Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Evo još jedna Želja, Kevin Hervey, posle malo slabije sezone u Virtusu mislim da može da se ćapi za male novce. Svajcarski nož igrac, odlican defanzivno, aktivne ruke u odbrani, dosta ukradenih, ume i blokadu. 

Odličan sut sa polu distance, korektan za 3, cak lepo vidi teren. 

Nije elitan napadač al dosta dobar. 

I mislim da bi bio po Dejovom okusu

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja bih na keca pojurio https://www.proballers.com/basketball/player/72235/andrew-andrews .

Covek je strasan suter, odlican ballhandler, igra vise nego pristojnu odbranu i ne verujem da je skuplji od 300k.

Svideo mi se i https://www.proballers.com/basketball/player/13075/derek-willis , ali njega sam gledao samo dva puta ove sezone, a i nije nam za startera.

Iskreno se nadam Belom, da osvoji taj NBA prsten pa da dodje da pojurimo neki rezultat za istoriju...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vidim da mnogi priželjkuju Jovića, ja ne baš. U Panati je bio loš prošle sezone na malom uzorku. Svi znamo da je Jović bio motor ekipe u najboljim danima, ali to je sada davno prošlo vrijeme. Povrede su ga dosta usporile. Možda bi mogao da prođe u nekoj ulozi koju je imao Marković ove sezone, ali baš mi je sci-fi da se uzdamo u Jovića kao prvu opciju.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni said:

Kuzmanovic je rekao da ne vidi Bjelicu u Zvezdi. Ja ne vidim bolju preporuku, prosto sve kontra od njegovih stavova i nema lošo!

 

Ne bi bilo lose videti ga ponovo u nasem dresu. Sigurno se i on zasitio igranja daleko od domovine, koliko znam ovu sezonu je odigrao u Kataru. Go, Milko! 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Trpac said:

Ja bih na keca pojurio https://www.proballers.com/basketball/player/72235/andrew-andrews .

Covek je strasan suter, odlican ballhandler, igra vise nego pristojnu odbranu i ne verujem da je skuplji od 300k.

Svideo mi se

 

Ja sam pisao da mi se jako sviđa kada je KKP igrao protiv Burse. Mislim, nije da je nepoznat, al' ono, što kažeš verovatno nije skup.

 

Nego, kad je igrao protiv KKP imao sam osećaj kao da igra od 1 do 4 i da nisam mogao da mu provalim poziciju u tom rosteru. 

 

Jak je, ide na skok konstantno, odlična kontrola lopte i pogađa fino. Mislim da je protiv KKP u jako bitnim momentima rutinski pogađao bacanja. 

 

Čini mi se da sam negde pročitao da će preći u neki turski klub, ali ne mogu da nađem sad vest. I to slabiji od Burse, pa sam se prilično iznenadio.

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

https://telesport.rs/2022/06/11/telesport-saznaje-zvezda-ne-zeli-da-ponovi-propust-dva-centra-u-igri/

 

Ostojin portal ekskluzivno saznaje, citava 4 dana od kako je Guru ovde napisao. Aj sto nemaju informacije nego sto ni forume ne citaju na dnevnom nivou kakve smejurije od portala.

 

Sada sam apsolutno siguran da nas minimum jedan od njih dvojice nece pojacati, ne u smislu da se mi nismo interesovali za njih dvojicu vec nekom logikom da sta god ovakvi portali ekskluzivno saznaju obicno se ne dogodi.

Edited by 1945
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, 1945 said:

https://telesport.rs/2022/06/11/telesport-saznaje-zvezda-ne-zeli-da-ponovi-propust-dva-centra-u-igri/

 

Ostojin portal ekskluzivno saznaje, citava 4 dana od kako je Guru ovde napisao. Aj sto nemaju informacije nego sto ni forume ne citaju na dnevnom nivou kakve smejurije od portala.

 

Sada sam apsolutno siguran da nas minimum jedan od njih dvojice nece pojacati, ne u smislu da se mi nismo interesovali za njih dvojicu vec nekom logikom da sta god ovakvi portali ekskluzivno saznaju obicno se ne dogodi.

