Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

14 minutes ago, Losmi17 said:

Ja sam tu stranicu otpratio davno

 

Fala Bogu

 

Quote

, a tebe blokirao na tviteru.

Super jer skoro nista i ne pisem na Tviteru, ne znam sta bih napisao vise.

 

14 minutes ago, Losmi17 said:

Stranica je sektaska sa sve tvojim vranjanskim drugarom s kojim je vodis.

Ne vodimo je vec 4-5g, Mita Vranjanac je u ilegali, ja se dopisujem sa admin timom. Pa napravili smo ipak 40k ljudi, 40k Dejovih svedoka, napredujemo

 

14 minutes ago, Losmi17 said:

Nadam se da ste prijavljeni za tu kvacicu, niste vi oficijelna stranica kkcz.

Kvacica je tu naravno, ljudi cene nas rad, isli ljudi u policiju zbog toga. Zbog indijanaca iz uprave..stranica nema nikakve veze sa kvacicom vec Cukenberg 🙂

 

Losmi koji ti je Tviter nalog, stvarno se ne secam koji si i zasto si me uopste blokirao. Jel me mrzis?

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

TOPIC , VUDRAGOVIC I VUKOVIC  ce svakako poceti pripreme sa prvim timom. to je pa skoro 99 % sigurno.
Nemam ja nista protiv toga. Samo, ulazak u sezonu sa Topicem kao trecim plejom je cista ludost i sumnjam da ce Radonja to uraditi i dozvoliti.

Sa druge strane, ocekujem da cemo se krpiti na cetvorci sa Kalinom, Mitrovicem i Lazarevicem pored Ilica i Davidovca koji su nominalno cetvorke. Nemamo neki izraziti kvalitet, ali bar imamo hrpu igraca koji mogu da igraju.

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Fala Bogu

 

Super jer skoro nista i ne pisem na Tviteru, ne znam sta bih napisao vise.

 

Ne vodimo je vec 4-5g, Mita Vranjanac je u ilegali, ja se dopisujem sa admin timom. Pa napravili smo ipak 40k ljudi, 40k Dejovih svedoka, napredujemo

 

Kvacica je tu naravno, ljudi cene nas rad, isli ljudi u policiju zbog toga. Zbog indijanaca iz uprave..stranica nema nikakve veze sa kvacicom vec Cukenberg 🙂

 

Losmi koji ti je Tviter nalog, stvarno se ne secam koji si i zasto si me uopste blokirao. Jel me mrzis?

Ma kakva mrznja, si lud.

Nisam siguran da l sam blokirao tebe ili vranjanca.

Bilo davno bas.

Stranica je bila grozna jer je dominiralo jednoumlje bez mogucnosti ikakve kritike.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dingospo90 said:

Nemam ja nista protiv toga. Samo, ulazak u sezonu sa Topicem kao trecim plejom je cista ludost i sumnjam da ce Radonja to uraditi i dozvoliti.

Sa druge strane, ocekujem da cemo se krpiti na cetvorci sa Kalinom, Mitrovicem i Lazarevicem pored Ilica i Davidovca koji su nominalno cetvorke. Nemamo neki izraziti kvalitet, ali bar imamo hrpu igraca koji mogu da igraju.

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 

Kako je to krpljenje 🤣

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Snjofko said:

Kako je to krpljenje 🤣

 

Tako što je Ilić ofanzivno više 5 nego 4, što Luka Mitrović ne bi smeo ni minut da provede na 4 (zlobnici bi rekli ni na 5... zlobnici=ja), što je Kalinić primarno trojka i najbolju košarku je igrao na toj poziciji, a i Lazarević je primarno trojka... Davidovac je zaista bolji na 4, al' to kada mu se igra, što i nije baš često.

 

O tome koliko je u današnjoj košarci značajan kvalitetan šut za tri sa te pozicije (i po procentima i po volumenu) je valjda izlišno pisati, a onda pogledati kakve procente, koliko pogođenih trojki prosečno i na kojoj minutaži imaju gorenavedeni igrači... O tome kako će da izgleda skok sa npr. Kalinićem na 4, a Petruševim ili Tarzuskim na 5 bolje da ne razmišljam... 


Znači nego šta nego je krpljenje.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mišljenja sam da nam na ovu našu kompoziciju ekipe više odgovara Nedović od Gudurića. Može se reći da je Gudura overall bolji igrač, ima veći IQ i nekako je pretežno dobro igrao kada se lomilo, ali nama treba Nedovićevo ludilo. Nemanja je igrač koji može da promijeni ritam, revolveraš bez zadrške. Može da potegne brzo sa svake pozicije, njegove serije pogodaka sa distance bi bile fin impuls za našu hustlersku ekipu.

