Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

5 hours ago, Tamburinjo said:

Super sto ce da bude dokumentovano ko je uplatio, pa lepo kad padne ova vlast onda svima oduzmes pravo glasa posto razuma nemaju da donose racionalne odluke. Ovakvi danas uplacuju Ostoji dok sutra idu da se biju u Lidlu za plecke. Spasa nam nema... posle Sloba kriv... ma nije nego smo mi govna koja racionalizuju i nemaju prag tolerancije.

 

3 minutes ago, uini said:

@kendrick

 

fender & moi smo prvi pomenuli deagana kes kredita, cisto da ne krojis neku paralelnu istinu.

 

bas smo bili ljubazni da objasnimo ekipi koja mozda nema roming ka zvezdinom topiku, da smo isto tako podjebavali i nase drugare navijace tom prilikom, samo mslo grdje.

 

e sad, nije bio ovako srdacan odziv kao ovih dana kod vas, pa to verovatno malo ljuti ( :

 

mrzi me da citam dalje, verovatno ima jos materijalnih povreda poslovnika.

 

Draganceta sam pripisao Fenderici, ali on se ipak profilisao kao tim ako platis 3k za maju onda si onaj sto se bije u Lindi za plecke

 

Ono Draganceta sto se pominjalo jeste bila zajebancija, ali koja se svodi na neku naivnost onih kojima je ova akcija okej, jer drzavno preduzece SNS-u dajes lovu retorika. Ta zajebancija jeste nekaznjiva ali je truba da diskutujemo na temu, a ti me gadjas pleckama iz Linde i Dragancetima, zar ne? Glupo je i da ne odes dalje od klub je u vlasnistvu drzave retorike ili bolje plati bolesnoj deci. Ako ces do tog nivoa biti bukvalan & faktualan na temu, svaka diskusija gubi smisao, a dao sam ti i nekoliko zanimljivih primera gde nismo bukvalni & faktualni al' si se uhvatio Draganceta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alex_Serbia said:

Koji su, po vama, bili kljucni mecevi regularnog dela EL za Partizan? Za mene su to:

 

(Sledeci citati su verovatno izgovoreni ili od strane Trifunovica ili Smailagica)

 

1. Efes (H) - eto, ipak nismo zaboravili da igramo i pobedjujemo, pa cak i najjace. 

 

2. Fener (A) - opaa, moze i u gostima lider EL, druga za redom, imamo li mi to ipak sanse za borbu za plejof?

 

3. Zvezda (A) - srusismo ekipu koja je u najboljoj formi, na preteskom terenu, nas veciti rival koji nam nikako ne lezi, gde smo vodili sve vreme. Extra samopozudanje loaded. Sa'ce ih preskocimo ubrzo.

 

4. Zalgiris (A) - okej bajo, sada je vec shit for real, pa kad smo ove poslednji put videli, a kamoli dobili u gostima!? Idemooo.

 

5. Efes (A) - to je to. Idemo mi bre dalje, da vidimo ko ce sad da nas poljulja.

 

6. Oly/Real (H) - a mozda top 8 nije krajnji domet?

 

7. Monaco (A) - aloo bree, pa mi smo gospodari gostujucih terena, daje vam Zeks fore ali dzabe sinko.

 

Ja bih zaokružio broj 5 🙂

 

Pričao sam i pre tog derbija da će to biti odlučujući derbi za prolaz u Top 8 jer mi se činilo ipak da bi bilo previše da oba Bege kluba prodju dalje. Ne zato što ne zaslužuju kvalitetom već da bi nam bilo previše za prvu godinu zajedno u istoj ligi u Evropi.

Na žalost ispostavilo se kao tačnim, jedna ekipa je od tog momenta dobila super boost dok je druga potonula i to mnogo više od očekivanog. 

 

Gotovo sam siguran, da ste recimo, izgubili taj derbi da bi vrv vi bili ta ekipa koja je potonula tako da moj glas ide utakmici broj 5 kao presudnoj!

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Dzep said:

Prelomna tačka sezone - Žalgiris u gostima

 

Pa... teško je reći. Svakako na prvu Efes, posle serije poraza, početak serije od 4 pobede. 

 

Ali da, Žalgiris je bila mnogo bitna tekma. Tu smo konačno uvereili sebe da možemo i na strani, bio je Fener pre toga u onoj hrkljuš tekmi, ali ovo je bio nivo iznad, voditi 20 razlike u Kaunasu... 

