Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Meni je zaista neverovatno da je falsifikovao test, posebno sto je bio na toj utakmici i sansa da se zarazi je bila ogromna.

Ali mi onda nije jasna njegova strategija za ucestvovanje na AO, nije se valjda prepustio slucaju :classic_wacko:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dulematic said:

Aman više sa muljanjem, dajte mi jedno logično objašnjenje zašto bi lažirao test 16. ako ima obaveze naredna 2 dana. Pa mogao je samo da sačeka 2 dana i da sve prodje glatko. 

Jednostavno je bilo neodgovoran, ali nije imao nikakve simptome i to je to.

 

my2cents (ako je tema zasto bi fake-ovao test)

Ja bih rekao da ti je pretpostavka losa, nije on ustao ujutru 16.12. pa resio da kupi fake test a zna da ima obaveze naredna dva dana vec je stvarno zakacio covid 26.12. (sto ID-jevi sugerisu) i tada fake-ovao test da je od 16.12. kako bi imao legit timeline da dobije exemption za Australiju.

Inace, ja stvarno verujem da je on dovoljno lud i da je bio spreman da ne dodje na AO ukoliko ne dobije exemption i da je ono njegovo jurcanje medju svetom u decembru upravo bio pokusaj da se zarazi i dobije pozitivan PCR rest ali izgleda da se zarazio kasno.

 

Link to comment
Share on other sites

E ovako sto se tice samog tenisa voleo bih da igra AO i da ga osvoji. Ja nisam neki narociti obozavatelj belog sporta ali mi je drago kad Djokovic pobedi, toliko o tome.

 

Sto se tice ovako ljudske strane... Novak je ovde debelo zasrao i to mora da bude jasno svima svidjalo se to nekome ili ne. Da je bio mudriji i da u njegovom tom PR timu ima malo vise mozga, mogao je isto da odradi neku prevaricu ali sa daleko manje brljotina, i sto je najjace to je zaista moglo lagano da se odradi i sta vise siguran sam da bi 90% nas sa ovog foruma, da imamo podsrku drzave u tome, odradili bolje ceo ovaj scenario. Ovako samo deluje kako se pravda i pravda a istina sa svakim pravdanjem se vise ukopava. Bas mi nekako krivo zbog toga jer sam ga smatrao mnogo pametnijim. I ako za neke stvari u njegovoj karijeri koje su mu se dogodile mozemo reci da su baksuzne i da nije imao srece za ovo sada nema opravdanja i morao je mnogo bolje da odradi a znao je od starta da zeli i da hoce na ovaj AO da ide.

 

Opet kazem ja Djokovica gotivim, svaka mu cast za ovo sto je uradio u kraijeri i verovatno se nece ovo skoro ponoviti ali ja idole i bozanstva neka u zivotu nemam i ne priznajem, osim ako to nisu moji roditelji, sestre ili zena. I njima kazem kad pogrese ili ako smatram da su pogresili ali razumljivo opet imam najvise razumevanja za njih. Sto se tice ove situacije sa Djokovicem, no comment. Apsolutno sam je kriv za ovo u sta se upleo.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Boxy said:

 

Nemoj da se uvredis, ali poredis Nemacku i Srbiju :lol_2::lol_2:

ne, samo opovrgavam njegovu tvrdnju da se to ne radi u demokratskim zemljama.

 

39 minutes ago, Wookie said:

 

Eto i sama vidiš razliku. U normalnoj zemlji to završi na sudu, neki ljudi zbog toga okončaju karijere, firme izgube te poslove i plate kazne. Za to vreme u Srbiji, ostrašćeni navijači opravdavaju svog idola. Čak i zamenik gradonačelnika, kome inače većina ljudi na forumu želi dugogodišnju robiju, nije toliko loš kad namesti tender za vašeg teniskog idola.

ovaj predsednik vlade je propao na izborima da zameni Angelu (nije mu ovo bas jedini gaf niti je bio razlog za gubitak izbora, vise kao jos jedna crtica u celoj slici), nisam sigurna da li ima neke tuzbe (mozda ima, mozda ne, nije bilo na vestima, a ja bas nisam pretrazivala relevantna mesta gde bi se to mozda moglo saznati).

gasovod se i dalje gradi (sad je na meti zbog drugih razloga), uloga Sredera u tom poslu je javna tajna, on nema javne nastupe. da li mogu ili ne mogu da mu dokazu neko krivicno delo - nemam pojma, a nemam pojma ni da li ima neke istrage.

 

sto se tice Vesica, nema nista s njim, kod vas je u BG, pa se s njim razracunavajte, ja nisam u toj grupi koju prozivas. ako je bilo namestanja i nelegalnih radnji zelim vam da to neko istrazi, donese na sud i po zakonu osudi.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Darko said:

Šta god da bude - samo nemojte da me banujete na forumu kao čin retaliacije :s_d:

Jedino te moze spasiti ako posaljes snimak da igras kolce ispred Lejver arene sa majicom Nole/Tesla, ogrnut zastavom i Vox92 tetovazom.  

