Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

3 minutes ago, Instinkt said:

Danteu pukla tetiva!! Na štakama u Beograd. Nemam reči da opišem šta želim onom smradu

Sad je upravo rekao Beric da je u pitanju neka tetiva do palca, ali da Moma veruje da moze da se bandazira i da igra. Ne znam..

Link to comment
Share on other sites

Morao je Panter da iskulira...jebote desile se dve neverovatne stvari, da Panter ne moze da se iskontrolise i da Dante ovako najebe...gde bas on jebem mu mater bre...

 

Ma daj u kurac, uvek mora nesto da se desi.

 

I toliko o kulturnoj publici i o manirima sampiona, krivo im sto su razbijeni pa umesto da pruze ruku oni se biju... kraljevski klub moj kurac.

Link to comment
Share on other sites

Klub u kojem je Rudi najveći gospodin, toliko o njima.

 

Danteu će trebati ozbiljan fizički i psihički oporavak posle ovoga, samo se nadam da će se vratiti kao isti igrač, kad god da se vrati. Kakva jebena kosmička nepravda je ovo što je doživeo, to mi ostaje glavni utisak večeri.

 

Mi smo ih rutinirali večeras a sve vreme sam imao utisak da imamo i brzinu više i da ne igramo najbolje što možemo.

 

Bilo je šta je bilo, vratiti se košarci što pre, u tome smo najbolji i imamo brutalan momentum i to ne sme da se poremeti.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ljulj nije podneo to sto ga Panter ponizava onim Harlem Globetrotters driblinzima, pa je potegao onaj ruzni, namerni faul. Sudija odmah dosudio... I tu je trebalo da se zavrsi. 

 

A i Panter, em se tako igra, jbt nemoj da se zajebavas i da se tako ponasas dok nije bas izvesno da uzimate seriju. A onda to potezanje pesnice... I posle udaranje ne znam koga sve. Panter bi morao da dobije suspenziju, verovatno jednu utakmicu.


Jabusele, ja ne znam, ono nije bilo u nekoj samoodbrani, kecerski zahvat, mogao je vrat da strada a nisam shvatio kako je Exum povredio nogu na kraju. Jabusele je zavrsio seriju ako budu donosili normalnu odluku. Cak i da se nekim cudom Real plasira na F4 trebalo bi da bude suspendovan, znaci 5 utakmica bi mogao dobiti, pa neka ih odsluzi sledece sezone. 

 

Lesor, prvo nisam verovao da je na 10m od guzve u kojoj je preostalih 9 igraca i 3 sudija, i onda ocekivano pomracenje. Eto i njemu barem jedna utakmica suspenzije. Mozda i 2.

 

Od ostalih rekao bih Deck takodje jednu ili dve utakmice. Musa bi morao takodje barem jednu. Exum je udario Ljulja pesnicom u potiljak cini mi se, tako da bi i on mogao dobiti nesto... za ostale ne znam, morao bih opet da gledam. 

Link to comment
Share on other sites


Jakovljevic rekao da je napukla tetiva na drugom prstu, bandaza i to je to! [emoji1317]
Ok, ako je samo ovo, nije toliko strašno. Mada je i to povreda i boli i pitanje je s kojim intenzitetom će moći da igra. Ali samo da nije ništa ozbiljnije.
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da li može neko da mi objasni šta je sa Exumom, da li će moći da nastavi sezonu, karijeru? Ja bukvalno ništa ne razumem iz poslednjih upisa, mozak mi je spržen. Stvarno ne mogu da procesuiram ovo večeras.
Pukla tetiva prsta na nozi, prsta do palca - kakav jebeni kraj karijere?!
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

Da li može neko da mi objasni šta je sa Exumom, da li će moći da nastavi sezonu, karijeru? Ja bukvalno ništa ne razumem iz poslednjih upisa, mozak mi je spržen. Stvarno ne mogu da procesuiram ovo večeras.

 

Treba sačekati da se neko zvanično oglasi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

Da li može neko da mi objasni šta je sa Exumom, da li će moći da nastavi sezonu, karijeru? Ja bukvalno ništa ne razumem iz poslednjih upisa, mozak mi je spržen. Stvarno ne mogu da procesuiram ovo večeras.

Ma mislim da mu nije nista, verovatno mu je neko stao na nogu u onoj guzvi ali posle onog rvackog obaranja je normalno hodao, mozda malo sepao. Dugo je bio na nogama pre nego sto je seo na pod. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...