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

da, zdrav nedovic > gudura

 

edit:

samo, imate lepo temu za prelazni rok, koje se svi nesto satro gadite...pa onda pisete ovde zelje i cestitke

 

Ma daj i jednog i drugog pa nek ide zivot.

Edited by Zvezdinho
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Mišljenja sam da nam na ovu našu kompoziciju ekipe više odgovara Nedović od Gudurića. Može se reći da je Gudura overall bolji igrač, ima veći IQ i nekako je pretežno dobro igrao kada se lomilo, ali nama treba Nedovićevo ludilo. Nemanja je igrač koji može da promijeni ritam, revolveraš bez zadrške. Može da potegne brzo sa svake pozicije, njegove serije pogodaka sa distance bi bile fin impuls za našu hustlersku ekipu.

Nisam gadljiv ni na opciju da dodju obojica. I da Kalinic ostane. I Stef Jovic pride.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, drakon1 said:

Nisam gadljiv ni na opciju da dodju obojica. I da Kalinic ostane. I Stef Jovic pride.

Ako udjemo u sezonu sa Jovicem-pola covek-3/4 povreda kao prvim plejem, bolja odmah da pripucamo sebi u koleno, manje ce da boli🙄

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, drakon1 said:

Nisam gadljiv ni na opciju da dodju obojica. I da Kalinic ostane. I Stef Jovic pride.

I da se vidi da Bel Medic odmah zakupi par prostorija u Pioniru.

Imali bi pune ruke posla sa pomenutim.

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Mišljenja sam da nam na ovu našu kompoziciju ekipe više odgovara Nedović od Gudurića. Može se reći da je Gudura overall bolji igrač, ima veći IQ i nekako je pretežno dobro igrao kada se lomilo, ali nama treba Nedovićevo ludilo. Nemanja je igrač koji može da promijeni ritam, revolveraš bez zadrške. Može da potegne brzo sa svake pozicije, njegove serije pogodaka sa distance bi bile fin impuls za našu hustlersku ekipu.

 

osim što ne gotivim nedovića, izgleda mi kao sci-fi da radonjić želi takav tip igrača u ekipi.

iso-mindset + low bball iq + loša (understatement) odbrana.

da su mu stavke dva ili tri nešto bolje, to bi menjalo stvar iz osnova.

 

mislim, ako radonja proguta tu nedović-priču i ja ću.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Guru said:

 

Tako što je Ilić ofanzivno više 5 nego 4, što Luka Mitrović ne bi smeo ni minut da provede na 4 (zlobnici bi rekli ni na 5... zlobnici=ja), što je Kalinić primarno trojka i najbolju košarku je igrao na toj poziciji, a i Lazarević je primarno trojka... Davidovac je zaista bolji na 4, al' to kada mu se igra, što i nije baš često.

 

O tome koliko je u današnjoj košarci značajan kvalitetan šut za tri sa te pozicije (i po procentima i po volumenu) je valjda izlišno pisati, a onda pogledati kakve procente, koliko pogođenih trojki prosečno i na kojoj minutaži imaju gorenavedeni igrači... O tome kako će da izgleda skok sa npr. Kalinićem na 4, a Petruševim ili Tarzuskim na 5 bolje da ne razmišljam... 


Znači nego šta nego je krpljenje.

 

 

 

Iako je ovo krpljenje, za mene je ovo poprilicno solidno popunjena pozicija gde imamo gomilu igraca koji mogu da odgovore zahtevima iste. Na pozicijama 1 i 5 nikako ne smemo da pravimo ovakve kopromise i moramo da dovedemo po jednog odlicnog i dva dobra igraca za svaku od njih. Iako je Markovic odigrao poprilicnu uzasnu sezonu, u slucaju da ne uspemo da nadjemo bolju opciju od njega, ja bih njega zadrzao. Slazem se da on nece biti nista mladji ni brzi, ali verujem da postoji znacajna razlika kada se u sezonu udje 15og avgusta nakon cega ide mesec i po dana priprema i kada se dodje nakon 1/3 sezone sa par kg viska, gde se jos pride igra jako veliki broj utakmica pa postoji malo prostora da se sustigne tim. Opet, tu postoji finansijski aspekt, gde po dostupnim informacijama Markovic ima vrlo visoka primanja, sto nije nikako u skladu sa do sada prikazanim na terenu (verujem da ce Cova to redukovati ako bude bilo potrebe). Cisto sumnjam da cemo dovoditi 2 stranca na pleju, a nijedna iole dostupna domaca opcija mi uopste ne uliva poverenje (Uskokovic, Peno, Jovic (iskljucivo zbog istorije povreda), itd.).

