Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

6 minutes ago, Pero said:

; Ivanovic ; Markovic

? ; Lazic ; Topic

Hollins ; Dobric ; Lazarevic

Kalinic : DeDa 

? ; Luka (4/5); Ilic (5/4)

Lazic nije dvojka, Topic nije dvojka, Holins je 2/3 i sledece sezone ce prevashodno igrati na 2 ako ga zadrzimo kao sto je i ove, Kalinic 3/4 al ok moze i samo na 4, Luka je postao cista petica eventualno da se upise 5/4 mada ne znam dal je 15minuta za celu sezonu proveo na 4 i Ilic je jedno 4 petine cetvorka i jednu petinu petica nikakav 5/4 nije.

Edited by 1945
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 1945 said:

Lazic nije dvojka, Topic nije dvojka, Holins je 2/3 i sledece sezone ce prevashodno igrati na 2 ako ga zadrzimo kao sto je i ove, Kalinic 3/4 al ok moze i samo na 4, Luka je postao cista petica eventualno da se upise 5/4 i Ilic je jedno 4 petine cetvorka i jednu petinu petica nikakav 5/4 nije.

Lazica i Topica sam stavio na 2 zato sto nema za njih mesta ni na 1 (Topic) ni na 3 (Lazic) ako hocemo iskorak da napravimo u EL 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Ilica sa jedne strane on jeste potencijal za Evroligu ove ili naredne sezone ali mi smo dobili gotovog igraca za Aba ligu, da ne kazem ozbiljno pojacanje. Usudicu se da kazem najbolju cetvorku u ligi posle Ledeja, ako Kalinica racunamo presvahodno na 3. Pritom je mlad i ima jos mnogo prostora za napredak i sticanje iskustva 

 

Ne pricamo o mladim igracima koji su potencijal tipa Pavicevic, Saranovic, Vujicic, Topic, Vudragovic, Vukovic, Matovic, Gacic... Pricamo o gotovom igracu koji je igrao 25.6 minuta prosecno, davao 12.7 poena, brutalnih 68% za 2 i pristojnih 34% za 3, brutalnih 7.8 skokova, uz index 18.1.

 

2. skakac lige, 1. u ofanzivnim skokovima, 3. po indexu koroisnosti, 4. po procentu za 2. Dakle, jedan od boljih igraca u citavoj ligi i sigurno u top3 na svojoj poziciji.

 

Pride je bio i 2. skakac Fibine Lige Sampiona i tamo takodje imao sjajne procente za 2, uz slabiji sut za 3 i par poena manje.

 

Sigurno da ce se ustedeti neki novac na odlasku Vajta i Simonovica sa iste pozicije a dolaskom samo Ilica. Pozdravljam ovaj potez a jaca pojacanje treba da trazimo na pleju i beku, po meni, pa i centru ako ona dvojica nisu vec zavrsena.

 

Pozicija 3 otprilike minutaza:

Kalinic 10min, Dobric 20min, Lazarevic i Lazic preostalih 10ak a ja bi Lazarevica svo to vreme a Lazic da ima ulogu Simona iz ove sezone.

 

Pozicija 4 otprilike minutaza:

Kalinic 20min, Davidovac i Ilic preostalih 20 minuta. Znajuci Davidovca u prvom delu sezone kako igra mozda bolje da se forsira Ilic a onda Deda kad ubaci u svoj mod da igra vise drugu polovinu sezone, mada ovo nije ni vazno za mintazu i nije bas u minut ima tu u zavisnosti od mec apa itd.

 

 

 

Edited by 1945
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Pero_Cameron said:

Uh Sarce odakle sad 4 😀

1 od 4 pojacanja. 

 

Idemo dalje, mada nisam trebao nista da kacim ali vidim njihovi mediji pisu ono sto je vec skoro pa sigurno.

Misko plus odnos Deja i Bajica sigurica za dolazak kod nas,plus El.

