. Ali emocija, ma koliko bila jaka, mora da se artikuliše. Ne moramo da se ponašamo kao potpuni idioti, da gađamo protivničke igrače i klupu, i uopšteno, da zračimo mržnjom i da pretvaramo halu u nekakvu gladijatorsku arenu u kojoj preovladava raspoloženje "pobeda ili smrt".

 

Quote

Ko napravi štetu podnosićemo krivičnu prijavu i kreiraćemo zbog njih crnu listu, na kojoj će biti lik svakog od njih objavljen na sajtu kluba. Takvi više nikad neće moći da uđu na utakmice Partizana.

 

Nažalost, znajući kako u našem društvu stoje stvari, mislim da će da zafali dva minuta supersoničnog snimka baš u vreme kada je neko pored sina pomoćnika tog-i-tog ministra bacio kovanicu na teren. 😉

 

Quote

Ja sam pre tri godine zabranio da se karte dele besplatno. Sada molim navijače da prihvate tu odluku i da razumeju to da neće biti besplatnih karata.

 

Pre tri godine si zabranio, a prošle godine su ljudi ulazili besplatno!? I sad će baš ove godine to da se promeni. 🙄

Pritom, gore su mi ove "legende" koje ulaze bez karata nego navijačke grupe. 'Ajde, među navijačima stvarno ima i prave sirotinje, ali ne mogu da shvatim da neko ko je uzeo lepe pare u sportu ulazi na utakmice za džabe, umesto da pomogne svoj "voljeni" klub. Ovo je posebno slučaj u fudbalu. Shvatam da poznatija lica ne mogu pre utakmice ići na blagajnu, ali pobogu, pošalji dete, prijatelja, ili još bolje - naruči sezonsku ulaznicu ako si već navijač kluba.

 

Quote

Nema potrebe da se zovu ljudi iz menadžmenta, jer će i menadžment od svog novca kupovati ulaznice da bi prisustvovali utakmicama.

 

Još jedna jako važna stvar! Živim za dan kada će Michael O'Stoyaah imati sezonsku sa rednim brojem jedan.

 

Quote

Pre svega želim reći da smo mi Evroligu, odavno zaslužili.

 

Izvini, a čime? Osim bljeska u korona-sezoni, nismo bog-zna-šta pokazali u ovim sušnim godinama. Ako pričamo o uspesima od pre 15+ godina, da li smo od tog vremena išta odmakli po organizacionim pitanjima? Da li poslujemo transparentnije? Da li poslujemo odgovornije? Da li više ljudi kupuje karte, a manje njih ulazi na foru? Da li se predmeti ređe ubacuju na teren? Da li utakmice u većoj meri izgledaju kao predstava za omladinu umesto kao predstava huligana...?

Nije nikakav problem priznati da smo pozivnicu dobili sticajem okolnosti. Komšije su tri puta igrale nezasluženo, pa neka i mi jednom odigramo. Ne treba se zavaravati.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Alek The Great said:

Ako oovo implementirate, skidam kapu.

9 hours ago, uvrnuto said:

https://www.maxbetsport.rs/mijailovic-svakom-ko-pravi-problem-bice-dozivotno-zabranjen-ulazak-na-meceve-partizana-besplatne-karte-za-navijace-su-proslost-368684/

 

 

Ovome Željko Mitrović valj'o neku robu.

 

Šalu na stranu, baš da vidimo hoće biti nešto od ovoga.

Kakvi su ovo bedzevi, osecam se kao mladji referent, odkoga sam bre ja mladji?

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ljusha said:

Živo me zanima šta su supersonične kamere 🤔 al' ajde sad

 

4 minutes ago, Cooper said:

Supersonic je proizvođač

 

Dakle jos gore, ja sam pomislio da covek samo nije u materiji pa se ispalio, a on zapravo ne zna srpski jezik. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/20/2022 at 5:48 PM, Kronostime said:

Mora i Leon Deleon da donese potvrdu da je ziv - beznacajno privatno takmicenje van KSS.

Valjda ce KSS preuzeti nesto da se isto ugasi i napravi smisleno domace takmicenje.

Dokle više te priče da ako je nešto privatno da je bezvredno. KLS je pod kontrolom klubova kao i sve najaznačajnije košarkaše lige na svetu NBA, Evroliga, ACB liga...Države organizuju miki maus amaterske lige i lige mlađih kategorije da bi pomogle razvoj sporta i rekreacije. U profesionalnom sportu nemaju šta da traže. Pre je upliv države pokazatelj da neko takmičenje nema prestiž i da za njega ne postoji interes.

 

O organizacijma drugog tipa da ne pričamo. Univerziteti, kompanije, bolnice, tela za standardizacije...sve najbolje je privatno ili pod kontrolom privatnih entiteta bez upliva bezveznjaka iz javnog sektora. Najbolje da će legitimet košarkaškoj ligi ili bilo kojoj drugoj organizaciji da obezbedi to što je pod kontrolom nesposobnih i nepismenih svirač kurcu iz državnih organizacija koji nikome ne polažu račune.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Heaviside said:

Dokle više te priče da ako je nešto privatno da je bezvredno.

 

Slazem se sa generalnom tezom....osim sto ti je ovaj primer bukvalno aleksa na kucanju.

 

Moze KLS da bude privatno vodjena do sutra, ne menja cinjenicu da je to 1 bezvezno takmicenje koje vode cisti i nespodobni amateri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...