Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Caleb Homsley veoma zanimljiv igrač. Bek pogađač visok 1.98m (Radonja u fazonu say no more), zna da vodi loptu, dribla, baš low risk high reward. Šta znam, ako nismo pri kešu, a nismo, valjalo bi pokušati.

Edited by Bodie
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Brate moj, portali svake godine izbace 15-20 igraca od kojih dodju 2, a citanost skupljaju upravo takvim klikbejtovima, a ne kvalitetnim i tacnim informacijama, tako da istina nije briga na koju se oni obaziru.

Ne znam kako bih opisao fenomen da ljudi zele neke zagonetke i hintove da resavaju i provedu leto pogadjajuci koji igrac ce doci, mislim da neko strucniji od mene bi trebalo da to prostudira.

Ja bih na kumovom mestu isto bacao te pozdrave samo da bih se smejao onome sto masa nagadja (da ne kazem lupa).

To i rade insajderi i kvazi inasajderi vec godinama unazad.

 

Da pojasnim jos - ima neka car u prelaznom roku, i meni je on zanimljiv, ne samo u KKCZV vec inace u svim sportovima, to je kao neko dopisivanje sa ribom, predigra mmmmm

 

e samo ne valja da vam predigra bude vaznija od igre, to onda nije dobro

Edited by bosMan_jr
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne padam nesto pod ciganjsku euforiju zvanu prelazni rok, ali mogu da pogledam. 

 

Enoch mi je jedna on najvecih zelja na poziciji C. Mislim da nam je tu na granici dostupan/nedostupan.

 

Ne znam kako stoji sa ugovorom, a i videcemo da li ga novi trener zeli u timu. Mlad je i ima potencijal da napreduje, pre svega u sutu za 3pt i egzekuciji u napadu. Imao je nesto slabiji poslednji kvartal sezone, a pogotov plejoff ACB lige  i nisam siguran da ce se evroligasi bas otimati oko njega. On bi mi bez sumnje bio prvi pik na centru, ali bi i morala solidno da se odresi kesa u slucaju da je slobodan.

 

Za Tercewskog koji su mnogi od vas pominjali je doktor kosarke.

 

 

 

4 hours ago, Babaduka said:

Evo još jedna Želja, Kevin Hervey, posle malo slabije sezone u Virtusu mislim da može da se ćapi za male novce. Svajcarski nož igrac, odlican defanzivno, aktivne ruke u odbrani, dosta ukradenih, ume i blokadu. 

Odličan sut sa polu distance, korektan za 3, cak lepo vidi teren. 

Nije elitan napadač al dosta dobar. 

I mislim da bi bio po Dejovom okusu

 

 

Poor man's Johnny O'Bryant. Kakvu ocajnu selekciju suta ima taj decko... mislim da bi Radonja komplet osedeo od njega.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, bosMan_jr said:

Ne znam kako bih opisao fenomen da ljudi zele neke zagonetke i hintove da resavaju i provedu leto pogadjajuci koji igrac ce doci, mislim da neko strucniji od mene bi trebalo da to prostudira.

Nisam bas preveliki ljubitelj ali ljudi to vole, to vidis po reakcijama kad se javi kum, na Miskovim tviter zagonetkama itd. Meni je to ok, pogotovo sto cu da mu resim sledecu. 😄

 

12 minutes ago, bosMan_jr said:

Ne znam kako bih opisao fenomen da ljudi zele neke zagonetke i hintove da resavaju i provedu leto pogadjajuci koji igrac ce doci, mislim da neko strucniji od mene bi trebalo da to prostudira.

Nadam se da cemo ovog lega imati kompletan roster do sredine Jula ako se naucilo na greskama pa ljudi nece morati celo leto da resavaju zagonetke, uostalom najvaznije je da se dovedu najbolje moguca pojacanja za novac koji imamo a ovo ostalo sve je manje vazno dal je ko sta gde napisao.

9 minutes ago, MrTripleDouble said:

Enoch mi je jedna on najvecih zelja na poziciji C. Mislim da nam je tu na granici dostupan/nedostupan.

 

Ima ugovor i za narednu sezonu.

Edited by 1945
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nema on sta da pokaze kada nema ni jednu finesu u igru. Na njega u napadu mozes da se oslonis na lob pas i ofanzivne skokove. Pik igra nista vise od pristojne, nema horog, nema poludistancu, penali djene-djene. 

 

Ne secam se dobro kakvu odbranu igra, ali nesto ne verujem da je iznadprosecna. Sve u svemu tanko mi je to za nekog ko bi kao stranac imao jako dobru platu i bio prvi centar.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Nini3112 said:

Enoch je dobar centar,ima perspektivu

Tarzuski nije pokazao ni 30% koliko moze,moras i to da pogledas sa strane.

On je već šest sezona u Armaniju i 29 leta, kad će da pokaže to što zna?  mrka kapa.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kankkunen said:

On je već šest sezona u Armaniju i 29 leta, kad će da pokaže to što zna?  mrka kapa.