Misko sigurno nece imati bilo sta sa KKP plus na 4 oni su vec prebukirani bez obzira igrali El ili NE.

 

 

 

Dalibor vec uveliko radi individualno na ono sto ce Dejan traziti od njega.

 

Jos dva domaca i jedan stranac, a za playa samo Dejan zna koga zeli.

 

 

 

 

  • Like 24
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Šarac said:

1 od 4 pojacanja. 

 

Idemo dalje, mada nisam trebao nista da kacim ali vidim njihovi mediji pisu ono sto je vec skoro pa sigurno.

Misko plus odnos Deja i Bajica sigurica za dolazak kod nas,plus El.

Misko sigurno nece imati bilo sta sa KKP plus na 4 oni su vec prebukirani bez obzira igrali El ili NE.

 

 

 

Dalibor vec uveliko radi individualno na ono sto ce Dejan traziti od njega.

 

Jos dva domaca i jedan stranac, a za playa samo Dejan zna koga zeli.

 

 

 

 

Petrusev,Tarzuski a ko je drugi domaci?🧐

Link to comment
Share on other sites

Just now, СтелаРоса said:

Verujem da cemo imati tri pleja, verovatno ce Pefi opet biti treci.

pa to sam negde i hteo da prokomentarisem, od 2 do 5 imamo svuda vise opcija, i dosta igraca koji mogu da pokriju vise pozicija

a plej samo taj novi plus dzoni, bez nekog komboa(sto gudura nije) deluje najtanje

ako je taj domaci nedovic onda ima nesto vise smisla

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Moraće doselekcija na PF ...

Nema potrebe, Kalinic prevashodno na 4 plus Davidovac i Ilic, moze i Lazarevic da pokrije 4 defanzivno pogotovo. To je sasvim pristojno. Poene cemo traziti sa drugih pozicija. Narocito ako dovedemo ozbiljnog pleja i uspemo da dovedemo Gudurica. Imamo 3 petice. Sasvim dobro sveukupno i na papiru za nesto vise, odnosno deobu 8og mesta, samo da nas zaobidju povrede.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

cenis da nista od dalibora ili da je previse tanko?

Za EL je tankosava ... može da se krpi, al to nije to.

Sve zavisi od ambicija kluba, može i vako i nako ... :classic_smile:

1 minute ago, 1945 said:

Nema potrebe, Kalinic prevashodno na 4 plus Davidovac i Ilic, moze i Lazarevic da pokrije 4 defanzivno pogotovo. To je sasvim pristojno. Narocito ako dovedemo ozbiljnog pleja i uspemo da dovedemo Gudurica. Imamo 3 petice. Sasvim dobro sveukupno i na papiru za nesto vise, odnosno deobu 8og mesta, samo da nas zaobidju povrede.

Ma sve može, ko na vašaru... :smiley53:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, NikadProtivKaline said:

znaci:

 

plej, dzoni

gudura, holins

kalina, lazic, lazarevic, dobric

ilic, deda

kaleb, petrusev, luka

 

 

Btw, ja bih Lazarevica vise gurao na 4. Moze on da brani i vise i u teoriji jace igrace od njega, jer je zategnut kao pracka i jak ko bik, a dobar je i na skoku.

 

Grejndzer, Ivanovic, Topic
Guduric, Holins, Lazic
Kalinic, Dobric
Ilic, Davidovac, Lazarevic
Kaleb, Petrusev, Mitrovic

 

Mislim da nisam daleko od realnosti. :)

Edited by Markoss
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Granger je ispušena muštikla, teško da on može da iznese sezonu kao startni plej evroligaša. Dobar igrač u svoje vreme ali sad je samo koristan veteran u ulozi back upa. 

 

Treba onda javiti ovima iz kluba to. :)

 

Elem i ja se nadam boljem pleju. Pefi je bivsi, on ima do kraja sezone i +1 koji nece biti aktiviran. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto featured and unfeatured this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...