Jump to content

Šta kupiti od tehnike?


Recommended Posts

Od mene prepopruka za ove:

 

https://btech.com/en/realme-buds-air-2-wireless-earbuds-black.html

 

Baterija drzi fenomenalno, bez probelma izguraju 3+ sati u kontinuitetu, izolacija je fantasticna, kada ih stavim u uho, bez da ukljucim muziku, imam problem da cujem ljude koji su odmah pored mene. S druge strane ni ja nisam neki audio purista, daleko od toga i ne mogu dati bolju ocenu kvaliteta samog zvuka, jer kao i kod monitora ne uocavam narocitu razliku izmedju modela u tom segmentu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 3/11/2023 at 6:47 PM, Romantik said:

Od mene prepopruka za ove:

 

https://btech.com/en/realme-buds-air-2-wireless-earbuds-black.html

 

Baterija drzi fenomenalno, bez probelma izguraju 3+ sati u kontinuitetu, izolacija je fantasticna, kada ih stavim u uho, bez da ukljucim muziku, imam problem da cujem ljude koji su odmah pored mene. S druge strane ni ja nisam neki audio purista, daleko od toga i ne mogu dati bolju ocenu kvaliteta samog zvuka, jer kao i kod monitora ne uocavam narocitu razliku izmedju modela u tom segmentu.

 

Imao, odustao, dao klincu koji je oduševljen.

 

Zašto odustao - uvek sam bio u tripu da će dispadnu i uopšte mi to nije bilo prijatno.  Svako malo sam ih dirao i gurao u uvo, a zvuk se shodno s tim i menjao... bude super sve kad ih naguram, a onda krenu lagano da izlaze i zvuk je sve tanji i tanji... rekoh sebi fuck that shit, za mene je overhead :classic_biggrin:

 

Marshall Major IV is the way to go... ili Koss KPH30i

Link to comment
Share on other sites

https://www.walmart.com/ip/Google-Pixel-Buds-A-Series-Truly-Wireless-Earbuds-Audio-Headphones-with-Bluetooth-White/620970985 

Ako nekako budete u mogućnosti da nabavite ove slušalice, sve preporuke.

 

Mi smo ove slušalice dobili na poklon od Gugla za novu godinu, evo skoro 3 meseca korišćenja, zaista nemam zamerki. Stižu i sa tri veličine gumica, pa kako kome odgovara, bilo mi je potrebno vremena da se naviknem, jer su mi prve ear buds, ranije sam imao Huawei FreeBuds i mogu reći da su ove dosta bolje. Koristio sam ih i za gaming, nikakvog kašnjenja zvuka nema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Green23 said:

Za gejming tražiš?

 

Ova cena sa popustom je skroz okej za ove performanse.

 

Imam neki fond 150 k +- desetak posto pa tražim najbolje što se može naći za tu sumu...ali ne ne treba mi za gejmin...ako budem nekad  igrao nešto, to može biti samo HOMM 3 :classic_biggrin:

1 hour ago, Nicklord said:

Ali da znaš ako bi uzeo sličnu konfiguraciju kao desktop da bi bila jedno pola 😄

 

Znam. Ali zapelo mi dupe da imam laptop pa to ti je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Ding Hao said:

 

Imam neki fond 150 k +- desetak posto pa tražim najbolje što se može naći za tu sumu...ali ne ne treba mi za gejmin...ako budem nekad  igrao nešto, to može biti samo HOMM 3 :classic_biggrin:

 

Onda ti ne treba ovakva mašina, onda je možda bolje gledati ka nekom laptopu koji nema eksternu grafičku, već da ima recimo duže trajanje baterije i bolji ekran. Sve zavisi koje su ti preference i za šta bi ga koristio.

 

Ja tek sad vidim da je on 16.1" i da je težak skoro 2.5kg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za 150k ovo je odličan laptop. Da si  tražio preporuku što bolji laptop za 150k veovatno bi ti preporučili i gori od ovog. Ako si siguran da želiš i da ti treba laptop ove klase nećeš pogrešiti kupovinom. Za tvoje potrebe jeste overkil ali si zato miran sa njima bar 10 godina.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...