Ma slazem se ja to u potpunosti sa tobom,al nekako mi se cini da mu mnoge stvari nisu dopustene u Armaniju,mislim da bi u nekom manjem timu eksplodirao,ulazi u najbolje godine igranja.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nini3112 said:

Ma slazem se ja to u potpunosti sa tobom,al nekako mi se cini da mu mnoge stvari nisu dopustene u Armaniju,mislim da bi u nekom manjem timu eksplodirao,ulazi u najbolje godine igranja.

To je OK, al meni je jako čudno da igrač prihvati takvu ulogu, čak i za NBA ... najbolji deo karijere provesti na klupi. :smiley13:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kankkunen said:

To je OK, al meni je jako čudno da igrač prihvati takvu ulogu, čak i za NBA ... najbolji deo karijere provesti na klupi. :smiley13:

Takodje,nisam ga bas razumeo al dobra lovica je jedan od razloga sigurno😁

Link to comment
Share on other sites

Enoch je top, ne znam šta mu se desilo i šta je problem pa ne igra više, ali on je super . Dovoljno je reći da je Noka sa kojim bi većina pa i ja bila prezadovoljna preselio na klupu.

U napadu sve radi, ima baš lepu poludistancu što je danas retko, pristojan u odbrani ono par utakmica što sam gledao.

Upiškio bih se od sreće kad bi došao.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nini3112 said:

Takodje,nisam ga bas razumeo al dobra lovica je jedan od razloga sigurno😁

Verovatno ... postoji utabana staza koja je proverena, prvo Izrael gde dobijaš prostora koliko treba,

pa onda dalje. Al jbg. daj sad sve i odma ... preko preče, naokolo bliže. :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kankkunen said:

Verovatno ... postoji utabana staza koja je proverena, prvo Izrael gde dobijaš prostora koliko treba,

pa onda dalje. Al jbg. daj sad sve i odma ... preko preče, naokolo bliže. :classic_smile:

Ali bas tako stvarno ne kapiram da zelis da sedis 6 godina na klupi gde dobijas priliku na kasiku i propadne ti mladost,ali svako bira svoj put🤑

Usput,ko bi rekao da Chinanu Onuaku ima 25 godina😲

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, NikadProtivKaline said:

cekaj, vi ozbiljno pominjete onog lika sto sutira korać bacanja?

Pomenuo sam ga onako,znam da su Klivlend i Bostonsi zainteresovani za njega kao i Makabi,bolje i tako da baca nego da ima 30%,svakako ga ne bih voleo kod nas.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gilmour said:

Fender i njegovo otvaranje teme nosi sa sobom čitavu armiju klinaca. Nisu prošla dva dana bez nečije informacije da postaje roditelj.
Fendere, žena mi opet trudna, otvaraj bar sezonsku kad dodje vreme!

Cestitke! 😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

Zato Sarac retko i pise direktno imena,mozda i Kum takodje ako je on neko iz kluba ili jednostavno zna kako to ide.Zaista su propadali transferi jednim delom zbog eksluziva.Petrusev i Tarzuski mislim da ne spadaju u tu kategoriju igraca ali bolje je da se nije znalo.

Cekaj a kako tacno propadne transfer ako se ime sazna? Sta, Pengos je video da smo provalili ko je i nije hteo da dodje jer eto, nema vise fakttora  iznenadjenja

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Gilmour said:

Fender i njegovo otvaranje teme nosi sa sobom čitavu armiju klinaca. Nisu prošla dva dana bez nečije informacije da postaje roditelj.
Fendere, žena mi opet trudna, otvaraj bar sezonsku kad dodje vreme!

Zaboravio si Neleta?Kad je on otvorio temu pola foruma dobilo decu. :D

 

Cestitke.

Edited by Don Radonja
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Devil In My Pants said:

Drva imamo vec...u vidu Kuzmica

A sta je problem da jedno drvo zameni sa drugim. Pa njemu je to osnovni postulat igre na 5 da ima jednog teskog.

 

 

Prosle sezone sam pisao dok ste jos jos mastali o last cutu i samo da prodje turnir .....upisati po zelji, da ce na 5 biti Kuzmic i Luka. Drvlje i kamenje po meni. Evo udrite ponovo, bas me zabole.

 

Na 5 cemo imati

 

Jedno drvo novo, jedan da siri i jedan sa mozgom.

 

I to je tako.....  i ta ideja nije od juce i nije je se setio Dejo juce ili kad su portali poceli da pisu. Nekad i oni pogode nesto pa makar to bio Ostojin sin. 

Edited by Šarac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Šarac said:

A sta je problem da jedno drvo zameni sa drugim. Pa njemu je to osnovni postulat igre na 5 da ima jednog teskog.

 

 

Prosle sezone sam pisao dok ste jos jos mastali o last cutu i samo da prodje turnir .....upisati po zelji.

 

Na 5 cemo imati

 

Jedno drvo novo, jedan da siri i jedan sa mozgom.

 

I to je tako.....  i ta ideja nije od juce i nije je se setio Dejo juce ili kad su portali poceli da pisu. Nekad i oni pogode nesto pa makar to bio Ostojin sin. 

Kontam da je Mitrovic sa mozgom jer ga Kuzmic i nema bas. Znaci  drvo, Toby i Mitrovic. Verujem Deju nek bira sta hoce. Dok je on tu i ja sam tu. Jedina svetla tacka u celom klubu izuzimajuci igrace naravno.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto featured and unfeatured this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...