Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

38 minutes ago, Devil In My Pants said:

Kontam da je Mitrovic sa mozgom jer ga Kuzmic i nema bas. Znaci  drvo, Toby i Mitrovic. Verujem Deju nek bira sta hoce. Dok je on tu i ja sam tu. Jedina svetla tacka u celom klubu izuzimajuci igrace naravno.

Nije Toby.

 

High level mazohizam moram priznati kada sebe forsira protiv svoje volje da radi u takvom odvratnom klubu okruzen takvim mediokritetima!

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Šarac said:

A sta je problem da jedno drvo zameni sa drugim. Pa njemu je to osnovni postulat igre na 5 da ima jednog teskog.

 

 

Prosle sezone sam pisao dok ste jos jos mastali o last cutu i samo da prodje turnir .....upisati po zelji, da ce na 5 biti Kuzmic i Luka. Drvlje i kamenje po meni. Evo udrite ponovo, bas me zabole.

 

Na 5 cemo imati

 

Jedno drvo novo, jedan da siri i jedan sa mozgom.

 

I to je tako.....  i ta ideja nije od juce i nije je se setio Dejo juce ili kad su portali poceli da pisu. Nekad i oni pogode nesto pa makar to bio Ostojin sin. 

ODdakle Ostojin sin u celoj prici?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

A sta je problem da jedno drvo zameni sa drugim. Pa njemu je to osnovni postulat igre na 5 da ima jednog teskog.

 

 

Prosle sezone sam pisao dok ste jos jos mastali o last cutu i samo da prodje turnir .....upisati po zelji, da ce na 5 biti Kuzmic i Luka. Drvlje i kamenje po meni. Evo udrite ponovo, bas me zabole.

 

Na 5 cemo imati

 

Jedno drvo novo, jedan da siri i jedan sa mozgom.

 

I to je tako.....  i ta ideja nije od juce i nije je se setio Dejo juce ili kad su portali poceli da pisu. Nekad i oni pogode nesto pa makar to bio Ostojin sin. 

Znači Tarczewski, Petrušev i Luka. Može, ne mora ni mašnica😀

Edited by Gudura
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, bosMan_jr said:

Pa dobro to je ok linija, ali nadam se da necemo uci u sezonu bez cetvorke da bismo imali 3 petice

 

3 petice su neminovne. E sad na 4 se nadam starteru, a Davidovac i Ilic(ako ga potpisu) da ulaze sa klupe. Mada, ako ostane Kalinic, ne znam da li bi se jos jedna cetvorka dovela... 😁

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

Startna cetvorka atletskih karakteristika-stranac.Drvo stranac, ovaj sto siri Petrusev.Startni plej-stranac.Hollins ostaje.Dodajemo kombo opciju naseg porekla, da bude malo potentniji napad, verovatno Nedovic, ja se ipak nadam cistoj dvojci meke ruke, znaci Gudura, ali mislim da je Neda ipak verovatniji, a mozda i logicniji, ako Pefi ne ostaje, jer moze na 2, a ako zatreba moze i na jedan. I to se uklapa u viziju 4 stranca + Dzoni koga i ne racunamo u strance. Sasvim fina ekipa, ako se plej i cetvorka nabodu kako dolikuje, naravno ako Kalina ostane i sto je najbitnije platezno dostupna:

 

1- Stranac, Dzoni

1/2 - Nedovic

2 - Hollins

2/3 -Dobric

3 - Lazic

3/4 - Kalinic, Lazarevic

4 - Stranac, Deda

5 - Petrušev, Tarczewski, Luka

 

U sustini upgrade ekipa koja lici na proslogodisnju, s tim sto  plej u ovoj postavci ipak mora da bude vise pass first plej, pa makar bio ofanzivno manje potentan od ovogodisnjeg Nejta. Ovo bi bila ekipa koja teoretski moze, sve ono sto je ovogodisnjoj za malo falilo

Edited by Gudura
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Nije Toby.

 

High level mazohizam moram priznati kada sebe forsira protiv svoje volje da radi u takvom odvratnom klubu okruzen takvim mediokritetima!

Jeste moram priznati..pisao sam vec o smradonja, telefoni, kafe za sekretarice, nece ga niko itd...Jeste mazohista, cak i da je kao zbog navijaca..Eno mu Makabi a tebi i covicu zelim Alimpijevica, Saloa, Sakotu ili tako neki isprdak..

Link to comment
Share on other sites

Ako dodju dva centra, najrealnije je da na četvorci krpimo ako ostane Kalina jer će uzimati minute i na 4 (kad da krpimo na 4, ako ne sad sa Kalinarijem). Tako da bih bio zadovoljan Daliborom. A pare uložiti na pleja i beka.   

 

Edit. Svakako nismo videli mnogo od Vajta ove sezone, tome je kumovala i povreda. Ali opet nije se mnogo odrazilo na sezonu. Najveći nedostatak je bio na petici i spolja, gde je falio igrač koji može da stane na loptu i da prebaci loptu u koš. Gudura i plej bi bila vrhunska nadogradnja na postojeći kadar, iako sam bio za ostanak Voltersa. Uz dva centra bićemo dosta jači u odnosu na ovu sezonu.

