Jump to content

AO 2022


Милица

Recommended Posts

:lol_2:

 

Quote

Saša Ozmo

 

6m

#Nadal: I can’t describe with words how I feel right now because not so long ago I was having conversations with my family and my team about the possibility of retiring. #AusOpen

Quote Tweet

José Morón

@jmgmoron

· 21m

Palabras de Rafa Nadal en prensa: "No puedo explicar con palabras lo que siento porque hace muy poco estaba manteniendo conversaciones con mi equipo y familia sobre la posibilidad de la retirada". Asusta solo de pensarlo. https://puntodebreak.com/2022/01/28/nadal-mas-feliz-volver-disfrutar-del-tenis-ganar-21o-grand-slam

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kriv i dužan said:


Dal je moguće hahaha, pa tko to gleda??

Ko mora na posao, tu se vidi kolika je trenutno u kom gradu temperatura, pa prebacuješ između dve-tri jutarnje emisije gde ima i prognoza i stanje na putevima i tako to...

 

Pošto imamo vremena, Ceronja je obećao da će nam potanko ispričati kompletan istorijat svađa između Medvedeva i Cicipasa. Još jednom, za slučaj da ne znamo, pošto zašto bi se pričalo o igri na terenu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

Dobro je pa se oporavio, nije isto bez njega na turu. Svakako mislim da mu je ovo poslednja sezona, ovo i RG i to je to.

Dace sve od sebe u finalu AO mada je totalni autsajder ako Medvedev bude u finalu a sa Cicipasom 50:50.

 

Neverovatna mentalna gromada, i ja mislim da je skupio svu snagu za još ova 2 GS-a. Eventualno još RG sledeće godine ali sa minimalnim učešćem na turnirima pre.

Link to comment
Share on other sites

Cicipasov tenis je akcioni film za Medine trilere. Ali zato ima i tu dubinu. Medvedev je dostigao level da uvek može u prva dva seta da se osloni na svoj talenat i par fundamenata koji su forte stabilni. Cicipas i u polufinalu slema deluje kao da igra impulsivno
...loptu za loptu. Krenuo je fino sa taktikom leva-desna dijagonala što je i razumno, da iscedi protivnika i čim je ispalio par UE...back to the basics.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...