Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

2 minutes ago, CheshireCat said:

 

 

Pa bio je u treningu pre dolaska. Ako računamo džet leg - izgubio je 5 dana rada na terenu/ sa reketom.

Bilo je i nešto nespavanja / iscprljenosti.

Ali realno - ima 7 ili 8 dana do prvog meča. ako ga pogleda i žreb ima šanse da se zagreje dok se ne pojave ozbiljniji protivnici.

 

Ja bih rekao i 6-7 dana da je izgubio, jer je ogroman put do Australije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

41 minutes ago, Predragdjape said:

Ma sve stoji. Kontam da je i Novak u fazonu "ma neka pricaju sta hoce".. Kad vec nece da im zabrani... Jbg, to je ono kad matorci zapnu a ti ne mozes nista sem da prihvatis da te blamiraju... 😁 

Pa kako ćeš zabraniti svojim roditeljima da rade šta hoće i pričaju šta hoće? 

Ja sam mislila da će konferenciju u to vreme držati Novak u Melburnu a ne Srđan. Je li uopšte bilo planirano da Novak drži konferenciju ili smo pogrešno čuli, a on ne sme da se zvanično oglasi pre konačne odluke?

 

39 minutes ago, McLeod said:

 

napisasmo sto puta, i dalje mogu da mu uskrate gostoprimstvo.

 

Moja procena je da se trenutno iza vrata vode pregovori, a Morison vaga sta mu je najbolja opcija, posto je ocigledno da ce pretrpeti odredjenu politicku stetu i naneti Australiji i finansijsku stetu zbog tuzbe koja moze da usledi, mada je to sica svakako za citavu zemlju.

Neko je izračunao da je samo ovo saslušanje Australiju koštalo oko pola miliona dolara, a ako bude žalbi, razvlačenja i odšteta ko zna koliko će još.

 

9 minutes ago, AgroLaki said:

image.thumb.png.46728d15eb3835b3365db654c5aa6e72.png

 

 

Deluje mi da porodica zivi u nekom mehuru i da slabo do njih dolaze informacije o dostupnim informacijama gradjanstvu. Oni izgleda nemaju pojma da obicni ljudi koji su iole ispratili temu znaju da imamo slike gde se jasno vidi šta je bimboje radio nakon pozitivnog rezultata, kao da se to desilo pre 10 godina, pa se nece bas iskopati sve, a bukvalno nema ni mesec dana od greske u koracima. Trebalo je nakon 16. da se povuce u West65, narucuje vege pice kod Sase Kovacevica i da ga boli tuki. 

Pa morao bi bar Đorđe da je upućen u društvene mreže kao i svi u njegovim godinama.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alcesta said:

 

Pa kako ćeš zabraniti svojim roditeljima da rade šta hoće i pričaju šta hoće? 

Ja sam mislila da će konferenciju u to vreme držati Novak u Melburnu a ne Srđan. Je li uopšte bilo planirano da Novak drži konferenciju ili smo pogrešno čuli, a on ne sme da se zvanično oglasi pre konačne odluke?

 

Neko je izračunao da je samo ovo saslušanje Australiju koštalo oko pola miliona dolara, a ako bude žalbi, razvlačenja i odšteta ko zna koliko će još.

 

 

 

Par milioncica vise manje i za njih i za Novaka. Jeste bezveze vucicevski se razbacivati istima ali u ovoj konstalaciji to su site pare da bi uticale

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Chaos Is Me said:

Svi trofeji koje je Novak osvojio su pičkin dim naspram činjenice da je takav kakav je otpao od jednog lika poput Srloa. To je meni svetsko čudo i glavni utisak čitave njegove karijere. 

 

Cekaj da vidimo kakav ce Novak biti u njihovim godinama... 

 

Ali da, motivacija deci da mogu biti bolji od svojih roditelja - nije bitno ko su ti roditelji vec sta ti ucinis od sebe za vreme svog zivota. 

Link to comment
Share on other sites

Dobro, malo se treba staviti i u njihovu kozu...Clan porodice im je bio u imigracionom pritvoru par dana...Nije za ocekivati da sad trezveno odgovaraju na takva pitanja niti je to njima u ovom trenutku vazno...Doci ce momenat kada ce Novak svakako odogovarati na ta pitanja...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ZiS said:

Dobro, malo se treba staviti i u njihovu kozu...Clan porodice im je bio u imigracionom pritvoru par dana...Nije za ocekivati da sad trezveno odgovaraju na takva pitanja niti je to njima u ovom trenutku vazno...Doci ce momenat kada ce Novak svakako odogovarati na ta pitanja...

 

would someone think of the poor family 😞

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Chaos Is Me said:

Svi trofeji koje je Novak osvojio su pičkin dim naspram činjenice da je takav kakav je otpao od jednog lika poput Srloa. To je meni svetsko čudo i glavni utisak čitave njegove karijere. 

 

Moj stari za svoju djecu uvijek kaže - to su ženina djeca. Šta je sigurno - sigurno je :wink2:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ZiS said:

Dobro, malo se treba staviti i u njihovu kozu...Clan porodice im je bio u imigracionom pritvoru par dana...Nije za ocekivati da sad trezveno odgovaraju na takva pitanja niti je to njima u ovom trenutku vazno...Doci ce momenat kada ce Novak svakako odogovarati na ta pitanja...

 

Ja ih recimo potpuno razumem, nisu ljudi svesni koja je to kolicina stresa. Samo osoba kome je neko bio zarobljen moze da zna koja su to osecanja i strahovi, i ne dao Bog nikome.

 

Ovde su mogli lagano da ih preskoce sa odgovorom, da to nije tema danasnje konferencije.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...