Edited by Čvarkov
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

da probam i ja

 

1 stranac, Dzoni, Markovic (Jovic)

2 Holins, Dobric

3 Kalina, Lazic, Lazarevic

4 Deda, Ilic (ili neko drugi)

5 Tarcewski, Petrusev, Mitar

+ jos dva omladinca

+ doselekcija ako nesto podje pogresno 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Devil In My Pants said:

Nedovic ako dodje, cisto da dodam, mi titulu necemo uzeti. Najprecenjeniji igrac ikada, igrac za gubitnicke timove, ako Dejo ostane valjda mu je jasno da to ne sme da uradi..pa tacno da dzabe dodje..

Ne volim ga ni ja, ali glupo je misliti da ce jedan igrac toliko uticati, nema nikakvog smisla.

 

Ako ga dovedemo kao apsolutnog lidera i ocekujemo da nas on vodi do trofeja, onda se slazem da nema nista od titule, ali zasto bi to radili?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, gledaoc said:

da probam i ja

 

1 stranac, Dzoni, Markovic (Jovic)

2 Holins, Dobric

3 Kalina, Lazic, Lazarevic

4 Deda, Ilic (ili neko drugi)

5 Tarcewski, Petrusev, Mitar

+ jos dva omladinca

+ doselekcija ako nesto podje pogresno 

dravot svratio do topika pre neki dan, video tvoj nik...i kaze hvala dovidjenja 😄

  • Like 2
  • Ha-ha 23
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Snjofko said:

Ne volim ga ni ja, ali glupo je misliti da ce jedan igrac toliko uticati, nema nikakvog smisla.

 

Ako ga dovedemo kao apsolutnog lidera i ocekujemo da nas on vodi do trofeja, onda se slazem da nema nista od titule, ali zasto bi to radili?

On ne zna drugacije. Ne znam, ako slbo gleda na Loyda, koji ce mu Nedovic. Fudbalercic, folirnt...da uzme kintu i hebe mu se. Ok za njega, za Deja nikako. Takve igrace ne volimo Dejo i ja. Da se to desi,zno bih da sa Dejom nesto nije dobro. Pre bih gledao Holinsa ceo zivot u Zvezdi nego Nedovica..moja dva centa za njega

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Devil In My Pants said:

Jeste moram priznati..pisao sam vec o smradonja, telefoni, kafe za sekretarice, nece ga niko itd...Jeste mazohista, cak i da je kao zbog navijaca..Eno mu Makabi a tebi i covicu zelim Alimpijevica, Saloa, Sakotu ili tako neki isprdak..

Ne znam samo sta fali Alimpiju, mlad decko bespotrebno doveden u ovaj kosarkaski bircuz gde bivstvuju Covic, Ostoja i Bokan. Evo primera da se ni Zeljko Obradovic nije snasao u prvoj sezoni, Sasa Obradovic koji ima ekstra rezultate sa Monakom ovde popio pedalu. Alimpijeva karijera je tek pocela i vec je napravio ogroman uspeh, dovevsi no name Bursu u finale Eka. Nije u redu da ga gledamo sada samo kroz prizmu te sezone, kao totalnog pocetnika da vodi svlačionicu sa takvim individuama kakav je Pero Antic, Feldin, bezmozgovic Jankovic, Lesor i drugi. 

 

Za Sakotu ok, ali je covek dosao u poznim godinama. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dl91 said:

Ne znam samo sta fali Alimpiju, mlad decko bespotrebno doveden u ovaj kosarkaski bircuz gde bivstvuju Covic, Ostoja i Bokan. Evo primera da se ni Zeljko Obradovic nije snasao u prvoj sezoni, Sasa Obradovic koji ima ekstra rezultate sa Monakom ovde popio pedalu. Alimpijeva karijera je tek pocela i vec je napravio ogroman uspeh, dovevsi no name Bursu u finale Eka. Nije u redu da ga gledamo sada samo kroz prizmu te sezone, kao totalnog pocetnika da vodi svlačionicu sa takvim individuama kakav je Pero Antic, Feldin, bezmozgovic Jankovic, Lesor i drugi. 

 

Za Sakotu ok, ali je covek dosao u poznim godinama. 

Alimpije je proguran da vise ne moze biti, posle odredjenog vremena nesto ce i da uradi. Misko, Covic..masno kad treba dovoditi igrce. Kao i kod nas i u Bursi ga igraci nisu mnogo jebali vec igrli neku svoju igru ko nabije taj dobije. Jesam za sansu mladima,ali covic obicno tu sansu daje svojoj rodbini,zetovima i ostalim poltronima tipa Keselj.

 

Obradovicem uspeh je slican u Zoca, kad mu ode James, otice i on. Imao je srece protiv Strasbura da to Bog nije video. Zajebo nas dva puta,mada je ovaj drugi put Covica pa mu to gledam kroz prste. Da je manje isao po tv-u i patetisao i bavio se kosarkom mozda bi i bilo nesto od njega. 

 

Ne znam,subjektivan sam dosta tu..

 

Quote

bespotrebno doveden u ovaj kosarkaski bircuz gde bivstvuju Covic

Da mu nije bilo Covica radio bi kao komercijalista u Kolubari..

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto featured and unfeatured this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...