Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

9 minutes ago, ZiS said:

Dobro, malo se treba staviti i u njihovu kozu...Clan porodice im je bio u imigracionom pritvoru par dana...Nije za ocekivati da sad trezveno odgovaraju na takva pitanja niti je to njima u ovom trenutku vazno...Doci ce momenat kada ce Novak svakako odogovarati na ta pitanja...

 

Ovaj tvoj upis bi mooožda bio na mestu da je Đorđe uljudno rekao da smatraju kako nije pravi trenutak za to pitanje, i da Dijana i Srki nisu kolutali očima i sašaptavali se.

 

Nedostatak elementarne kulture i umeća vođenja pres konferencije. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ZiS said:

Dobro, malo se treba staviti i u njihovu kozu...Clan porodice im je bio u imigracionom pritvoru par dana...Nije za ocekivati da sad trezveno odgovaraju na takva pitanja niti je to njima u ovom trenutku vazno...Doci ce momenat kada ce Novak svakako odogovarati na ta pitanja...

 

Onda ne zasivas kzs, nego izdas saopstenje.

  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTIme said:

 

Ovaj tvoj upis bi mooožda bio na mestu da je Đorđe uljudno rekao da smatraju kako nije pravi trenutak za to pitanje, i da Dijana i Srki nisu kolutali očima i sašaptavali se.

 

Nedostatak elementarne kulture i umeća vođenja pres konferencije. 

To je nesto sasvim drugo...o tome nisam ni rec rekao...Ne opravdavam, samo razumem...Nije im to ni na kraj pameti, da se natezu sa novinarima o datumima...Kao sto rekoh, Novaka to svakako ceka, to je njegova obaveza, nije njihova.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

 

Onda ne zasivas kzs, nego izdas saopstenje.

Znaci ako sazoves ksz, u obavezi si da odgovoris na sve sto te pitaju...u kom ti svetu zivis...Treba li da vadim recimo neke predsednike Amerike i njihove ksz i "no comment" ili "next question"...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ZiS said:

To je nesto sasvim drugo...o tome nisam ni rec rekao...Ne opravdavam, samo razumem...Nije im to ni na kraj pameti, da se natezu sa novinarima o datumima...Kao sto rekoh, Novaka to svakako ceka, to je njegova obaveza, nije njihova.

 

Pa razumem ih i ja - željni pažnje preko Novakovih leđa od početka njegove karijere. Ne znam šta ti je prolazilo kroz glavu dok si gledao snimke Srđana kako urla u megafon kao da nas je Nole odbranio od najezde pobesnelih kengura u najmanju ruku? 

 

Postoje reakcije primerene situaciji i one koje to nisu, a porodica Đoković se definitivno ponaša neprimereno u ovoj, i nije im prvi put.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kronostime said:

KzS u kafani, maske niko ne nosi...... samo je jos falilo pecenje, pice i trubaci.

PR do bola.

 

Mjuza je i bila slicna 😁

 

Elem, to da ga mrzi svet, eno ga na 550k lajkova nakon 2 sata od objave da trenira.

 

@Boxy

 

U potpunosti se slazem. Samo mislim da su ovim hteli da izvrse pritisak da ga Australci eventualno ne bi deportovali sutra, kad je vec Novak odlucio da igra.

Edited by BojanaCZV
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTIme said:

 

Pa razumem ih i ja - željni pažnje preko Novakovih leđa od početka njegove karijere. Ne znam šta ti je prolazilo kroz glavu dok si gledao snimke Srđana kako urla u megafon kao da nas je Nole odbranio od najezde pobesnelih kengura u najmanju ruku? 

 

Postoje reakcije primerene situaciji i one koje to nisu, a porodica Đoković se definitivno ponaša neprimereno u ovoj, i nije im prvi put.

Nisam ni gledao pravo da ti kazem...niti me zanima. Zanima me Novakov rezultat na predstojecem AO posle ove torture...Meni je to vaznije od odgovora na sva ova pitanja, ne opterecujem se pandemijom, brojevima, testovima, danas me je Steva bas vratio u vinklu komentarom😁...trudim se da uzivam u stvarima koje su me uveseljavale i pre ovog haosa koliko god mogu i odbijam da mi ova situacija utice na kvalitet zivota...U ovom slucaju sam samo pokusao da razumem roditelja, ne da opravdam...Roditelj stoji uz svoje dete i kad su mnogo gore stvari u pitanju i nema tu objektivnosti, nikad...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, ZiS said:

Nisam ni gledao pravo da ti kazem...niti me zanima. Zanima me Novakov rezultat na predstojecem AO posle ove torture...Meni je to vaznije od odgovora na sva ova pitanja, ne opterecujem se pandemijom, brojevima, testovima, danas me je Steva bas vratio u vinklu komentarom😁...trudim se da uzivam u stvarima koje su me uveseljavale i pre ovog haosa koliko god mogu i odbijam da mi ova situacija utice na kvalitet zivota...U ovom slucaju sam samo pokusao da razumem roditelja, ne da opravdam...Roditelj stoji uz svoje dete i kad su mnogo gore stvari u pitanju i nema tu objektivnosti, nikad...

 

Pogootvu ako ga sutra deportoju zbog ove iste KZS.

 

Sada je gluvo dobi noci u Australiji bas me zanima kako ce biti primljeno sto se pozitivan setao po manifestacijama i ko zna sta ce jos nabacati...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ZiS said:

Nisam ni gledao pravo da ti kazem...niti me zanima. Zanima me Novakov rezultat na predstojecem AO posle ove torture...Meni je to vaznije od odgovora na sva ova pitanja, ne opterecujem se pandemijom, brojevima, testovima, danas me je Steva bas vratio u vinklu komentarom😁...trudim se da uzivam u stvarima koje su me uveseljavale i pre ovog haosa koliko god mogu i odbijam da mi ova situacija utice na kvalitet zivota...U ovom slucaju sam samo pokusao da razumem roditelja, ne da opravdam...Roditelj stoji uz svoje dete i kad su mnogo gore stvari u pitanju i nema tu objektivnosti, nikad...

 

Pa ok, ja poštujem Novaka, i gotivim u teniskim okvirima, ali njegov individualni uspeh mi ne može biti iznad nekih stvari. No dobro, tvoje pravo.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, DameTIme said:

 

Ovaj tvoj upis bi mooožda bio na mestu da je Đorđe uljudno rekao da smatraju kako nije pravi trenutak za to pitanje, i da Dijana i Srki nisu kolutali očima i sašaptavali se.

 

Nedostatak elementarne kulture i umeća vođenja pres konferencije. 

 

23 minutes ago, Boxy said:

 

Onda ne zasivas kzs, nego izdas saopstenje.

Vi to kao da se radi o razumnim ljudima i nekim profesionalcima, svašta.

 

 

8 minutes ago, Clash said:

Sve hocu da pitam, hocemo li mi padobranci sto smo upali na ovu temu sad morati da gledamo sve meceve na AO?

Mislim ono zaoprave da gledamo, po pet sati kad igraju?

Mora! To je najmanje da nam nadoknadite šta ste napravili od teme, evo ja ceo dan nikako da stignem do poslednje strane, koliko god se trudila :classic_tongue:

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...