Gde kopas ove sajtove🙏?

Pljujem na frazologiju kojom pokusavaju da me ukalupe u svoju intelektualnu svest.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Crni said:

Gde kopas ove sajtove🙏?

Pljujem na frazologiju kojom pokusavaju da me ukalupe u svoju intelektualnu svest.

Na popularnoj stranici dnevna doza Miska Raznatovica, pretplatili se na stranicu izgleda pa im ovi prenose vesti na storije. Ma neozbiljna prica svakako cuo sam da to drzi Ostoja ili da finansira kako god, mislim na Telesport ne na stranicu. Samim tim sto prenose neozbiljni portali to su vece verovatnoce da ne potpisu za nas, tako ja to vidim. Minimum jedan od njih dvojice.

 

Edited by 1945
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, 1945 said:

https://telesport.rs/2022/06/11/telesport-saznaje-zvezda-ne-zeli-da-ponovi-propust-dva-centra-u-igri/

 

Ostojin portal ekskluzivno saznaje, citava 4 dana od kako je Guru ovde napisao. Aj sto nemaju informacije nego sto ni forume ne citaju na dnevnom nivou kakve smejurije od portala.

 

Sada sam apsolutno siguran da nas minimum jedan od njih dvojice nece pojacati, ne u smislu da se mi nismo interesovali za njih dvojicu vec nekom logikom da sta god ovakvi portali ekskluzivno saznaju obicno se ne dogodi.

Zato Sarac retko i pise direktno imena,mozda i Kum takodje ako je on neko iz kluba ili jednostavno zna kako to ide.Zaista su propadali transferi jednim delom zbog eksluziva.Petrusev i Tarzuski mislim da ne spadaju u tu kategoriju igraca ali bolje je da se nije znalo.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Zato Sarac retko i pise direktno imena,mozda i Kum takodje ako je on neko iz kluba ili jednostavno zna kako to ide.Zaista su propadali transferi jednim delom zbog eksluziva.Petrusev i Tarzuski mislim da ne spadaju u tu kategoriju igraca ali bolje je da se nije znalo.

Razumem ljude kojima se to ne dopada, ali i ja sam misljenja da je bolje da nam prenose u siframa pa da se masta nego da ne prenose uopste. Tako da pozdravljam i Kuma i Sarca odnosno podrzavam nacin na koji prenose.

 

Sto se tice Petruseva i Tarzuskog znam da smo hteli da ih dovedemo u Januaru mesecu, ovo sada nemam pojma niti verujem da su nam to bas prve zelje, jedne od zelja svakako da jesu jer je logicno da su na sirem spisku zelja.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

Just now, bosMan_jr said:

Uopste ne vidim razliku izmedju prenosenja u siframa i direktno, ako na kraju telesport i slicni debili napisu Zvezda zainteresovana za igraca xy, kakva je razlika da li je napisano u sifri ili nije

Pa ako kum napise good morning, ko ce ziv da zna koji je to igrac. A nama ovde radi masta pa ako znamo da lupam dovodimo igraca na 2 pozicije znaci vrtece se po 10-15 igraca na obe pozicije pa mozda i pogodimo. Ako nista drugo bar imas naznaku jel dolazi domaci ili strani igrac ili iz koje lige, po meni je to bolje nego nista a opet bolje nego da se kaze direktno ime pa da prenose portali odavde kao sto vidis.

 

Drugi jezici vec suzavaju krug al to je opet minimum 10 imena padnu na pamet dal se javio na nasem, grckom, spanskom ma kom god...

 

U tom slucaju portali mogu da nagadjaju kao i mi ovde a ispasce smesni i izgubice citanost ako se usude da napisu konkretno za nekog igrac da dolazi a dodje neko drugi. Kao na primer kad se javio da stize igrac iz Spanije pomislili ljudi Hermanson jer je bio realniji a ono Kalinic.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto featured and unfeatured this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...