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Boxy said:

Meni je zaista neverovatno da je falsifikovao test, posebno sto je bio na toj utakmici i sansa da se zarazi je bila ogromna.

Ali mi onda nije jasna njegova strategija za ucestvovanje na AO, nije se valjda prepustio slucaju :classic_wacko:

Nije, nego mu je Australijski savez rekao da može da dođe i sredili neke medicinske papire koje su sredili i nekim drugim teniserima. Jedino još nije niko obrazložio da li se to sme ili ne sme 😄

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ridji said:


Još ne verujem da nije falsifikovan test, prvo zašto im je trebalo 3-4 dana da smisle/iznesu ovo objašnjenje koje je sad objavljeno. Nema šanse da bi propustili to da učine na KZS i onako je sramno završili. 
Drugo, iz profesionalnog ugla idalje me interesuje objašnjenje za ID sa potvrde, (možda) @urosg3 zna ponešto kako im radi sistem
 

Ne baš ali raspitujem se diskretno. I mene zanima kako se generiše UID u konkretnom slučaju. Ono što je jasno nije Novak ništa muljao, ako je neko Batut je. I tu moramo da podvučemo crtu, šta god da se desilo unutar je informacionog sistema - ne može to Novak da mulja.
Sa druge strane do Novaka nikog nije bilo briga kako se šta generiše u sistemu i šta se tu dešava, ono boli me briga iskreno platim 9k dindži i dobijem papir. Koliko je verodostojan stvarno me nije zanimalo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Mnogi od nas, ne pričam o sebi, ne bi voleli da su vakcinisani, ali je to pravilo kako bismo igrali. Đoković je uspeo da ga zaobiđe i na kraju je jedini nevakcinisani teniser koji se takmiči na Grend slemu", dodao je Portugalac. (Sousa) 

Ovo u fazonu sve su nas naterali da pojedemo govno samo on nije pristao :lol_2: nema izgleda ni Sousa PR tim bi mu rekao da se ovako ne moze pricati o vakcinaciji.

Edited by Milica
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, berti said:

Jos nisam probao pljesku kod Topa. To bese drzi neko ko je ranije radio u Mraku?

Jeste, neki bivśi konobar/kuvar ili tako nešto
 

14 minutes ago, urosg3 said:

Ne baš ali raspitujem se diskretno. I mene zanima kako se generiše UID u konkretnom slučaju. Ono što je jasno nije Novak ništa muljao, ako je neko Batut je. I tu moramo da podvučemo crtu, šta god da se desilo unutar je informacionog sistema - ne može to Novak da mulja.
Sa druge strane do Novaka nikog nije bilo briga kako se šta generiše u sistemu i šta se tu dešava, ono boli me briga iskreno platim 9k dindži i dobijem papir. Koliko je verodostojan stvarno me nije zanimalo. 


To definitivno, ako je neko nameštao testove to je neko ko ima pre svega pristup bazi. Najjednostavniji način je bio da zameni nekoliko kolona u bazi, pod uslovom da je ovaj od 26.12. bio taj test koji je pozitivan.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Ridji said:


Još ne verujem da nije falsifikovan test, prvo zašto im je trebalo 3-4 dana da smisle/iznesu ovo objašnjenje koje je sad objavljeno. Nema šanse da bi propustili to da učine na KZS i onako je sramno završili. 
Drugo, iz profesionalnog ugla idalje me interesuje objašnjenje za ID sa potvrde, (možda) @urosg3 zna ponešto kako im radi sistem
 

za pocetak nije ni trebalo da drze KZS (kao uostalom ni da prave citav onaj cirkus pre toga) - upadljivo je da Novakove zene nigde nema, a valjda je logicno da je ona u zizi svega, da je ona valjda najvise pogodjena (jeste "jedna je (,) majka" :classic_biggrin:  ali, brate, on sad ima drugu primarnu porodicu).

na pocetku KZS je Djordje citao s nekog papira kao podsetnik, verovanto im je neko (advokati?) rekao sta i kako treba da kazu: da su zahvalni sudiji, kako je Australija i njen pravni sistem super, kako vole australijski narod, kako je Novak samo tamo da igra tenis...

i verovatno su im rekli da ni za zivu glavu ne komentarisu stvari koje bi mogle da imaju uticaja na proces, pogotovu kad ih Srdjan interpretira (samo najsveziji primer: imali smo njegovu izjavu da je Novak ponovo uhapsen, koja se pokazala netacnom). Ali da izadjes pred novinare (a nisu svi oni "naruceni", familija frendli) i da nemas ni jednog profesionalca koji ce da vodi tu KZS i usmerava pitanja novinara - totalni diletantizam, ali i totalno u skladu s Srdjanovim karakterom. Jedino gore od ovoga je moglo da bude da im se pridruzio i Bogdan Obradovic.

 

30 minutes ago, Boxy said:

Meni je zaista neverovatno da je falsifikovao test, posebno sto je bio na toj utakmici i sansa da se zarazi je bila ogromna.