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Guru said:

 

Tako što je Ilić ofanzivno više 5 nego 4, što Luka Mitrović ne bi smeo ni minut da provede na 4 (zlobnici bi rekli ni na 5... zlobnici=ja), što je Kalinić primarno trojka i najbolju košarku je igrao na toj poziciji, a i Lazarević je primarno trojka... Davidovac je zaista bolji na 4, al' to kada mu se igra, što i nije baš često.

 

O tome koliko je u današnjoj košarci značajan kvalitetan šut za tri sa te pozicije (i po procentima i po volumenu) je valjda izlišno pisati, a onda pogledati kakve procente, koliko pogođenih trojki prosečno i na kojoj minutaži imaju gorenavedeni igrači... O tome kako će da izgleda skok sa npr. Kalinićem na 4, a Petruševim ili Tarzuskim na 5 bolje da ne razmišljam... 


Znači nego šta nego je krpljenje.

 

Vidim da imas kvalitetne postove i da razmisljas na malo drugaciji nacin od drugih. Da li bi mogao da napises neki roster po tvojoj zelji? Naravno u skladu sa finansijskim mogucnostima naseg kluba. Ne moraju sad za svaku poziciju konkretna imena, ali otprilike barem, koliko bi tu bilo stranih igraca, a koliko domacih, i koje domace bi izabrao?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Edward Louis Severson III said:

Nije Radonja voleo ni Gudurica previse, ako cemo posteno. Jedino sto je covek kosarkaski umetnik i veoma potentan igrac ofanzivno. Ali me ne bi iznenadilo da ne dodje ni jedan od ta dva igraca. 

 

Ne slazem se sa time, ali nisam ja trener.

meni je najvise porazavajuce ovo sto je sarac izneo za igraca tipa loyd i radonju

ja stvarno ne mogu da pojmim trenera kome ne odgovara takav igrac

u napadu zna sve, a ni u odbrani se ne stedi

nije defanzivno sad neki holins ili prime lazic...ali nije ni dzoni/nedovic/markus/itd

 

i jasno mi je da igraci tipa loyd ne rastu na drvecu, i da oni dobri kostaju mnogo

ali principijelno da je radonja protiv takvog igraca...to stvarno ne kapiram

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NikadProtivKaline said:

meni je najvise porazavajuce ovo sto je sarac izneo za igraca tipa loyd i radonju

ja stvarno ne mogu da pojmim trenera kome ne odgovara takav igrac

u napadu zna sve, a ni u odbrani se ne stedi

nije defanzivno sad neki holins ili prime lazic...ali nije ni dzoni/nedovic/markus/itd

 

i jasno mi je da igraci tipa loyd ne rastu na drvecu, i da oni dobro kostaju mnogo

ali principijelno da je radonja protiv takvog igraca...to stvarno ne kapiram

Izvini, a kada je imao takvog u timu. Uzmi sve rostere koje je on sklapao. Nadji mi jednog pribliznim Loydu. Ne mislim po kvalitetu vec po igrackim karaktetistikama.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Šarac said:

Izvini, a kada je imao takvog u timu. Uzmi sve rostere koje je on sklapao. Nadji mi jednog pribliznim Loydu. Ne mislim po kvalitetu vec po igrackim karaktetistikama.

pa ja ne kazem da je imao...sem loyda te jedne godine u timu koji nije selektirao

kazem samo da mi je porazavajuce da mu takav igrac ne odgovara, i da ga nikad ne bi razmatrao

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, NikadProtivKaline said:

meni je najvise porazavajuce ovo sto je sarac izneo za igraca tipa loyd i radonju

ja stvarno ne mogu da pojmim trenera kome ne odgovara takav igrac

u napadu zna sve, a ni u odbrani se ne stedi

nije defanzivno sad neki holins ili prime lazic...ali nije ni dzoni/nedovic/markus/itd

 

i jasno mi je da igraci tipa loyd ne rastu na drvecu, i da oni dobro kostaju mnogo

ali principijelno da je radonja protiv takvog igraca...to stvarno ne kapiram

 

Može Šarac da piše šta hoće, Radonjić je prošlog leta upravo tražio igrača poput Lojda, samo ga nije našao. I naravno da bi najradije zadržao upravo njega da je klub bio u stanju to finansijski da isprati.

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Šarac said:

Izvini, a kada je imao takvog u timu. Uzmi sve rostere koje je on sklapao. Nadji mi jednog pribliznim Loydu. Ne mislim po kvalitetu vec po igrackim karaktetistikama.

 

Imao jedini put kad je igrao top8 (Miller).

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto featured and unfeatured this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...