Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

4 minutes ago, wwww said:

 

to si verovatno gledao cuvenog Bena Rotenberga koji se javljao za CNN (bucmast, kao Hobit, s ridjakstom neurednom poduzom kosom i nekom sakou koji kao da ni nije bio sasiven za njega - cak mislim da nije izvukao kragnu majice, vec je onako ostavio neuredno ispod sakoa)

:classic_biggrin:

Jeste taj, baš sam pomislio da je uzajmio sako od oca koji je krupniji. A sam je chubby.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nicklord said:

Ja imam utisak da je ovo kraj osim ako Đoković ne kaže neku epsku glupost. Samo može Australija da izgubi sad 

Da se javno zahvali osoblju koje ga je testiralo, imalo razumevanja i pomoglo mu oko datuma.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, wwww said:

to si verovatno gledao cuvenog Bena Rotenberga koji se javljao za CNN (bucmast, kao Hobit, s ridjakstom neurednom poduzom kosom i nekom sakou koji kao da ni nije bio sasiven za njega - cak mislim da nije izvukao kragnu majice, vec je onako ostavio neuredno ispod sakoa)

:classic_biggrin:

E pa mora svako da ima svoju Zaklinu Tatalovic :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

 

6 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Jeste stvarno nešto promumljo na kraju kad su to pitali. Ja ništa nisam razumeo šta je rekao.

 

Ma to je na pitanje oko pozitivnog testa 16.12. rekao da su svi podaci javni i vec objavljeni (to je ono sto je i Ozmo ostavio na tw) a onda je uskocila neka "pametnica" sa follow-up pitanjem u fazonu "a sta cemo sa 17. i posecivanjem eventima" na sta se Djole kiselo nasmejao, Dijana promrljala nesto u fazonu "poceli da kopaju" a Djole odlucio da svira kraj uz Srkijev komentar u stilu Kesica "ajmo mi ono nase"

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Darth Steva said:

 

 

Ma to je na pitanje oko pozitivnog testa 16.12. rekao da su svi podaci javni i vec objavljeni (to je ono sto je i Ozmo ostavio na tw) a onda je uskocila neka "pametnica" sa follow-up pitanjem u fazonu "a sta cemo sa 17. i posecivanjem eventima" na sta se Djole kiselo nasmejao, Dijana promrljala nesto u fazonu "poceli da kopaju" a Djole odlucio da svira kraj uz Srkijev komentar u stilu Kesica "ajmo mi ono nase"

 

 

Hvala. Nemam više lajkova pa moram ovako 🙂

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

Pa nije. Takvi su, nema tu mnogo pomoci. Osim da im neko malo pomogne da bolje artikulisu te svoje "izlive".  

 

Zar sumnjaš da su imali ponude top agencija...nema tu ,,malo pomogne" nije to egzaktno kao adekvatna ishrana ili režim treninga...dva tri saveta pa probaš dal valja. Ovde nema nazad kada pogrešno odabereš a opravke su desetostruko skuplje od preventivnog delanja.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zakkturbo said:

Kao neko ko radi u laboratoriji i dugo se bavio lab dijagnostikom, moram da kažem da sam iznenađena porivom da se čitaju tuđi QR kodovi i gledaju tuđi rezultati. Sad ćete vrv da mi kažete da su dostupni bili rezultati, ali stvarno smatram da to nije u redu. Mi moramo našem telu za akreditaciju da dostavljamo potpisane izjave o povetljivosti i to naših izvršilaca gde se oni, a i mi kao lab obavezujemo da nećemo tuđe rezultate iznositi i pričati o njima. 

To bi sve bilo u redu da nisu već mediji objavili sve te dokumente i rezultate... trebalo je na prvom mestu da zacrne taj QR kod kad su već objavili test.

 

 

 

1 hour ago, McLeod said:

To je Novak, to je jedno sunce svetsko, ne srpsko. On je olicenje svega ljudskog koje jedno bice moze da sadrzi. Oni koji su imali nesto protiv njega nazalost nisu to imali (?!), ali su shvatili da ne mogu nista protiv vecine slobodarskog sveta iz Juzne Afrike, Kine, Juzne Amerike i drugih drzava.

Ja sam uhvatila slučajno ovaj deo i ugasila kad je krenuo o slobodarskom svetu, ne mogu stvarno, ko ima stomak svaka mu čast.

 

1 hour ago, Boxy said:

Koliko su ga tamo izgladnjivali, sasvim dobro izgleda :classic_sleep:

Meni izgleda baš umorno i neispavano. Ali kakav ludak, hoće da igra kao da ništa nije bilo.

 

1 hour ago, Don Juan said:

Elem, sada reče neki lik, pa ga režimska novinarka prekinu. Savetnik premijera Australije od 2016-2018 bio u Rio Tintu.

 

Ovo postaje jako zanimljivo i ako verovatno nema veze, ali treba malo obratiti pažnju i na to.

Eto šta sve propuštate što ne dolazite na ovaj pdf, stavljen je taj skrinšot ovde ima brat bratu nedelju dana :classic_tongue:

 

Stalno sam po nekoliko strana u zaostatku, ne mogu da držim tempo s vama :smiley5:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

image.thumb.png.46728d15eb3835b3365db654c5aa6e72.png

 

 

Deluje mi da porodica zivi u nekom mehuru i da slabo do njih dolaze informacije o dostupnim informacijama gradjanstvu. Oni izgleda nemaju pojma da obicni ljudi koji su iole ispratili temu znaju da imamo slike gde se jasno vidi šta je bimboje radio nakon pozitivnog rezultata, kao da se to desilo pre 10 godina, pa se nece bas iskopati sve, a bukvalno nema ni mesec dana od greske u koracima. Trebalo je nakon 16. da se povuce u West65, narucuje vege pice kod Sase Kovacevica i da ga boli tuki. 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Predviđam budućnost:

Vučić na Hepiju ili Pinku, sam protiv svih, brani Srbiju i sve nas, izvlači iz fascikle oba PCR-a, pa prvo pokaže u kameru od 16.12. i izvuče drugi papir na njemu otštampan a očitan kod.
Sve u redu.
Ponovalja to sa testom od 22.12. Isto sve u redu.

I šta ima svakom dobronamernom tu da bude nejasno?

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, McLeod said:

Najjaca stvar je da ga puste da igra, pa da bude fora kad pocne turnir da ne mogu da garantuju bezbednost ili tako nesto i posalju ga kuci, mislim da je to eruptivna kulminacija ovog cirkusa.

nek se nagode.. kae im da ih nece tuziti za uzvrat nek se igra pred praznim tribinama(izgovor da bude veliki broj zarazenih elte)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, stray_cat said:

Može li Noksa da se spreman do ponedjeljka (ili kad već igra prvi meč)?

 

Kada je izvlačenje parova?

 

 

Pa bio je u treningu pre dolaska. Ako računamo džet leg - izgubio je 5 dana rada na terenu/ sa reketom.

Bilo je i nešto nespavanja / iscprljenosti.

Ali realno - ima 7 ili 8 dana do prvog meča. ako ga pogleda i žreb ima šanse da se zagreje dok se ne pojave ozbiljniji protivnici.

 

 

3 minutes ago, drperce said:

Dje je Tata tema na ovom tenisu, kakav je bre ovo pdf? 

 

Ima MAMA.

Edited by CheshireCat
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...