Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

3 hours ago, uvrnuto said:

Znači, ipak @Arsenije Pesic i ja nismo baš bili u pravu. Gortat, tj. screen assist je livada.

Onda mi ova Lesorova brojka jako ludo zvuči jer se ne sećam da sam puno puta primetio.

 

Ma ne, svaki blok posle kojeg usledi koš. Imaš tu sigurno banalnih primera tipa napravi blok Panteru, ovaj se digne sa poludistance preko ruke iz preteške pozicije i pogodi.

Ali kako njemu računaju, tako i drugima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@TaxTime , za sada 1 073 699 RSD...čeka se tvoja uplata.

 

1 hour ago, Kronostime said:

Meni je sumnjiv ovaj Jovanovic sto uplati 6000, znam jednog sa tim imenom i prezimenom - upoznah ga onomad na Adi na prvom showdownu. :smiley33:

:classic_biggrin:

Nije on Jovanović on je

 

Edited by AlexMaxim
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SteveFrancis#3 said:

A Dora Panteli je..?

Ovo je bukvalno pitanje za kamenovanje😀

Pa kako veliki fan Lane i ostalih ljutih mackica, moze da ne zna ko je Dora "Mljac" Panteli🤣 ( da izvine lepsi pol na forumu)

Link to comment
Share on other sites

On 4/18/2023 at 1:41 PM, DameTime said:

Ja ću da uplatim, al' za te pare (3000 rsd) da dobijem: potpisanu majicu, sliku sa Exumom za Instagram (da može u 1:1 i 4:5 format), sliku za Želimirom da izradim za album (znači i portret i landscape) i da Želimir i Aleksa zajedno sa mnom posete moju familiju u Mrčajevcima. 

 

@AlexMaxim

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo im je osnovna ideja, po onom što piše na sajtu

Quote

KK Partizan Mozzart Bet ulazi u sprovođenje plana za otplatu poreskog duga. Glavnica sa pripadajućim kamatama iznosi oko 7.000.000 evra, s tim da bi zakonskim otpisom 50% kamate prilikom namirenja duga, ovaj iznos bio sveden na oko 6.000.000 evra.

 

Quote

Od 13. maja 2023. godine, klub ulazi u proceduru koja će dovesti do izmirenja poreskog duga.

Da bi se to dogodilo, potrebno je da se u prvoj tranši ovog leta uplati što je moguće veći iznos. Na taj način, smanjiće se potencijalna davanja u narednim godinama i samim tim će budžet kluba za tekuće poslovanje biti manje opterećen.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexMaxim said:

...i da ti majicu, na od tebe izabrano mesto donese "forumaški odbor" (naravno odabran od tebe) u pratnji "Slavuja" iz Mrčajevaca :thumbsup: (ipak 3000 nije malo )

 

Da se zaradi (pošteno) svaki dinar. Može i bez Miroslava Ilića, slušala sam ga uživo sa 13-14 godina. Nije ti loša ova ideja sa forumskim odborom 😉 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Naleteo sam na ovo:

 

 

Realno, nije vam neka koreografija bila, ali mi je skroz kul ovaj snimak dronom pa jos i onako u mraku. 

Samo za ovo bih vam dao neku nagradu za marketing, uz sve ostalo sto je uradjeno. Ne znam sta su ostali klubovi radili u EL ali je ovo zaista, iskreno, bas lepo. 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...