______________

 

Nego, ima li neko želja za prvo kolo ABA plejofa? Naravno, pod uslovom da zadržimo prvo mesto. Nisam sve proverio, ali miriše na Zadar.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dzep said:

Evo vam info iz prve ruke - još nijedna od agencija nema ništa u ponudi za Top8, a neke neće ni da rade nas Grobare 😂😂


Odeon je do sada radio ove čarter letove, ne znam da li su u dilu sa još nekim.

Link to comment
Share on other sites

Kad ce prodaja za G3? I kako ce to ici u slucaju da izborimo G4 tek u toj trecoj utakmici? Razmak je samo 2 dana.

 

Ne sumnjam ja da bi sve planulo za 2 sata kada bi se pustile karte za G4, ali rizik da sajt padne je 1o1, a kao sto rekoh, vremena za prodaju ipak jako malo (samo jedan dan), kada se tehnicke prepreke uzmu u obzir.

 

S druge strane, neke opcije aktivne rezervacije sa avansnom uplatom i/ili povracaj novca u slucaju da nema G4 su prosto sulude.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alex_Serbia said:

Koji su, po vama, bili kljucni mecevi regularnog dela EL za Partizan? Za mene su to:

 

(Sledeci citati su verovatno izgovoreni ili od strane Trifunovica ili Smailagica)

 

1. Efes (H) - eto, ipak nismo zaboravili da igramo i pobedjujemo, pa cak i najjace. 

 

2. Fener (A) - opaa, moze i u gostima lider EL, druga za redom, imamo li mi to ipak sanse za borbu za plejof?

 

3. Zvezda (A) - srusismo ekipu koja je u najboljoj formi, na preteskom terenu, nas veciti rival koji nam nikako ne lezi, gde smo vodili sve vreme. Extra samopozudanje loaded. Sa'ce ih preskocimo ubrzo.

 

4. Zalgiris (A) - okej bajo, sada je vec shit for real, pa kad smo ove poslednji put videli, a kamoli dobili u gostima!? Idemooo.

 

5. Efes (A) - to je to. Idemo mi bre dalje, da vidimo ko ce sad da nas poljulja.

 

6. Oly/Real (H) - a mozda top 8 nije krajnji domet?

 

7. Monaco (A) - aloo bree, pa mi smo gospodari gostujucih terena, daje vam Zeks fore ali dzabe sinko.

Za mene 4-ka. Tako smo lako igrali, da se ta lakoća i na mene prelila,   

 

Što se teme "poreza" tiče (uz opasnost da dobijem lable "pathetic"), odveć sam star da bih  Partizan vezivao ili posmatrao kroz sve "naše" države i državne sisteme, kroz sve političare koji su imali veći ili manji uticaj na ovaj klub.(tu uključujem i Vatikan, CIA-u, Nephilim-e i ničim izazvane sankcije). Za sve to vreme Partizan je  bio moj klub i klub svih onih navijača, koji ne žive i ne traže ništa (materijalno) od Partizana, a koji  dele tu istu neprekidnu emociju, koja ama-baš nikakve veze nema sa državnom sistemom, političarima na vlasti ili u opoziciji, pritom ne gubeći svest o istoj realnosti na koju "zli jezici" žele da nas podsete 😄.

Oh boy, here comes "pathetic" part

Što bi se  reklo : "Svi smo mi prolazni, Partizan je večan"

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Moj glas ide meču sa Fenerom u Istanbulu. Konačno neki veći skalp u gostima, tad se videlo da se može nekad uzeti i 2 boda van Beograda. Još je utakmica bila  jedna od onih koju uvek na kraju izgubimo. 

Svima je nekako pao kamen sa srca, videli smo svi Željkovu reakciju na kraju. Od tad, sve je krenulo na bolje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moj glas ide pobjedi u derbiju.

Mislim da je ovo bila prekretnica sezone, posle ovog smo krenuli da meljemo.

Bilo je većih i bitnijih pobjeda ali do njih možda nikad ne bi došlo da nije bilo ove.

Čak mislim da nismo pobjedili ovdje da bi sad komšije spremale minijaturu za Tavareša a ovdje ne bi bilo ni pola ispisanih stranica.
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, kendrick said:

 

Izvini ali ovde se izlila kulturna diskusija na temu. Dogodilo se nekoliko klizecih startova zvani UPPR, VCC PDR licimurstvo, donacije SNS-a, bolje plati za bolesnu decu and so on, pre nego sto je ljudima dokurcilo da ih neko poredi sa Dragancetom koji dize kes kredit ili proziva da su popili SNS scam.

...

Bukvalno si ti taj koji je pomenuo UPPR... 😏

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...