Ali mi onda nije jasna njegova strategija za ucestvovanje na AO, nije se valjda prepustio slucaju :classic_wacko:

ma nije ni planirao da ide na AO pod datim uslovima (vakcinacija) :twak:.

ne znam da li si videla onaj intervju tokom utakmice, vrlo je oklevao kad ga je novinarka pitala za pripreme za narednu sezonu (nije bilo pitanje o AO), a pre toga nije nigde bilo nikakvih slika niti video snimaka da je ista trenirao. pa stavila bi Julie na svoj nalog. :classic_biggrin:

nego je ovaj pozitivan test znacio da ipak postoji neka sansa da ucestvuje.

 

npr. da je bas hteo da lazira pozitivan test (a ne vakcinaciju) mogao je da izabere bilo koji interval posle USO, a pre Pariza, kad ga nije bilo nigde u javnosti. Uklapalo bi se u interval od 6 meseci koji je potreban za izuzece i ne bi bilo nikakve frke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, wwww said:

ma nije ni planirao da ide na AO pod datim uslovima (vakcinacija) :twak:.

ne znam da li si videla onaj intervju tokom utakmice, vrlo je oklevao kad ga je novinarka pitala za pripreme za narednu sezonu (nije bilo pitanje o AO), a pre toga nije nigde bilo nikakvih slika niti video snimaka da je ista trenirao. pa stavila bi Julie na svoj nalog. :classic_biggrin:

nego je ovaj pozitivan test znacio da ipak postoji neka sansa da ucestvuje.

 

npr. da je bas hteo da lazira pozitivan test (a ne vakcinaciju) mogao je da izabere bilo koji interval posle USO, a pre Pariza, kad ga nije bilo nigde u javnosti. Uklapalo bi se u interval od 6 meseci koji je potreban za izuzece i ne bi bilo nikakve frke.

 

Meni je to poprilicno neozbiljno, neprofesionalno i bas mi je tesko da poverujem, a sa druge strane isto mi je neverovatno da je muljao sa testovima.

Sto znaci da izmedju 2 bas neverovatne stvari, treba da izaberem koja je manje neverovatna :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Koliko Bena Rotenbergchica na topiku :puke:

Bukvalno najbolji prikaz kakvo smo drustvo. Sta onda ima da nas cudi kad ga toliko mrze u svetu kad ima ljudi u samoj Srbiji koji ga mrze do srzi, iz razlicitih razloga. 

 

To ne menja cinjenicu da je on prosto slepina sto je sebi dozvolio ovakve skandale, sam je kriv za sve sto mu se desava. Morala je njegova igrarija sa nevakcinisanjem kad tad da dodje na naplatu. Zao mi ga je, ali sam je kriv. Opet, njegova luda familija sa onim konferencijama je nesto potpuno novo, a koliko je Srdjan lud ne znam da li postoji iko na ovom svetu ko moze da ga obuzda. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izjava ove nase lazne premijerke ne pomaze slucaju svakako.

Cini se da mu se svete zbog podrzavanja protesta.

A i reakcija je bila blaga kad se sve izdesavalo niti mislim da su uradili sve sto su mogli.

Mali ljudi.

Edited by Losmi17
Link to comment
Share on other sites

AC/DC mi ne dirajte, sa Midnight Oil radite šta 'oćete.

 

Jedini pravni savet koji advokatski tim treba da da Đokoviću sada je da se pokupi i vrati u Srbiju, da ne zaglavi još i zatvor. Po principu

Patka Dače: "znam da sam ispao đubre, ali sam bar ostao živ".

 

BigheartedFantasticKawala.webp

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boxy said:

 

Meni je to poprilicno neozbiljno, neprofesionalno i bas mi je tesko da poverujem, a sa druge strane isto mi je neverovatno da je muljao sa testovima.

Sto znaci da izmedju 2 bas neverovatne stvari, treba da izaberem koja je manje neverovatna :classic_biggrin:

pa verovantije je da, sto kaze @stray_cat  , budalicatm nije hteo da igra AO, jer nije hteo da se vakcinise. :twak:

pa on je godinu dana lecio lakat nekim "neinvazivnim" metodama (da ne lupetam kad nemam pojma kojim), nije hteo na operciju, a kad je vec definitivno bilo jasno da je: ili operacija ili kraj karijere, onda ju je ipak odradio, ali je potom rekao da mu je to tesko palo, da je to tesko podneo itd. (sta bese vec izjavio).

ja sam se nadala da ga je to iskustvo makar malo opametilo i da je, kad je video da nikom od milijardu+- vakcinisanih nisu izrasle 2 glave niti im je sta falilo, ipak resio da se vakcinise, pa makar i tom jednom JJ dozom, evo recimo u onom periodu izmedju USO i Pariza. a vidis da nije.

sad ce imati vremena da dobro razmisli sta mu je ciniti: da zavrsava karijeru ili da se vakcinise i da polako krene da vadi ove fleke (uz angazoovanje vrhunske PR agencije koju ce da slusa sta mu kazu da radi).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...