Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Just now, Predragdjape said:

Jel zna Novak da ovi sazivaju KZS uopste? Nema ovo veze sa njegovim PR... Kapiram da su mu roditelji ljuti i besni ali, trebali su da spuste loptu i kontrolisu emocije, jer tako usijani svavakve gluposti mogu da izgovore, a i stvari koje bi i samog Novaka blamirale...

A cekaj, kao ovo im je prvi put? Ne znamo da su inace takvi? 😄 kao ni Novak to ne zna? 

 

Pa nije. Takvi su, nema tu mnogo pomoci. Osim da im neko malo pomogne da bolje artikulisu te svoje "izlive".  

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

A cekaj, kao ovo im je prvi put? Ne znamo da su inace takvi? 😄 kao ni Novak to ne zna? 

 

Pa nije. Takvi su, nema tu mnogo pomoci. Osim da im neko malo pomogne da bolje artikulisu te svoje "izlive".  

Ma sve stoji. Kontam da je i Novak u fazonu "ma neka pricaju sta hoce".. Kad vec nece da im zabrani... Jbg, to je ono kad matorci zapnu a ti ne mozes nista sem da prihvatis da te blamiraju... 😁 

Edited by Predragdjape
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, berti said:

To bi bilo to sto se tice nesmetanog igranja na AO ili se jos nesto moze desiti, pa da ne ucestvuje?

360k lajkova za sat vremena na onu sliku sa treninga, mada ja sam i dalje pri onome sto sam kazao, da nece nastupiti na ao..

Link to comment
Share on other sites

Just now, berti said:

To bi bilo to sto se tice nesmetanog igranja na AO ili se jos nesto moze desiti, pa da ne ucestvuje?

 

napisasmo sto puta, i dalje mogu da mu uskrate gostoprimstvo.

 

Moja procena je da se trenutno iza vrata vode pregovori, a Morison vaga sta mu je najbolja opcija, posto je ocigledno da ce pretrpeti odredjenu politicku stetu i naneti Australiji i finansijsku stetu zbog tuzbe koja moze da usledi, mada je to sica svakako za citavu zemlju.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

 

Da, ali je stvar u tome da uopste nije prica o medicinskom izuzecu, vec o administativnoj gresci. Dalje, ovo sto sam rekao gore, pitanje je da li je u ovom trenutku na snazi propis po kojem samo australijski drzavljani mogu da udju u zemlju nevakcinisani.

 

Novak ima diplomatski pasos, pa tu mogu da vaze i druga pravila, kao i posebna pravila AO koja ce biti u tom njihovom mehuru.

 

Znaci imamo potpunu administativnu zavrzlamu van te administrativne greske na koju ga hvataju i postoji milion i jedan nacin da ga napadnu, ako hoce.

mislim da nema veze sto ima diplomatski pasos (to mu je samo da ne bi cekao u redu s ostalima :wink2: vec da moze preko reda da udje na granici).

a njegova viza nije bila turisticka, vec privremena radna (verovatno i ima npr. ogranicenje vazenja od 3+ meseci da pokrije tenisku sezonu, pa onda naredne godine sve ponovo), gde mu je "poslodavac" Tennis Australia (pa je zato i prijava za vizu i isla preko njih, kao i svake godine, kao i za svakog tenisera).

 

koliko sam shvatila postoji vec duze vreme opcija izuzeca (sve s prethodnim zarazavanjem), samo sto to australijskim gradjanima nije bas poznato (namerno? dobro sakriveno i zakukuljeno/zamumuljeno), i to je valjda do pre koji mesec vazilo da onaj koji je u poslednja 3 meseca zarazen ima izuzece, a od tada je produzeno na 6 meseci.

 

videcemo koja ce tacno pravila vaziti za Novaka (ako na kraju ipak zaigra na AO): da li ce trenirati na izdvojenim terenima/u posebnim terminima/izolovano od javnosti, verovatno ce svukuda morati da nosi masku, da izbegava kontakt s masom (nisa selfiji i autogrami) i slicno. Kao da je gubavac.

 

 

2 hours ago, urosg3 said:

Gledam sad Melburn na CNN neki reporter, ne kaže ništa pametno, ali ostaje utisak:

Evo već par sati jedan nevakcinisan je u Melburnu i umesto da vlasti proglase novi lockdown dok ne ode - ništa, voze se kola čak pojedini i šetaju na otvorenom, ništa, kao da je najnormalnija situacija na svetu.
Bar da se građani samoorganizuju, da dok ne ode ovaj sede kod kuće, samoizoluju, sklone se od opasnosti - opet ništa. Bukvalno se  ponašaju kao da im je svejedno.
 

to si verovatno gledao cuvenog Bena Rotenberga koji se javljao za CNN (bucmast, kao Hobit, s ridjakstom neurednom poduzom kosom i nekom sakou koji kao da ni nije bio sasiven za njega - cak mislim da nije izvukao kragnu majice, vec je onako ostavio neuredno ispod sakoa)

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Najjaca stvar je da ga puste da igra, pa da bude fora kad pocne turnir da ne mogu da garantuju bezbednost ili tako nesto i posalju ga kuci, mislim da je to eruptivna kulminacija ovog cirkusa.

Ja imam utisak da je ovo kraj osim ako Đoković ne kaže neku epsku glupost. Samo može Australija da izgubi sad 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Srkiju ispala sklopka, sva pitanja na engleskom prebacuje na Djoleta, a za pitanja na srpskom se ubaci.

Tek na jebg shvati da ne mora bas da psuje, pa ispadne necujno a na kraju 

 

Takozvano, Nepostojano jbg, Dacic ga uveo u knjizevni jezik i javni govor. 

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...