Jump to content

AO 2022


Милица

Recommended Posts

Probudim se ja, ukljucim tv i imam sta da vidim...

a i cujem: nemacki komentator se podsmeva Shapovalovu (i drzi mu bukvicu) i njegovom komentaru o Nadalu koji prekoracuje vreme i ima povlascen tretman, uzimajuci Nadalove reci ako aksiom.

I evo ga sad kuka kako mora da nesto fali Nadalu fizicki  jer evo i u ovom mecu (kao i protiv Shapovalova) Nadal iznenada pocinje da gubi...

:classic_rolleyes::ajme:

a tek kako vestacki pokusava da predstavi da je mec "epic" :classic_rolleyes:

 

Spoiler

pored ovog kometatora s iritantnim piskavim glasom, kometarise i bivsi teniser Markus Zöcke, koji je mnogo bolji i vise fer u komentarima (zna covek sta znaci biti profesionalni tensier).

Inace, on je rodjen 1968. godine, najbolji singl renking mu je bio #48. U karijeri osvojio jednu ATP titulu u singlu (u Juznoafrickoj Republici) i jednu u dublu. Najbolji rezultati na GSovma su mu bili 3R, na svim osim na RG gde nikad nije otisao dalje od 1R

 

interesantno da mu za dubl titulu na wikipediji pise da je igrao u paru s Novozelandjaninom Paul Kilderry-jem i Portugalcem Nuno Marques-om, a oponent mu bio Jörn Renzenbrink. NIje ni cudo da su njih trojica pobedili ovog jadnicka :lol_2::classic_biggrin:

 

Edited by wwww
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

uhvatila sam samo deo intervjua na terenu (nemacki ES nije uopste prikazao), pa delic s ESPN i sad engleskog ES.

Kako se svi ubise da izbegnu ogromnog elephant in the room. :classic_dry:

silne pohvale kako ce Nadal biti samo 4. teniser koji je osvojio sva 4 GS 2x (dok su bila samo 3 niko nije ni pominjao ovo dostignuce :classic_rolleyes: ) , pa kako ce biti prvi koji ce osvojiti 21 GS...

 

a i ubise se od pohvala za Nadala kako je izabrao briljantnu taktiku da igra na Beretinijev BH :classic_rolleyes::twak:  Ma kakvo iznenadjenje!

 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Mats, Tim, Mekinro i Aliz diskutuju u studiju, pa Mats kaze kako je neverovatno i fantasticno kako je Nadal dosao do finala AO, slema gde je istorijski imao najmanju verovatnocu za uspeh (ma kakvo iznenadjenje kad se spreci igrac koji drzi rekord na AO da ga uopste igra!). Pa onda sledi iscudjavanje kako eto svi su samo pricali kako ce Novak osvojiti #21, a eto Rafica nas iznenadi, ha ha ha (kao da je u najmanju ruku pobedio Novaka na putu do finala...:classic_rolleyes: )

 

J*  te, kakva patetika!

 

Mislim, razumem ja da oni moraju da prodaju produkt, ali aman, makar malo objektivnosti ne bi bilo na odmet! :classic_rolleyes:

Edited by wwww
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChrisJudd said:

Nadal kao i u QF od trećeg seta menja poziciju na riternu i staje više pozadi. Nije da se bunim zbog razvoja događaja samo ne razumem logiku.


Otišao sam spavati nakon duplog brejka u 2. setu očekujući ekspresni ulazak Nadala u finale, ovo je valjda odgovor na moje čuđenje kako to da je Talijan uzeo set. Tko zna, možda nešto isprobava za kasnije jer mi u ovom meču definitivno nije izgledao da je dao ono najbolje od sebe (pa da igra pasivnije jer se “izmorio” prva dva seta), nije ni morao.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, kriv i dužan said:

 

  Hide contents

 Kad sam sliku "prijavio" na tenisu, Alcesta me razočarala odgovorom da je to išla repriza te emisije koja se stvarno emitira ujutro :classic_biggrin:

Počinje u 6 :classic_biggrin:

 

28 minutes ago, Indig0 said:

E moj Novace, nikada lakse ne bi uzeo titulu. Nadal ne bi set uzeo.

Pa ne bi s Nadalom igrao finale, a ne verujem da bi baš glatko dobio nekog od ove dvojice.

 

Beretini po očekivanju, nisam gledala ali očigledno je bilo udri na bekhend do sutra, što je i logično, nema tu šta da se otkriva topla voda.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...