Jump to content

Šta kupiti od tehnike?


Recommended Posts

  • 1 month later...

Isto sam tako nesto trazio i izbor je pao na ove: SENNHEISER CX TWS. Ipak, ja sam daleko od strucnjaka, verujem da postoji znatno bolja kupovina, ali meni se ova cinila prilicno finom.

@uvrnuto

Edited by Geronimo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/1/2024 at 1:41 PM, uvrnuto said:

Imate li da preporučite neke dobre slušalice bubice da su do/oko 100e?

 

Ja sam promenio 4 modela zadnjih 5 godina, sve su mi bile odlične. Evenutalno da vidiš anatomski šta ti odgovara i to je to.

Link to comment
Share on other sites

XIAOMI Redmi Note 13 Pro 8/256GB

 

trenutno 35k u gigatronu, inače je oko 40k. Ima i HONOR Magic6 Lite 5G 8GB/256GB u ponudi ali je uglavnom iste cene kao Xiaomi i za nijansu je slabiji, no ako ti se više sviđa nego XIAOMI nećeš mnogo izgubiti.

 

Malo jeftiniji :

 

MOTOROLA G84 5G 12GB/256GB

 

A ako hoćeš isključivo Samsung/Iphone (skontao sam da se stvorila jedna velika grupa kupaca koji ne žele da kupe bilo šta drugo osim ova dva brenda) onda :

 

Samsung Galaxy A54 8/128

 

samo imaj na umu da je ovaj po meni klasu ispod ona dva. U principu ja sam sličan korisnik kao i ti. Ja bi gledao da ima bar 8 GB rama i bateriju od 5000. Čipset Snapdragon i miran si narednih 4 ako ne i više godina. Verovatno bih čekao neku akciju pa da ga kupim

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kakav je Samsung A54, ali sam prilično zadovoljan kako radi A34 koji sam dobio kao službeni. Koristim ga evo skoro godinu dana. Nije Zaštucao nijednom do sada. Ono što većinom koristim su aplikacije za dopisivanje, viber, wa, teams, plan radar, outlook, webex,... Fotografije uopšte nisu loše za telefon te klase. Ima i macro mod. Baterija drži solidnih dan i po, radnim danima. Vikendom kada sam slobodan ne punim ga do nedelje uveče (Zadnje punjenje u četvrtak uveče) i za dva dana skine baš malo baterije.

 

Kao privatni telefon koristim Honor magic 5 pro koji radi fenomenalno. Često upoređujem ovaj Samsung sa njim i mogu reći za neke ne preterano zahtevne korisnike A34 je odličan. Verujem da je A54 još bolji.

 

Sa motorolom imam očajna iskustva. Ćale je imao 2 komada. Rekao sam mu nikada više. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/7/2024 at 7:54 AM, Vince Carter said:

Preporuke za Android telefon do 40.000 dinara?

 

Samo:

 

On 4/7/2024 at 9:08 AM, Klotzen said:

Samsung Galaxy A54 8/128

 

Jednom sam se upecao na to što Huawei na papiru nudi više opcija i bolje performanse od Samsunga za istu cenu i nikad više.

 

(pisao sam o tome, da se ne ponavljam)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/7/2024 at 7:54 AM, Vince Carter said:

Preporuke za Android telefon do 40.000 dinara? Telefon koristim za pozive, fotografisanje, slušanje muzike, surf internetom, email, Viber, Skype, WhatsApp... Ne igram igrice.

Samsung Galaxy A70

Imam ga od kad se pojavio - Dual SIM, radi perfektno sve sto treba.

Ne nameravam da ga menjam uskoro - narocito mi odgovara sto su mii privatni i sluzbeni broj u njemu tako da ne vucem 2 telefona.

:default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...